2:1
2:3
- : -

TJ Znojmo LAUFEN CZ B - FBC Sokol Ivanovice na Hané 8:5
4. Michal Koch, 7. Josef Fišer, 8. Patrik Mašek, 14. David Jedlička, 16. Gabriel Miklík, 30. Michal Koch, 38. Gabriel Miklík, 44. Gabriel Miklík - 13. David Hedvík, 28. David Hedvík, 35. Tomáš Urbánek, 45. Lukáš Skácel, 45. Radim Baláž; rozhodčí: Broněk Bryson - Jakub Cigl; vyloučení: 2:3; využití: 2:1; zásahy brankářů: Radek Pechura ? - Aleš Tvrdý ?; po třetinách: 4:1, 2:1, 2:3;
45:00
44:53
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil Radim Baláž, asistoval Lukáš Dočkal (8:5).
44:40
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil Lukáš Skácel, asistoval David Hedvík (8:4).
43:42
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B vstřelil Gabriel Miklík, asistoval Daniel Dvořák (8:3).
43:27
Vyloučen hráč Michal Koch družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B na 2 minuty za sekání.
37:32
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B vstřelil Gabriel Miklík, asistoval Michal Koch (7:3).
35:06
Vyloučen hráč Gabriel Miklík družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B na 2 minuty za sekání.
34:40
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil Tomáš Urbánek, asistoval Roman Skácel (6:3).
30:00
30:00
29:56
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B vstřelil Michal Koch, asistoval Gabriel Miklík (6:2).
29:13
Vyloučen hráč Dominik Papp družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané na 2 minuty za hrubost.
27:32
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil David Hedvík, asistoval Roman Skácel (5:2).
22:21
Vyloučen hráč Lukáš Dočkal družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:20
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B vstřelil Gabriel Miklík, asistoval Josef Fišer (5:1).
15:00
15:00
13:51
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B vstřelil David Jedlička, asistoval Gabriel Miklík (4:1).
13:18
Vyloučen hráč Tomáš Tauchman družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané na 2 minuty za sekání.
12:39
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil David Hedvík, asistoval Lukáš Skácel (3:1).
07:58
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B vstřelil Patrik Mašek, asistoval Vojtěch Procházka (3:0).
06:49
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B vstřelil Josef Fišer, asistoval Gabriel Miklík (2:0).
03:51
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B vstřelil Michal Koch, asistoval Petr Mašek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Broněk Bryson a Jakub Cigl.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Sokol Ivanovice na Hané:
00:00
Line-up domácích TJ Znojmo LAUFEN CZ B: brankář: Radek Pechura; hráči v poli: Vojtěch Procházka, Gabriel Miklík, David Jedlička, Josef Fišer, Michal Koch