1:0
3:2
- : -

TJ Znojmo LAUFEN CZ B - Aligators Orel Šlapanice U21 C 4:3
29. Petr Sláma, 37. Michal Koch, 37. David Jedlička, 45. Petr Sláma - 11. Lukáš Růžička, 38. Jakub Král, 44. Jakub Král; rozhodčí: Tomáš Humeňanský - Jakub Cigl; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Radek Pechura ? - David Bajer ?; po třetinách: 0:1, 1:0, 3:2;
45:00
44:09
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B vstřelil Petr Sláma bez asistence (4:3).
43:25
Branku družstva Aligators Orel Šlapanice U21 C vstřelil Jakub Král, asistoval Tomáš Kůst (3:3).
37:21
36:52
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B vstřelil David Jedlička, asistoval Gabriel Miklík (3:1).
36:15
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B vstřelil Michal Koch, asistoval Petr Sláma (2:1).
30:00
30:00
28:25
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B vstřelil Petr Sláma, asistoval Marek Krpoun (1:1).
15:00
15:00
13:48
Vyloučen hráč Tomáš Bajko družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B na 2 minuty za bránění ve hře.
10:09
Branku družstva Aligators Orel Šlapanice U21 C vstřelil Lukáš Růžička, asistoval Václav Sedláček (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Humeňanský a Jakub Cigl.
00:00
00:00
Line-up hostů Aligators Orel Šlapanice U21 C: brankář: David Bajer; hráči v poli: Tomáš Linhart, Václav Sedláček, Pavel Soldán, Dominik Král, Tomáš Kůst
00:00
Line-up domácích TJ Znojmo LAUFEN CZ B: brankář: Radek Pechura; hráči v poli: Gabriel Miklík, David Jedlička, Marek Hlávka, Josef Fišer, Tomáš Bajko