3:4
1:1
- : -

Sokol Brno I - FBC Sokol Adamov - TJ Znojmo LAUFEN CZ white 7:6
2. Matyáš Ostrý, 5. Matyáš Polzer, 10. Kryštof Krůza, 15. Ondřej Pípal, 18. Tadeáš Brhel, 20. Filip Drápela, 31. Matyáš Polzer - 10. Daniel Šmerda, 13. Daniel Šmerda, 18. Matěj Szabó, 21. Tomáš Světlík, 23. Matěj Szabó, 33. Jakub Krula; rozhodčí: Roman Janda - Jan Ponížil; vyloučení: 2:0; využití: 0:2; zásahy brankářů: Vilém Veselý ? - Jakub Sysel ?; po třetinách: 3:1, 3:4, 1:1;
36:00
32:18
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ white vstřelil Jakub Krula, asistoval Michal Martinek (7:6).
32:09
Vyloučen hráč Filip Drápela družstva Sokol Brno I - FBC Sokol Adamov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:57
Branku družstva Sokol Brno I - FBC Sokol Adamov vstřelil Matyáš Polzer bez asistence (7:5).
24:00
24:00
22:53
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ white vstřelil Matěj Szabó, asistoval Michal Martinek (6:5).
20:13
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ white vstřelil Tomáš Světlík, asistoval Jakub Krula (6:4).
19:32
Branku družstva Sokol Brno I - FBC Sokol Adamov vstřelil Filip Drápela, asistoval David Žemla (6:3).
17:48
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ white vstřelil Matěj Szabó, asistoval Tomáš Světlík (5:3).
17:10
Branku družstva Sokol Brno I - FBC Sokol Adamov vstřelil Tadeáš Brhel, asistoval Matyáš Ostrý (5:2).
16:32
Trestné střílení družstva Sokol Brno I - FBC Sokol Adamov neproměnil Jakub Otradovec.
15:44
Vyloučen hráč Filip Drápela družstva Sokol Brno I - FBC Sokol Adamov na 2 minuty za sekání.
14:40
Branku družstva Sokol Brno I - FBC Sokol Adamov vstřelil Ondřej Pípal, asistoval Matěj Dvořák (4:2).
12:18
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ white vstřelil Daniel Šmerda, asistoval Jakub Sysel (3:2).
12:00
12:00
09:34
Branku družstva Sokol Brno I - FBC Sokol Adamov vstřelil Kryštof Krůza, asistoval Matěj Dvořák (3:1).
09:04
04:41
Branku družstva Sokol Brno I - FBC Sokol Adamov vstřelil Matyáš Polzer, asistoval Tereza Slavíčková (2:0).
01:50
Branku družstva Sokol Brno I - FBC Sokol Adamov vstřelil Matyáš Ostrý, asistoval Tadeáš Brhel (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Roman Janda a Jan Ponížil.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Znojmo LAUFEN CZ white: brankář: Jakub Sysel; hráči v poli: Filip Jirgala, Jonáš Vacula, Michal Martinek, Tomáš Frk, Jakub Krula
00:00
Line-up domácích Sokol Brno I - FBC Sokol Adamov: brankář: Vilém Veselý; hráči v poli: Lukáš Žlůva, Filip Drápela, Matěj Dvořák, David Žemla, Marco Unčík