3:0
6:1
- : -

TJ Znojmo LAUFEN CZ black - Bulldogs Brno 12:2
3. Jakub Čech, 6. Vilém Bednařík, 9. Martin Vavřina, 13. Lucie Baldreichová, 15. Tadeáš Hoch, 24. Martin Vavřina, 26. Jakub Čech, 31. Tadeáš Hoch, 32. Lucie Baldreichová, 34. Vilém Bednařík, 35. Matyáš Držmíšek, 36. Tomáš Hájek - 9. Jan Morávek, 31. Lukáš Navrátil; rozhodčí: Jakub Fedra - Vojtěch Fedra; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; zásahy brankářů: Jakub Pechura ? - Marek Jüttner ?; po třetinách: 3:1, 3:0, 6:1;
36:00
35:03
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ black vstřelil Tomáš Hájek bez asistence (12:2).
34:00
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ black vstřelil Matyáš Držmíšek, asistoval Michal Martinek (11:2).
33:32
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ black vstřelil Vilém Bednařík, asistoval Václav Bajko (10:2).
31:37
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ black vstřelil Lucie Baldreichová, asistoval Vilém Bednařík (9:2).
30:43
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Lukáš Navrátil, asistoval Filip Jaroš (8:2).
30:14
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ black vstřelil Tadeáš Hoch, asistoval Vilém Bednařík (8:1).
25:06
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ black vstřelil Jakub Čech, asistoval Lucie Baldreichová (7:1).
24:00
24:00
23:34
Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ black
23:34
Vyloučen hráč Filip Jaroš družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za blokování hokejky.
23:07
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ black vstřelil Martin Vavřina, asistoval Matyáš Držmíšek (6:1).
16:35
Vyloučen hráč Matyáš Navrátil družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
14:21
12:37
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ black vstřelil Lucie Baldreichová, asistoval Václav Bajko (4:1).
12:00
12:00
08:32
08:11
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Jan Morávek, asistoval Lukáš Navrátil (2:1).
07:11
Vyloučen hráč Jakub Čech družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ black na 2 minuty za bránění ve hře.
05:03
02:26
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ black vstřelil Jakub Čech, asistoval Vilém Bednařík (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Fedra a Vojtěch Fedra.
00:00
00:00
Line-up hostů Bulldogs Brno:
00:00
Line-up domácích TJ Znojmo LAUFEN CZ black: brankář: Jakub Pechura; hráči v poli: Jakub Čech, Tadeáš Hoch, Tomáš Hájek, Lucie Baldreichová, David Přibil