2:0
8:2
- : -

VSK VUT Skurut Hai Brno - FBC Sokol Adamov 11:2
2. Viktor Čermák, 23. Denis Ligas, 27. Radek Novák, 33. Viktor Čermák, 33. Denis Ligas, 36. Zdeněk Póč, 36. Denis Ligas, 37. Vladimír Biolek, 41. Adam Trllo, 42. Radek Novák, 44. Denis Ligas - 37. Dominik Moser, 42. David Ruber; rozhodčí: Jan Ptáčník - Petr Gál; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Bohumír Fajt ? - Martin Novotný ?; po třetinách: 1:0, 2:0, 8:2;
45:00
43:17
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil Denis Ligas, asistoval Roman Mach (11:2).
41:36
Branku družstva FBC Sokol Adamov vstřelil David Ruber bez asistence (10:2).
41:01
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil Radek Novák, asistoval Michal Repko (10:1).
40:15
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil Adam Trllo, asistoval Zdeněk Póč (9:1).
36:48
Branku družstva FBC Sokol Adamov vstřelil Dominik Moser, asistoval Radek Sedláček (8:1).
36:08
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil Vladimír Biolek, asistoval Radek Novák (8:0).
35:13
Timeout FBC Sokol Adamov
35:13
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil Denis Ligas, asistoval Tomáš Fanta (7:0).
35:04
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil Zdeněk Póč, asistoval Viktor Čermák (6:0).
32:38
32:22
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil Viktor Čermák, asistoval Radek Novák (4:0).
30:00
30:00
26:28
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil Radek Novák bez asistence (3:0).
22:30
22:15
Vyloučen hráč Dominik Moser družstva FBC Sokol Adamov na 2 minuty za blokování hokejky.
15:00
15:00
01:51
Branku družstva VSK VUT Skurut Hai Brno vstřelil Viktor Čermák, asistoval Adam Trllo (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Ptáčník a Petr Gál.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Sokol Adamov:
00:00
Line-up domácích VSK VUT Skurut Hai Brno: brankář: Bohumír Fajt; hráči v poli: Vladimír Biolek, Roman Mach, Denis Ligas, Michal Repko, Tomáš Fanta