1:1
0:1
- : -

FbC Aligators ZŠ Pozořice - TJ Znojmo LAUFEN CZ 1:2
16. Bára Machálková - 17. Soňa Dibelková, 30. Soňa Dibelková; rozhodčí: Jiří Kotolan - Miroslav Steiger; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Eva Kulíšková ? - Nikol Krulová ?; po třetinách: 0:0, 1:1, 0:1;
36:00
35:08
Poslední chvilky tohoto zápasu. Pozořice se snaží dohnat ztrátu, ale už to asi nezvládnou.
33:13
Rozhodčí jsou teď zmatení... Pozořice si stěžují, že Znojmo hrálo v šesti, ale Znojmo se nepřiznává. Rozhodčí tedy nevylučují a hra plyne dál.
29:31
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Soňa Dibelková, asistoval Michaela Slabá (1:2).
24:01
Poslední třetina dnešního turnaje zahájena a my tady na časomíře a u zápisu se už těšíme dom.
24:00
24:00
19:47
Krulová právě předvedla skvělý zákrok a podržela svůj tým.
17:59
Tempo se zrychlilo a oba týmy chtějí vyhrát, ale zatím byly všechny střely zblokovány.
16:20
16:19
Ale pozor pozor!!!! Další gól, vyrovnávací.
15:58
Branku družstva FbC Aligators ZŠ Pozořice vstřelil Bára Machálková bez asistence (1:0).
15:31
Tento zápas je velice vyrovnaný, ale už ne... GÓL!
12:00
12:00
11:59
Omlouváme se za zpožděný online přenos. Nastal zde problém s připojením, ale už je vše v pořádku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kotolan a Miroslav Steiger.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Nikol Krulová; hráči v poli: Michaela Slabá, Marie Pelánová, Marie Bartušková, Natálie Kobylíková, Tereza Pokorná