3:1
3:2
- : -

TJ Znojmo LAUFEN CZ - ŠSK ZŠ Očovská Hodonín 6:3
17. Jan Benko, 17. Daniel Valášek, 17. Martin Smejkal, 32. Milan Palášek, 35. Jan Gerža, 36. Lukáš Černý - 25. František Sukup, 31. Martin Koláček, 36. František Sukup; rozhodčí: Jan Ponížil - Lukáš Večeřa; vyloučení: 0:3 + Ondřej Braha ČK1; využití: 2:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Ondřej Horník ? - Petr Luňák ?; po třetinách: 0:0, 3:1, 3:2;
39:00
35:55
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Lukáš Černý, asistoval Jan Benko (6:3).
35:12
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil František Sukup, asistoval Ondřej Crhonek (5:3).
34:35
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Jan Gerža, asistoval Adam Dománek (5:2).
31:05
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Milan Palášek, asistoval Lukáš Rajnoha (4:2).
30:29
Vyloučen hráč Štěpán Staněk družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:00
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil Martin Koláček, asistoval Štěpán Staněk (3:2).
29:51
Vyloučen hráč František Sukup družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín na 2 minuty za nesportovní chování.
29:51
Vyloučen hráč Ondřej Braha družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín do konce utkání.
26:00
26:00
24:54
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil František Sukup, asistoval Michal Kolařík (3:1).
16:49
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Martin Smejkal, asistoval Milan Palášek (3:0).
16:24
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Daniel Valášek, asistoval Lukáš Rajnoha (2:0).
16:04
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Jan Benko, asistoval Lukáš Matoušek (1:0).
14:57
Vyloučen hráč Martin Koláček družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín na 2 minuty za sekání.
13:00
13:00
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Ponížil a Lukáš Večeřa.
00:00
00:00
Line-up hostů ŠSK ZŠ Očovská Hodonín:
00:00
Line-up domácích TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Ondřej Horník; hráči v poli: Jan Benko, Lukáš Matoušek, Martin Polehňa, Lukáš Černý, Štěpán Blažek