0:3
2:1
- : -

Bulldogs Brno - TJ Znojmo LAUFEN CZ black 2:7
32. Lukáš Macháček, 34. Viktor Jirásek - 1. Jakub Čech, 9. Martin Král, 9. Daniel Málek, 16. Martin Král, 20. Jakub Čech, 22. Tadeáš Hoch, 34. Jakub Čech; rozhodčí: Jana Lišková - Monika Zamazalová; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Filip Prokeš ? - Jakub Pechura ?; po třetinách: 0:3, 0:3, 2:1;
36:00
33:53
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Viktor Jirásek, asistoval Adam Zukal (2:7).
33:39
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ black vstřelil Jakub Čech, asistoval Tadeáš Hoch (1:7).
31:09
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Lukáš Macháček, asistoval Anna Brucháčková (1:6).
29:40
Domácí hrají v plném počtu.
27:40
Vyloučen hráč Lukáš Macháček družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:00
24:00
21:23
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ black vstřelil Tadeáš Hoch bez asistence (0:6).
19:39
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ black vstřelil Jakub Čech, asistoval Daniel Málek (0:5).
16:55
Bulldoci se snaží dát gol,ale zatím se jim to moc nedaří.
15:39
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ black vstřelil Martin Král, asistoval Jakub Čech (0:4).
14:22
Hra se přiostřuje.
12:00
12:00
08:52
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ black vstřelil Daniel Málek, asistoval Martin Král (0:3).
08:34
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ black vstřelil Martin Král, asistoval Daniel Málek (0:2).
04:11
Keznikl dostal dobrou nabídku na teč,ale neproměnil.
03:25
Znojmo má zatím více ze hry.
00:29
Znojmo se rychle ujímá vedení.
00:28
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ black vstřelil Jakub Čech, asistoval Martin Král (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jana Lišková a Monika Zamazalová.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Znojmo LAUFEN CZ black: brankář: Jakub Pechura; hráči v poli: František Blažek, David Sedláček, Martin Král, David Přibil, Jakub Čech