1:2
1:3
- : -

FBC Sokol Ivanovice na Hané - Aligators Orel Šlapanice U21 C 3:5
15. David Hedvík, 18. Dominik Hasala, 36. Jiří Pochylý - 26. David Šumpela, 28. Tomáš Kůst, 32. Pavel Soldán, 32. Pavel Horňák, 43. Pavel Soldán; rozhodčí: Ladislav Plachý - Matěj Otáhal; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Aleš Tvrdý ? - Adam Králík ?; po třetinách: 1:0, 1:2, 1:3;
45:00
42:48
Branku družstva Aligators Orel Šlapanice U21 C vstřelil Pavel Soldán, asistoval Pavel Horňák (3:5).
41:32
Vyloučen hráč Jakub Král družstva Aligators Orel Šlapanice U21 C na 2 minuty za nedovolené vrážení.
41:32
Vyloučen hráč David Hedvík družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané na 2 minuty za nesportovní chování.
35:29
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil Jiří Pochylý, asistoval Dominik Papp (3:4).
32:23
Vyloučen hráč Dominik Král družstva Aligators Orel Šlapanice U21 C na 2 minuty za sekání.
31:45
Branku družstva Aligators Orel Šlapanice U21 C vstřelil Pavel Horňák, asistoval Dominik Král (2:4).
31:13
Branku družstva Aligators Orel Šlapanice U21 C vstřelil Pavel Soldán, asistoval Václav Sedláček (2:3).
30:00
30:00
27:05
Branku družstva Aligators Orel Šlapanice U21 C vstřelil Tomáš Kůst, asistoval Pavel Horňák (2:2).
25:28
Branku družstva Aligators Orel Šlapanice U21 C vstřelil David Šumpela, asistoval Jakub Král (2:1).
17:47
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil Dominik Hasala, asistoval David Hedvík (2:0).
15:00
15:00
14:56
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil David Hedvík, asistoval Roman Skácel (1:0).
14:22
Vyloučen hráč Dominik Král družstva Aligators Orel Šlapanice U21 C na 2 minuty za hra rukou.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ladislav Plachý a Matěj Otáhal.
00:00
00:00
Line-up hostů Aligators Orel Šlapanice U21 C: brankář: Adam Králík; hráči v poli: David Šumberák, Václav Sedláček, Dominik Král, Jakub Král, Petr Liška