- : -
Česko W
Švédsko W

Česko W - Švédsko W 6:7
7. Denisa Ratajová, 28. Michaela Mlejnková, 34. Eliška Krupnová, 36. Tereza Urbánková, 39. Denisa Ratajová, 53. Adéla Bočanová - 1. Johanna Hultgren, 4. Sofia Joelsson, 6. Sofia Joelsson, 20. Ellen Rasmussen, 33. Ellen Rasmussen, 41. Sofia Joelsson, 60. Amanda Delgado Johansson; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 326; zásahy brankářů: Jana Christianová 23 - Sophia Lundmark 18; po třetinách: 1:4, 4:1, 1:2;
70:00
Střely celkem: Česko 24 - Švédsko 30.
60:00
Střely ve 3. třetině: Česko 7 - Švédsko 9.
60:00
59:30
Timeout Česko W
59:30
Branku družstva Švédsko W vstřelil Amanda Delgado Johansson, asistoval Emelie Wibron (6:7).
56:29
Vyloučen hráč Nela Jiráková družstva Česko W na 2 minuty za blokování hokejky.
52:27
Branku družstva Česko W vstřelil Adéla Bočanová, asistoval Nikola Hermannová (6:6).
45:40
Vyloučen hráč Isabell Krantz družstva Švédsko W na 2 minuty za blokování hokejky.
41:01
Vyloučen hráč Anna Moberg družstva Švédsko W na 2 minuty za sekání.
40:52
Branku družstva Švédsko W vstřelil Sofia Joelsson, asistoval Emelie Wibron (5:6).
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině: Česko 11 - Švédsko 9.
40:00
38:39
Branku družstva Česko W vstřelil Denisa Ratajová, asistoval Nela Jiráková (5:5).
35:36
Branku družstva Česko W vstřelil Tereza Urbánková, asistoval Eliška Krupnová (4:5).
33:05
Branku družstva Česko W vstřelil Eliška Krupnová, asistoval Denisa Ratajová (3:5).
32:24
Branku družstva Švédsko W vstřelil Ellen Rasmussen, asistoval Sofia Joelsson (2:5).
27:33
Branku družstva Česko W vstřelil Michaela Mlejnková, asistoval Hana Koníčková (2:4).
20:00
20:00
Střely v 1. třetině: Česko 6 - Švédsko 12.
20:00
19:10
Branku družstva Švédsko W vstřelil Ellen Rasmussen bez asistence (1:4).
06:30
05:59
Branku družstva Švédsko W vstřelil Sofia Joelsson, asistoval Ellen Rasmussen (0:3).
03:45
00:06
Branku družstva Švédsko W vstřelil Johanna Hultgren, asistoval Gabriella Strandberg (0:1).
00:00
00:00
Line-up hostů Švédsko W: brankář: Sophia Lundmark; hráči v poli: Moa Tschöp, Gabriella Strandberg, Anna Wijk, Johanna Hultgren, Moa Gustafsson
00:00
Line-up domácích Česko W: brankář: Jana Christianová; hráči v poli: Gabriela Tožičková, Nela Jiráková, Eliška Krupnová, Denisa Ratajová, Tereza Urbánková