3:3
8:2
2:7
- : -
branky (asistence): 02:07 Ondřej Budek (Petr Torma), 12:24 Jakub Vandák (Dalibor Berka), 19:24 Jiří Mikeska (Jiří Trnka), 24:10 Matěj Surák (Ondřej Budek), 26:28 Ondřej Budek (Matěj Surák), 27:43 Petr Procházka, 29:51 Tomáš Janouškovec (Jiří Mikeska), 30:50 Ondřej Valíček (Petr Torma), 31:42 Ondřej Valíček (Matěj Surák), 33:21 Josef Pojer (Petr Procházka), 37:01 Matěj Surák (Ondřej Valíček), 42:00 Matěj Zicho, 46:12 Matěj Zicho (Jakub Vandák)
branky (asistence): 03:23 Marek Žihla (Filip Munzar), 15:53 Jan Obermann (Filip Munzar), 18:00 Tomáš Szabo (Teemu Tuhkanen), 31:02 Jiří Špak (Tomáš Szabo), 38:12 Tomáš Szabo, 47:28 Tomáš Szabo (Filip Munzar), 48:16 Filip Munzar, 51:13 Jiří Špak (Ondřej Neuman), 52:27 Jan Burkoň (Martin Šír), 53:04 Jiří Špak (Tomáš Szabo), 55:47 Filip Munzar (Jiří Špak), 58:15 Tomáš Szabo (Jiří Špak)

Florbalová škola Plzeň A - FBC Panthers Liberec 13:12
3. Ondřej Budek, 13. Jakub Vandák, 20. Jiří Mikeska, 25. Matěj Surák, 27. Ondřej Budek, 28. Petr Procházka, 30. Tomáš Janouškovec, 31. Ondřej Valíček, 32. Ondřej Valíček, 34. Josef Pojer, 38. Matěj Surák, 43. Matěj Zicho, 47. Matěj Zicho - 4. Marek Žihla, 16. Jan Obermann, 19. Tomáš Szabo, 32. Jiří Špak, 39. Tomáš Szabo, 48. Tomáš Szabo, 49. Filip Munzar, 52. Jiří Špak, 53. Jan Burkoň, 54. Jiří Špak, 56. Filip Munzar, 59. Tomáš Szabo; rozhodčí: Michal Žáček - Jakub Matějka; vyloučení: 2:1; využití: 0:2; diváků: 30; zásahy brankářů: Daniel Mayer 16 - Pavel Kováč 6, Lukáš Pfeiffer 1; po třetinách: 3:3, 8:2, 2:7;
60:00
Komentář trenéra domácích: Jsme rádi za 3 body, ale spokojení být nemůžeme! Třetí třetina totálně zkazila výborně rozehrané utkání. Tohle se nesmí opakovat do příštích zápasů. Děkuji soupeři a divákům se omlouvám za výkon ve třetí třetině.
60:00
Vyjádření trenéra hostů: Od druhé třetiny do 50. minuty jsme tu byli na výletě, za to se body nerozdávají. Dobrý finiš nestačil. Díky domácím za zápas.
60:00
59:59
A máme tu konec krásného zápasu, děkujeme všem příznivcům Florbalové Školy a těšíme se u zítřejšího onlinu.
59:59
Komentář trenéra hostů: Škoda, že se nehrálo 62 minut, to bychom vyhráli (asi). Děkujeme soupeřům za pěkný útočný florbal.
59:59
Jirka Špak: ,,Škoda, že se nehrálo 62 minut, to bychom vyhráli (asi). Děkujeme soupeřům za pěkný útočný florbal.
58:15
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Tomáš Szabo, asistoval Jiří Špak (13:12).
58:15
Budek se snažil naivně prohazovat klečícího obránce a z následného protiútoku padá gól. Stav zápasu 13:15. Atmosféra v hale by se dala krájet. Všech pět diváků (z toho tři členové z klanu Haltufů) je napnutých jako struna.
56:20
Domácím borcům začíná týct do sálovek. Rozdíl ve skóre jen dva góly. Doufejme, že to domácí hráči neprokaučujou.
55:47
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Filip Munzar, asistoval Jiří Špak (13:11).
53:04
Timeout Florbalová škola Plzeň A
53:04
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jiří Špak, asistoval Tomáš Szabo (13:10).
52:27
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jan Burkoň, asistoval Martin Šír (13:9).
52:27
Vyloučen hráč Ondřej Valíček družstva Florbalová škola Plzeň A na 2 minuty za nesportovní chování.
52:27
Domácím borcům zbytečně tečou nervy, což vyústilo ve vyloučení za nesportovní chování domácího zkušeňáka Valíčka.
51:30
Neuvěřitelný zákrok domácího gólmana.
51:22
Nádherný reflexivní zákrok domácího gólmana znamená, že je stav zápasu stále 11:5.
51:13
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jiří Špak, asistoval Ondřej Neuman (13:8).
51:13
Hosté potrestali pasivitu domácí mladé lajny.
51:01
Vyloučen hráč Matěj Zicho družstva Florbalová škola Plzeň A na 2 minuty za bránění ve hře.
48:16
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Filip Munzar bez asistence (13:7).
48:16
Hosté využívají své oslabení dvěma góly do domácí sítě. Atmosféra v hale je na bodu mrazu. A venku je krásných 17°C.
47:28
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Tomáš Szabo, asistoval Filip Munzar (13:6).
47:15
Vyloučen hráč Marek Žihla družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za nesportovní chování.
47:15
Hostující borec Žihla si jde sednout na trestnou lavici za nesportovní chování se slovy: ,,Už se těším na plzeňské pivko!"
46:12
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Matěj Zicho, asistoval Jakub Vandák (13:5).
46:12
Vandy zachytává rozehrávku stojícího týmu a posílá do samostatného úniku Matese Zicha, který s ním nakládá tak jak umí a zvyšuje na 13:5. Hala se otřásá v základech, všech pět fanoušků je na nohou.
44:50
Tormič udělal kotoul přes protihráče, ale hra pokračuje dál.
42:00
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Matěj Zicho bez asistence (12:5).
42:00
Zicho jel jak tank. A střílí gól, jak jsme u něj zvyklí po zemi na 12:05.
40:00
40:00
39:59
Budy ve vyložené šanci běžel sám na gólmana, bohužel již bylo po odpískání a hostující hráči byli na cestě do kabiny.
38:12
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Tomáš Szabo bez asistence (11:5).
38:12
Hostující hráč Szabo proběhl kolem Vlastimila Buchty, jak kdyby byl namalovaný a dává gól. Stav zápasu 11:5.
37:01
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Matěj Surák, asistoval Ondřej Valíček (11:4).
37:01
Matěj Surák předvedl nádherné sklepnutí a dává svůj další gól v zápase. Diváci šílí, halou běží mexická vlna.
33:21
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Josef Pojer, asistoval Petr Procházka (10:4).
33:21
Střídání brankáře. Nový brankář Lukáš Pfeiffer družstva FBC Panthers Liberec
33:21
Domácí hráč Pepa Pojer zkušeně zasunul... míček do brány.
31:42
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Ondřej Valíček, asistoval Matěj Surák (9:4).
31:42
Domácí borci rychle odpovídají a zvyšují stav zápasu na 9:4.
31:02
31:02
Mates Zicho zlomil o protihráče hokejku, čímž si vysloužil 2 minuty na trestné lavici za nedovolené bránění, což hosté využívají ke snížení na 8:4.
30:50
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Ondřej Valíček, asistoval Petr Torma (8:3).
29:51
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Tomáš Janouškovec, asistoval Jiří Mikeska (7:3).
29:51
3. lajna rozjíždí válec a přidává svůj 3. gól v tomto zápase. Jmenovitě hrající trenér B-týmu Tommy Janouškovec.
27:43
Timeout FBC Panthers Liberec
27:43
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Petr Procházka bez asistence (6:3).
27:43
Samá ruka samá noha, matador týmu Peťan Procházka střílí v tomto zápase svůj první a s vysokou pravděpodobností i poslední gól.
26:28
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Ondřej Budek, asistoval Matěj Surák (5:3).
26:28
Po geniální akci mladých borců Budy zvyšuje na 5:3.
24:10
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Matěj Surák, asistoval Ondřej Budek (4:3).
24:10
Domácí talent Matěj Surák krásnou střelou překonává domácího gólmana.
23:22
Buchta vyslala pěknou střelu, nicméně hostující gólman chytá.
21:50
Do hlediště se přišla podívat nová ,,posila" týmu Mukařov Jan Vadinský.
20:59
Matěj Surák nastřeluje břevno, škoda.
20:25
Hosté roztáčí kolotoč, naštěstí ve vyložené šanci přestřelují.
20:00
20:00
19:59
Máme za sebou krásnou 1. třetinu, v které jsme viděli pět krásných gólů a jeden smolný moment domácího gólmana. Nyní si fanoušci užívají One Man Show domácího talentu se špatným melírem.
19:24
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Jiří Mikeska, asistoval Jiří Trnka (3:3).
19:24
Pěkná akce 3. lajny týmu domácích znamená vyrovnání 3:3.
18:00
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Tomáš Szabo, asistoval Teemu Tuhkanen (2:3).
18:00
Tak jsme domácího gólmana přechválili, nemastná neslaná střela mu propadla mezi nohama.
16:30
Domácí gólman předvádí zákroky ala Dominik Hašek v nejlepších letech. Ještě že ho máme.
15:53
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jan Obermann, asistoval Filip Munzar (2:2).
15:53
Nyní domácí borci zaspaly a stav máme 2:2, což se domácím fans moc nelíbí.
15:04
Další skvělý zákrok domácího gólmana. (i když mu to vypadlo)
12:24
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Jakub Vandák, asistoval Dalibor Berka (2:1).
12:24
Vlastimil Buchta krásnou kličkou uvolnil Daliho, který finální přihrávkou dával na kapitána týmu Vandáka, a ten již uklízel do prázdné brány.
09:45
Na hrací ploše vidíme 3. lajnu domácích. Ovšem obraz hry se stále nezměnil a Panteři mají převahu.
09:10
Matěj Zicho se válí na zemi, nicméně rozhodčího to nechává klidným.
06:00
Panteři zatápí pod kotlem a domácí gólman musel vytáhnout další skvělý zákrok.
03:23
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Marek Žihla, asistoval Filip Munzar (1:1).
03:23
Mladé pušky týmu FBŠ Plzeň zaspaly, a tudíž je stav 1:1.
02:07
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Ondřej Budek, asistoval Petr Torma (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Žáček a Jakub Matějka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Panthers Liberec: brankář: Pavel Kováč; hráči v poli: Jan Obermann, Tomáš Szabo, Lukáš Jágr, Filip Munzar, Ondřej Neuman
00:00
Line-up domácích Florbalová škola Plzeň A: brankář: Daniel Mayer; hráči v poli: Ondřej Budek, Matěj Surák, Petr Torma, Ondřej Valíček, Filip Tábořík