1:4
4:3
- : -

FbC Aligators Klobouky - Hornets Brno ZŠ Horní 7:9
4. Radek Pučálka, 11. Tomáš Zbytek, 22. Martin Kohoutek, 28. Matyáš Zouhar, 28. Adam Doupovec, 31. Matyáš Zouhar, 37. Jiří Bašta - 4. Otakar Mikulka, 9. Jiří Nak, 20. Jiří Nak, 22. Martin Svadbík, 23. Lukáš Ruber, 26. Marek Zapletal, 27. Lukáš Ruber, 36. Jan Ručka, 39. Jiří Nak; rozhodčí: Miroslav Ďurík - Alžbeta Holičková; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Tomáš Fryč 30 - Dominik Franc 7, Jan Kříž 11; po třetinách: 2:2, 1:4, 4:3;
39:00
38:17
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Jiří Nak bez asistence (7:9).
36:47
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Jiří Bašta bez asistence (7:8).
35:10
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Jan Ručka, asistoval Marek Zapletal (6:8).
30:08
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Matyáš Zouhar bez asistence (6:7).
27:37
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Adam Doupovec bez asistence (5:7).
27:20
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Matyáš Zouhar, asistoval Tomáš Zbytek (4:7).
26:21
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Lukáš Ruber, asistoval Jiří Nak (3:7).
26:00
Střídání brankáře. Nový brankář Jan Kříž družstva Hornets Brno ZŠ Horní
26:00
26:00
25:02
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Marek Zapletal, asistoval Matyáš Indra (3:6).
23:55
Timeout FbC Aligators Klobouky
22:55
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Lukáš Ruber, asistoval Otakar Mikulka (3:5).
22:33
Vyloučen hráč Tomáš Zbytek družstva FbC Aligators Klobouky na 2 minuty za nedovolené vrážení.
21:30
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Martin Svadbík bez asistence (3:4).
21:04
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Martin Kohoutek, asistoval Jiří Bašta (3:3).
19:34
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Jiří Nak, asistoval Lukáš Ruber (2:3).
13:00
13:00
10:07
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Tomáš Zbytek, asistoval Radek Pučálka (2:2).
08:08
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Jiří Nak, asistoval Otakar Mikulka (1:2).
03:59
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Radek Pučálka, asistoval Martin Kohoutek (1:1).
03:27
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Otakar Mikulka bez asistence (0:1).
02:07
Vyloučen hráč Matyáš Indra družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za hrubost.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Miroslav Ďurík a Alžbeta Holičková.
00:00
00:00
Line-up hostů Hornets Brno ZŠ Horní:
00:00
Line-up domácích FbC Aligators Klobouky: brankář: Tomáš Fryč; hráči v poli: Jiří Bašta, Matyáš Zouhar, Adam Kubíček, Luboš Dostál, Radek Pučálka