2:0
4:1
2:2
- : -
branky (asistence): 02:28 Pavel Daněk (Martin Kalous), 08:37 David Kolář, 22:45 Dominik Hudec (Marek Mochan), 25:32 Marco Lombino (Tomáš Hradec), 25:40 Radek Šťovíček (Petr Pojar), 35:55 Lukáš Tomeš, 45:15 Lukáš Tomeš (Tomáš Hradec), 51:01 Marco Lombino (Lukáš Tomeš)
branky (asistence): 23:59 Dominik Emlar (Vojtěch Výborný), 43:15 Pavel Kotrč (Petr Hašek), 57:41 Petr Hofman (Dominik Emlar)

Panthers Praha - TJ Sokol Jaroměř 8:3
3. Pavel Daněk, 9. David Kolář, 23. Dominik Hudec, 26. Marco Lombino, 26. Radek Šťovíček, 36. Lukáš Tomeš, 46. Lukáš Tomeš, 52. Marco Lombino - 24. Dominik Emlar, 44. Pavel Kotrč, 58. Petr Hofman; rozhodčí: Jan Knap - Martin Kněžík; vyloučení: 6:2 + Vojtěch Výborný 5; využití: 1:1; diváků: 92; zásahy brankářů: Martin Hruška 28 - Jiří Veinfurter 17; po třetinách: 2:0, 4:1, 2:2;

• 60:00
    Vyjádření trenéra domáích: Náročný zápas, který rozhodl náš větší klid a skvělá produktivita. Děkujeme fanouškům za podporu a soupeři za zápas.
    60:00
    Vyjádření vedoucího hostí (Jakub Kubina): Náš dnešní špatný herní výkon podtrhla střelecká nemohoucnost a dobře chytající gólman soupeře. Děkuji divákům a soupeři za zápas.
    60:00
    59:23
    Poslední minutku ještě ozvláštnil jeden z pořadatelů, který zmátl desítku hráčů na hřišti tím, že jim do ringu hodil druhý balonek.
    58:54
    Trojitá zadovka skončila u Polcara, jehož pokus zblokoval Haž. Minuta do konce.
    57:41
    Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hofman, asistoval Dominik Emlar (8:3).
    57:41
    Na rychlou rozehrávku Hofmana už ale nestačil. 8:3.
    57:19
    Které prozatím zachraňuje Hruška, který si dvakrát bryskně poradil jak s nebezpečnou střelou, tak i s dorážkou z hole vlastního spoluhráče.
    57:00
    Tři minuty do konce. O výsledku už je rozhodnuto, už jen záleží na konečném skóre.
    55:01
    Florbalový lunapark si otevřelo kvarteto Daněk - Kolář - Ptáčník a Polcar, kteří si během čtyř vteřin vyměnili přibližně patnáct přihrávek. Osmdesátkovou hitparádu zastavil až Veinfurter, který v leže čapl oba pokusy posledního jmenovaného.
    53:50
    Do obří šance se dostal Kolář, který zkusil z hranice pokutového území přehodit Veinfurtera. To se mu povedlo, leč horní tyč o pár centimetrů minul.
    52:56
    Hra nabrala na ospalosti, Sokol už jen dohrává, Panteři si naopak stav na tabuli evidentně užívají. Stejně tak diváctvo, které se zejména v případě přihlížejících #princezen nadšeně vlní do rytmu hrané muziky.
    51:01
    Branku družstva Panthers Praha vstřelil Marco Lombino, asistoval Lukáš Tomeš (8:2).
    51:01
    Akci jako přes kopírák o pár vteřin později už ale zachránit nedokázal. Tentokrát Marco Lombino tentokrát vystřelil o něco lépe a i s otřením o bližší tyč zapadla jeho rána krásně do pravé šibenice!
    50:22
    Velkou šanci Lombina, jež pálil z pravé strany, zastavil ještě lepším přesunem Veinfurter, který zatím drží nízko položené akcie Sokolu v šanci na obrat.
    49:12
    Jaroměř si s oslabením poradila na výbornou, Škola hlasitým dupáním oznámil všem přítomným svůj návrat na hřiště.
    48:25
    Nebyl to nijak velký zámek, přesto to z dálky zkusil Mochan. Veinfurter jistý.
    47:20
    Vyloučen hráč Jan Škola družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nesportovní chování.
    47:20
    Škola dostál své pověsti nervóznějšího jedince a poté, co slovně poslal do míst pekelných oba rozhodčí plus soupeře fasuje právoplatné dvě minuty odpočinku.
    46:23
    Po nechutném zákroku nohou ze strany Haška zůstal na zemi ležet Kolář, s podivem se nejen nevylučuje, ale ani nekárá. Následnou slovní výměnu mezi oběma aktéry nemůžeme publikovat.
    46:10
    Dnešní utkání sleduje 92 diváků!
    45:15
    Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lukáš Tomeš, asistoval Tomáš Hradec (7:2).
    45:15
    Nedáš - dostaneš. Jaroměřský tlak přichází vniveč, neb opomněli bránit a poslali domácí do přečíslení tři na jednoho, které na sebe vzal Lukáš Tomeš, jenž svou typickou střelou ze zátahu zvyšuje na 7:2!
    44:54
    Teď už to z Lombinovy strany nedovolené bylo, na mantinelu zajel do stojícího Kubiny a ihned se raději jal stavěti zeď.
    44:19
    Ta nakonec zůstává nevyužita. Jaroměřští do dvakrát zkusili po zemi, kde vždy stály připravené kecky Koláře.
    44:02
    A další věc do bizáru. Hofman se srazil s Hruškou při souboji o balon a získal tak prapodivnou standardku.
    43:34
    Šťovíček protančil z posledního beka přes tři hráče, další jeho snažení ale nepochopitelně zastavil hvizd sudího. Opravdu nevíme proč, jedinou věcí, kterou se Ráďa provinil proti pravidlům, bylo zesměšnění soupeře triviální kličkou.
    43:15
    Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Pavel Kotrč, asistoval Petr Hašek (6:2).
    43:15
    V Hostivicích jest sníženo. Kotrč se po několika bláznivých odrazech dostal k dorážce a prostřeluje padajícího Hrušku. 6:2.
    42:37
    Přes tři obránce se dokázal proháčkovat Polcar, který byl sice při střele pravděpodobně faulován, přesto ale dokázal vystřelit těsně vedle pravé tyče.
    40:55
    Nožička se náhle, doslova z ničeho nic dostal ke střele h pravého kruhu, kterou reflexivním zákrokem nohou dokázal zneškodnit Hruška!
    40:00
    40:00
    Střely na branku ve 2. třetině:

Panthers 11:13 Jaroměř
    40:00
    39:01
    Poslední minutka druhé třetiny, kterou začíná klidným zachycením pomalu lezoucího míčku Hruška.
    37:27
    Jaroměřští kupí jednu chybu za druhou, vůbec dnes nemají svůj den. Jejich jediné štěstí mají v tom, že si Jenšíkova družina počíná nedovoleně víc než by bylo zdrávo, čímž eliminuje případné nebezpečí ze své strany.
    36:07
    Domácí jsou v plném počtu.
    35:55
    Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lukáš Tomeš bez asistence (6:1).
    35:55
    Obrovská chyba Kotrče! Z posledního obránce se nechal obrat Lukášem Tomešem, který následně prchl po levém mantinelu a krásnou ranou na zadní tyč zvyšuje ve vlastním oslabení už na 6:1!
    35:21
    Jaroměřští se zatím dostali ke dvěma pokusům. Jeden z nich minul branku přibližně o metr, ten druhý orazítkoval časomíru visící pod okny.
    34:39
    Mocha mohl udeřit ve vlastním oslabení, po pravé straně utekl všem soupeřům a zastavil ho až famózní Veinfurter!
    34:07
    Vyloučen hráč Marco Lombino družstva Panthers Praha na 2 minuty za držení.
    34:07
    Dosti zajímavá rozhodnutí sudích pokračují, Lombino se údajně dopustil držení a na lavici hanby se šine jen hodně nelibě.
    34:01
    Panteři hrají v plném počtu. Zbytek oslabení strávili na soupeřově polovině.
    33:05
    Hudec je zpátky na hřišti, největší nebezpečí jest minulostí.
    32:29
    Kotrč vyslal prudký projektil k pravé tyč, který společnými silami dokázali zneškodnit Ptáčník s Hruškou. Jaroměřský zámek se uzavírá.
    32:01
    Vyloučen hráč Tomáš Hradec družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
    32:01
    Metr ze zpřísnil a těží z toho Východočeši, duo mladíků na trestné lavici doplňuje Hradec. 64 vteřin hry ve třech pro domácí.
    31:05
    Vyloučen hráč Dominik Hudec družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
    30:56
    Přesilová hra Panthers je na tom podobně jako ta východočeská, jen tam není ani to vožení po mantinelu.
    30:00
    Vyloučen hráč Petr Hofman družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
    29:51
    Panteři kompletní, navíc si sami zahrají přesilovku po faulu Hofmana.
    29:24
    Jaroměřská přesilovka z převážné části zahrnuje vožení kuličky po plexi, které je pravidelně přerušeno nepřesnou nahrávkou. Hruška je téměř bez práce.
    28:46
    Aplaus publika si vysloužil na střídačce sedící Kolář, který zachytil odraženou zlatonku efektně jednoruč a se spokojeným výrazem jí vrací do ringu.
    27:51
    Vyloučen hráč Radek Šťovíček družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
    27:10
    Snížit mohl Hašek, který si jednoduchou kličkou poradil s Tomešem a následně vypálil do klubka těl před Hruškou, jeho pokus ale jen zaduněl o zadní mantinel a skončil v hledišti.
    25:40
    Branku družstva Panthers Praha vstřelil Radek Šťovíček, asistoval Petr Pojar (5:1).
    25:40
    Brankový expres ve směru Jaroměř pokračuje v krasojízdě už osm vteřin po předchozím úspěchu! Radek Šťovíček si krásně stáhl balon na hokejku a následně ještě krásnějším lobem nachytal na švestkách padajícího Veinfurtera! 5:1 pro Panthers.
    25:32
    Branku družstva Panthers Praha vstřelil Marco Lombino, asistoval Tomáš Hradec (4:1).
    25:32
    Rychlá odpověď Panterů znamená navrácení rozdílu vstřelených branek na číslo 3. Hradec se proháčkoval z rohu až do brankoviště, odkud se ztřeštěný kus plastu několikrát odrazil, až doskákal k hokejce Marca Lombina, jenž jej z první nekompromisním příklepem za bezmocného Veinfurtera!
    23:59
    Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Dominik Emlar, asistoval Vojtěch Výborný (3:1).
    23:59
    Jaroměř bleskově využívá přesilovku a Hudec jen vztekle praštil hokejkou do mantinelu. Výborný rozehrál na Emlara, který tvrdou palbou našel skulinku v postavené zdi. 3:1.
    23:57
    Vyloučen hráč Dominik Hudec družstva Panthers Praha na 2 minuty za blokování hokejky.
    23:32
    Výborný je zpět z lavičky hanby, Jaroměř hraje v plném počtu.
    22:45
    Branku družstva Panthers Praha vstřelil Dominik Hudec, asistoval Marek Mochan (3:0).
    22:45
    Přeci jen dokázali domácí využít výhodu jednoho hráče navíc. Dominik Hudec si na půlce zpracoval skákavý nesmysl na hokejku a přesně ve chvíli, kdy z jaroměřské střídačky zazněla věta "Je to dobrý, nic nemůžou" krásnou ranou k tyči zvyšuje panterský náskok!
    22:11
    Šťovíček zkoušel zakončit rychle zpoza klece, což včas prohlédl Veinfurter, který k tyčce natlačil celou plochu betonu.
    21:21
    Hradcovi nevyšla klička, což Lombino ohodnotil vzteklým třeskem čepelí, za které si vysloužil pohovor u arbitrů.
    20:33
    Úvod do druhé periody zatím vyznívá lépe pro hosty. Ti využívají chvilkové slabosti Panterů na balonu a v pravidelných intervalech se osvobozují.
    20:00
    20:00
    Střely na branku v 1. třetině:

Panthers 6:7 Jaroměř
    20:00
    19:49
    Dlouhý tlak zkusil zúročit téměř z půlky Hudec, jenž ovšem trefil jen Veinfurterův pupek.
    19:00
    Poslední minuta první třetiny.
    18:32
    Vyloučen hráč Vojtěch Výborný družstva TJ Sokol Jaroměř na 5 minut za hrubost.
    18:32
    Školácká chyba Výborného, který dětinsky po souboji vyřval Lombina a následně ho praštil do stehna. Pět minut pro hostujícího obránce!
    17:58
    Nic moc se teď neděje, tu a tam se někdo dostane k balonu, jen aby ho následně ztratil. Jediným oživením je početný kotel Panterů, kteří zůstali v hledišti i po vítězném utkání #princezen v Extralize proti Liberci.
    16:40
    Domácí jsou v plných.
    16:24
    Až teď si Hruška poprvé v oslabení sáhl na balon, když kryl Hofmanovu ránu z úhlu.
    15:16
    Kuriózní situaci při vlastní přesilovce ukázali diváctvu Hofman s Kotrčem, kteří se při honbě za balonem sestřelili navzájem a navrch jim byl odpískán přestupek proti pravidlům.
    14:40
    Vyloučen hráč Jan Balvín družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
    13:37
    A právě Šťovíček měl po faulu na svojí osobu výhodu, znehodnotil ji však backhandovým nápřahem, který špičkou čepele škrtl o lustr.
    12:09
    Míkův kvintet po výborné práci Šťovíčka zamkl Jaroměřské v jejich pásmu, jenže právě Ráďa si počínal netakticky, když při hledání místa před bránou sestřelil Kotrče. Panteři ztrácí balon i pozici vpředu.
    11:22
    A další šance Sokolu, znovu to byl Haž, kdo po výběhu ze strany trefil štangli!
    10:53
    Jenže červení s nabídnutým balonem rozhodně nenaložili jako s vlastním, naopak do protiakce vyslali Haže, který si vylámal zuby na famózním přesunu Hrušky!
    10:30
    Další standardka domácích, Kalous si ukázkově došel pro faul v útočném pásmu a ihned po nedovoleném zákroku střídá.
    09:45
    S veškerou pokoru to zatím vypadá, jakoby do Hostivic přijeli Panteři vyhrát, zatímco Jaroměři šlo primárně o účast. Hosté se doteď k ničemu nedostali.
    08:37
    Branku družstva Panthers Praha vstřelil David Kolář z trestného střílení (2:0).
    08:37
    A provedl jej, jako obvykle, s naprostým přehledem. Rozhýbal si Veinfurtera a následně jej poslal na párek krásnou stahovačkou do backhandu. 2:0.
    08:36
    Uvidíme nájezd! Jeden z jaroměřských hokejistů zahrál nedovoleně rukou a balonek na puntík už si staví obávaný exekutor Kolář!
    07:33
    Ze strany to zkusil Šťovíček, aktuální poměr střel je 7:2 pro Panthers.
    06:20
    Omaskovaný strážce hostující svatyně si na nedostatek práce zatím rozhodně stěžovat nemůže. Balvínovu střelu na bližší zkontroloval pohledem, štípavý projektil Kalouse už musel vyrážet pryč.
    04:58
    Lombino chytrou zadovkou našel Hradce, který vyprášil Veinfurterovi všechny mezery v přední části helmy. O chvíli později chtěl z podstatně větší dálky uspět Hudec, jenž však minul pravou šibenici o dobrý metr.
    04:05
    Domácí jsou stále na balonu a vymýšlí další postup, méně běhavá Jaroměř jim očividně jako soupeř vyhovuje víc, než mladíci z Orky.
    02:28
    Branku družstva Panthers Praha vstřelil Pavel Daněk, asistoval Martin Kalous (1:0).
    02:28
    A tak je veselo na druhé straně. Po krásné kombinaci nejprve miss of the season předvedl Kalous, který z metru netrefil prázdnou klec, z posledních sila ale dokázal vrátit kuličku na Pavla Daňka, jenž z mezikruží palbou do teploměru otevírá skóre.
    02:14
    Škola mlsně čekal na dorážku u hranice brankoviště, tu mu však perfektním výkopem vleže sebral Hruška.
    01:24
    Tentokrát to z podobné pozice zkusil Balvín, mířící na zadní tyč. Opět se vyznamenal Veinfurter, jenž tentokrát zasáhl rukou.
    00:11
    Jedenáctivteřinové úvodní střídání zahájil bombou z pravého křídla Kolář, který prověřil brysknost Veinfurterových reakcí.
    00:00
    Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Knap a Martin Kněžík.
    00:00
    00:00
    Line-up hostů TJ Sokol Jaroměř: brankář: Jiří Veinfurter; hráči v poli: Jakub Kubina, Patrik Horčička, Petr Hašek, Jan Škola, Pavel Kotrč
    00:00
    Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Martin Hruška; hráči v poli: David Polcar, Jiří Ptáčník, David Kolář, Pavel Daněk, Martin Kalous