0:1
1:3
- : -

Aligators Orel Šlapanice U21 C - VSK VUT Skurut Hai Brno 3:5
6. Pavel Soldán, 13. Pavel Soldán, 45. Dominik Král - 13. Adam Trllo, 26. Tomáš Fanta, 33. Michal Repko, 41. Denis Ligas, 44. Jakub Slavíček; rozhodčí: Jakub Cigl - Michal Minařík; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: David Bajer ? - Bohumír Fajt ?; po třetinách: 2:1, 0:1, 1:3;
45:00
44:52
Branku družstva Aligators Orel Šlapanice U21 C vstřelil Dominik Král, asistoval Pavel Horňák (3:5).
43:43
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil Jakub Slavíček, asistoval Tomáš Fanta (2:5).
40:29
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil Denis Ligas, asistoval Martin Laštík (2:4).
33:44
Vyloučen hráč Jakub Slavíček družstva VSK VUT Skurut Hai Brno na 2 minuty za sekání.
32:47
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil Michal Repko z trestného střílení (2:3).
30:00
30:00
25:31
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil Tomáš Fanta, asistoval Radek Novák (2:2).
19:21
Vyloučen hráč Adam Trllo družstva VSK VUT Skurut Hai Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
15:00
15:00
12:46
Branku družstva Aligators Orel Šlapanice U21 C vstřelil Pavel Soldán, asistoval Tomáš Kůst (2:1).
12:13
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil Adam Trllo, asistoval Martin Laštík (1:1).
05:57
Branku družstva Aligators Orel Šlapanice U21 C vstřelil Pavel Soldán, asistoval Dominik Král (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Cigl a Michal Minařík.
00:00
00:00
Line-up hostů VSK VUT Skurut Hai Brno: brankář: Bohumír Fajt; hráči v poli: Vladimír Biolek, Roman Mach, Denis Ligas, Michal Repko, Tomáš Fanta
00:00
Line-up domácích Aligators Orel Šlapanice U21 C: brankář: David Bajer; hráči v poli: Tomáš Linhart, Václav Sedláček, Pavel Soldán, Dominik Král, Tomáš Kůst