4:2
2:3
1:2
0:0
branky (asistence): 00:42 David Malkus (Pavel Honzík), 03:23 Jáchym Kellar (David Malkus), 08:17 David Pilík (Matěj Soukup), 12:00 Jáchym Kellar (David Malkus), 21:15 Pavel Honzík (Lukáš Zápal), 33:07 Tomáš Vykoupil (Jindřich Mošna), 51:00 Pavel Honzík (Jan Husák), rozhodující nájezd Pavel Honzík
branky (asistence): 12:54 Hynek Nikolič (Martin Zoul), 17:35 Hynek Nikolič (Jindřich Grosse), 29:39 Leoš Nergl (Stanislav Polanský), 30:26 Hynek Nikolič (Jindřich Grosse), 36:42 Leoš Nergl (Stanislav Polanský), 45:06 Hynek Nikolič (Martin Zoul), 57:59 Hynek Nikolič (Leoš Nergl)

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - Florbal Ústí B 8:7pn
1. David Malkus, 4. Jáchym Kellar, 9. David Pilík, 13. Jáchym Kellar, 22. Pavel Honzík, 34. Tomáš Vykoupil, 52. Pavel Honzík, N Pavel Honzík - 13. Hynek Nikolič, 18. Hynek Nikolič, 30. Leoš Nergl, 31. Hynek Nikolič, 37. Leoš Nergl, 46. Hynek Nikolič, 58. Hynek Nikolič; rozhodčí: Lukáš Grundler - Karel Kotyza; vyloučení: 1:5; využití: 3:1; diváků: 24; zásahy brankářů: Jiří Cisler 23 - Jan Hrstka 25; po třetinách: 4:2, 2:3, 1:2, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň hráč Pavel Honzík a vstřelil rozhodující gól (8:7).

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Ústí B hráč Hynek Nikolič , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň hráč David Malkus , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Ústí B hráč Jindřich Grosse , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň hráč Jáchym Kellar , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Ústí B hráč Leoš Nergl , ale gól nevstřelil.
65:00
Zahájení trestná střílení.
65:00
Střely na branku v prodloužení: FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - 6 , Florbal Ústí B - 3
65:00
Komentář trenéra hostů: Vzhledem k průběhu první třetiny, jsme za bodík celkem rádi. Děkujeme soupeři.
65:00
Komentář trenéra domácích (Novák Zdeněk) :10 minut parádní hry z naší strany, pak jsme se zbytečně nechali rozhodit. Důležitý závěr v nájezdech, kde byl neskutečný Cíza a Pájovo střela. Díky soupeři za zápas.
65:00
64:12
Vyloučen hráč Martin Zoul družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
60:00
60:00
Střely na branku ve 3.třetině: FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň -8 , Florbal Ústí B - 7
60:00
57:59
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Hynek Nikolič, asistoval Leoš Nergl (7:7).
55:02
Timeout Florbal Ústí B
51:00
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Pavel Honzík, asistoval Jan Husák (7:6).
45:06
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Hynek Nikolič, asistoval Martin Zoul (6:6).
40:00
40:00
Střely na branku ve 2.třetině: FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - 7 , Florbal Ústí B - 13
40:00
37:29
Vyloučen hráč Stanislav Polanský družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za bránění ve hře.
36:42
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Leoš Nergl, asistoval Stanislav Polanský (6:5).
33:07
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Tomáš Vykoupil, asistoval Jindřich Mošna (6:4).
30:26
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Hynek Nikolič, asistoval Jindřich Grosse (5:4).
29:39
21:15
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Pavel Honzík, asistoval Lukáš Zápal (5:2).
20:00
20:00
Střely na branku v 1.třetině: FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - 11 , Florbal Ústí B - 7
20:00
17:35
16:19
Vyloučen hráč David Příhoda družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání.
12:54
12:00
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Jáchym Kellar, asistoval David Malkus (4:0).
12:00
Domácím se zatím daří každou svou přesilovku využít .
11:05
Vyloučen hráč Tomáš Hlava družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za bránění ve hře.
08:35
Střela Zápala jen škrtla horní tyčku branky a končí mimo hřiště.
08:17
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil David Pilík, asistoval Matěj Soukup (3:0).
06:38
Vyloučen hráč Leoš Nergl družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za sekání.
04:22
Strnad na Cislera nestačil - ten si s jeho střelou poradil.
03:23
03:23
Kellar využívá přesilovku a hned ze začátku utkání posílá domácí tým do dvou brankového vedení,
02:48
Vyloučen hráč Leoš Nergl družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za nesportovní chování.
00:42
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil David Malkus, asistoval Pavel Honzík (1:0).
00:42
Honzík našel Malkuse a ten bez problémů překonává Hrstku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Grundler a Karel Kotyza.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí B: brankář: Jan Hrstka; hráči v poli: Vít Škvára, Martin Zoul, Jindřich Grosse, Hynek Nikolič, Leoš Nergl
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Jiří Cisler; hráči v poli: Lukáš Porazil, Lukáš Zápal, Jan Husák, David Malkus, Pavel Honzík