- : -
Švýcarsko W
Česko W

Švýcarsko W - Česko W 3:4
10. Isabelle Gerig, 20. Seraina Ulber, 39. Michelle Wiki - 6. Vendula Beránková, 25. Natálie Martináková, 43. Michaela Mlejnková, 45. Michaela Mlejnková; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 689; zásahy brankářů: Tina Leuenberger 16 - Jana Christianová 11; po třetinách: 2:1, 1:1, 0:2;
70:00
Střely celkem: Švýcarsko 14 - Česko 20.
60:00
Střely ve 3. třetině: Švýcarsko 4 - Česko 8.
44:36
Branku družstva Česko W vstřelil Michaela Mlejnková, asistoval Denisa Ratajová (3:4).
42:29
Branku družstva Česko W vstřelil Michaela Mlejnková, asistoval Vendula Beránková (3:3).
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině: Švýcarsko 5 - Česko 7.
40:00
38:53
Branku družstva Švýcarsko W vstřelil Michelle Wiki, asistoval Corin Rüttimann (3:2).
32:11
Vyloučen hráč Andrea Gämperli družstva Švýcarsko W na 2 minuty za blokování hokejky.
26:27
Trestné střílení družstva Česko W neproměnil Nela Jiráková.
24:55
Branku družstva Česko W vstřelil Natálie Martináková, asistoval Veronika Enenkelová (2:2).
20:00
20:00
Střely v 1. třetině: Švýcarsko 5 - Česko 5.
20:00
19:54
Branku družstva Švýcarsko W vstřelil Seraina Ulber, asistoval Michelle Wiki (2:1).
09:53
Branku družstva Švýcarsko W vstřelil Isabelle Gerig, asistoval Corin Rüttimann (1:1).
05:40
Branku družstva Česko W vstřelil Vendula Beránková, asistoval Denisa Ratajová (0:1).
00:00
00:00
Line-up hostů Česko W: brankář: Jana Christianová; hráči v poli: Nela Jiráková, Vendula Beránková, Dominika Kubišová, Denisa Ratajová, Tereza Urbánková
00:00
Line-up domácích Švýcarsko W: brankář: Tina Leuenberger; hráči v poli: Tanja Stella, Brigitte Mischler, Margrit Scheidegger, Andrea Gämperli, Isabelle Gerig