1:1
0:0
- : -

1. FBK Rožnov p/R - Aligators Klobouky Teamstore.cz 4:2
2. David Žniva, 20. Patrik Hegar, 20. Petr Burýšek, 31. Josef Viktořík - 8. Pavel Zbořil, 35. Daniel Vaverka; rozhodčí: Lukáš Axmann - Radek Šiška; vyloučení: 6:2; využití: 0:0; diváků: 58; zásahy brankářů: Marek Obšivač 25 - Patrik Rychlý 18; po třetinách: 3:1, 1:1, 0:0;
60:01
Komentář trenéra Miroslava Kasla: "Výhra! Jsem rád za tři body, ale nevím, jestli jsme dnes byli lepším týmem. Jsem velice nespokojen s naší nedisciplinovaností, ale zároveň jsem rád, jak dobře jsme zvládli oslabení. Dnes nás hlavně podržel gólman a také hodně tyček. Soupeřům přeji šťastnou cestu domů a divákům děkuji za podporu."
60:00
Komentář trenéra Pavla Volka: "Děkujeme soupeří za férové utkání. Někteří naši hráči by se měli nad sebou zamyslet, jestli vůbec chtějí hrát Národní ligu. Do Rožnova jsme dnes jeli pro vítězství. Bohužel, když neproměníme přesilovku 5 na 3, tak nemůžeme vyhrát. Děkuje rozhodčím, pořadatelům, divákům."
60:00
59:59
Střely na bránu ve třetí třetině: 6:11. Celkový počet střel na bránu: 22:27
59:58
A máme tady konec utkání. Domácí Rožnov, i přes velký počet vyloučení, vítězí 4:2.
59:35
Aligators jsou opět v šesti. Moc nadějně to nevidím, moc času totiž nemají.
59:30
Staňa Barabáš opět dává hostům možnost přesilovky. Tentokrát po závaru u brány domácích byl údajně hrubý. Nevím, neviděl jsem to.
59:29
Vyloučen hráč Stanislav Barabáš družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za hrubost.
57:55
Opět zvoní tyč. Domácí neuvěřitelně dobře brání.
56:19
Další možnost přesilovky pro hosty. Pokud ani tu nevyužijí tak už nevím co s nimi.
56:18
Vyloučen hráč Stanislav Barabáš družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za bránění ve hře.
54:16
Hosté to zkoušejí v šesti hráčích v poli.
53:59
Šichtař se vrátil na palubovku nejlépe jak mohl. Přímo do přihrávky před odkrytou bránu a znemožnil tak hostům střelecky se prosadit.
53:25
Hosté opět nastřelují tyč.
51:59
Timeout Aligators Klobouky Teamstore.cz
51:59
Vyloučen hráč Daniel Šichtař družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za nedovolené vrážení.
51:59
S oslabením domácích se dnes jakoby roztrhl pytel. Dan Šichtař nyní ukázal, že má dostatek sil a nebudou to mít hosté jednoduché. Jde si odpočinout na trestnou.
49:30
Hosté právě promarnili velkou šanci na snížení, když nedokázali uspět proti čtyřem ani třem hráčům domácích. Fakt to byly otřesně přesilovky.
48:19
Vyloučen hráč Pavel Žitník družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za hrubost.
48:19
Tohle nevypadá pro domácí dobře. Jdou do oslabení ve třech hráčích. Žitník to svou tvrdou obranou podle rozhodčích přehnal a tak si "na chvíli" sedne.
47:28
Vyloučen hráč Patrik Hegar družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
47:28
Hosté dostávají možnost přesilové hry. Hegi si při hře pomohl nedovoleně, když hokejově nadzvedával hokejku soupeře
45:27
Aligators nemůžou zatím nic pořádného vymyslet, aby se dostali do větší šance.
43:10
Po tvrdém souboji v rohu u domácí brány zůstal ležet na zemi Pavel Barabáš, který se přitom udeřil do hlavy. Momentálně je v péči ošetřovatelek a vše by se naštěstí mělo obejít bez větších zranění.
42:01
Knebl zastavuje přihrávku hostů na osamoceného hráče před bránou a uklidňuje situaci.
41:23
Žitník nedává hostům šanci a přerušuje jejich útočnou akci.
40:15
A máme tady poslední část utkání. Uvidíme co si hosté o přestávce připravili, aby domácím ještě zatopili.
40:00
40:00
39:59
Střely ve druhé třetině: 12:8.
38:21
Oba celky prahnou po gólu. Gólmani jsou ale proti.
36:47
Snížení s domácími nic neudělalo. Naopak, spíše je to více namotivovalo a pořád se tlačí na bránu skvělými kombinacemi.
34:57
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Daniel Vaverka, asistoval Viktor Kejík (4:2).
34:57
Aligators začínají kousat. Po velkém tlaku se jim podařilo snížit, když Vaverka před bránou uklidil Kejíkovu křižnou nahrávku do sítě. Sršni bránili, jak mohli, na tohle ale už nestačili.
33:31
Obšivač, i přes zakrytý výhled, zrovna neuvěřitelně vychytal střelu do šibenice.
32:48
Burýšek si dnes bude sypat popel na hlavu. Právě minul úplně prázdnou bránu. To se nedalo nedat.
31:39
Rožnov momentálně, díky vedení, hraje v absolutní pohodě.
30:37
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Josef Viktořík bez asistence (4:1).
30:37
Sršni zvyšují stav na 4:1. Ano, opět dává gól Pepa Viktořík.
28:46
Opět můžeme sledovat krásný, rychlý florbal. Hra se neustále přelévá nahoru a dolů.
26:54
Tak z přesilovky nebylo nic. Snad příště.
26:02
Hosté teď mohli, po úniku, snížit skóre v oslabení. Obšivač se ovšem nenechal překvapit střelou po zemi.
25:48
Sršní tlačí, co jim síly stačí. Rychlý jim ale nedává šanci.
24:37
Vyloučen hráč Michal Kolaja družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz na 2 minuty za vysoká hokejka.
24:37
Domácím se nabízí další přesilovka. Doufám, že bude úspěšná.
21:11
Hosté nyní musí něco udělat se skórem ve svůj prospěch, Rožnov je totiž střelecky při chuti.
20:00
20:00
19:59
Střely na bránu jsou po první třetině 6:11
19:29
Hosté se ještě nestačili vzpamatovat z gólu Hegara, tak jim Burýšek dal radši další.
19:27
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Petr Burýšek, asistoval Patrik Hegar (3:1).
19:13
Domácí nepotřebovali na využití přesilovky mnoho času. Hegar téměř z mrtvého úhlu vstřeluje gól skvělou střelou na zadní tyč.
19:11
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Patrik Hegar, asistoval Pavel Barabáš (2:1).
17:58
Vyloučen hráč Pavel Zbořil družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz na 2 minuty za vysoká hokejka.
17:57
Zbořil zahrává vysokou holí, aby zachytil vyhození na Staňu Barabáše, který by jinak mohl jít v oslabení do šance.
17:12
Hosté neustále střílejí na bránu, Obšivač jim ale všechny střely chytá.
16:31
Vyloučen hráč Petr Červený družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za sekání.
16:15
Aligators budou mít možnost přesilové hry po faulu Červeného, při dohrávce soupeře.
16:05
Hosté neustále střílejí po bráně. Obšivač jim všechny střelecké pokusy chytá.
13:17
Aligators hrají "osobku", čímž komplikují rozehrávku sršňů.
10:57
Hosté nastřelují tyč. Rožnov může být rád, že se míček neodrazil za brankovou čáru.
09:41
Smékal jako vždy skvěle presuje na hrotu a nedovoluje tak hostům rozehrát.
07:57
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Pavel Zbořil, asistoval Lukáš Gregr (1:1).
07:57
Aligators po hezké kombinaci Gregra a Zbořila vyrovnávají skóre. Začínáme tedy od začátku.
06:59
Knebl naštěstí zablokoval dobrou střelu hostů a odrazil ji mimo hřiště.
06:12
Domácí zkoušejí nahazovat míček před bránu, zatím se jim ale nedaří nahození proměnit.
04:03
Jedlička právě nestačil trefit míček před prázdnou bránou Rožnova a jen "promáchl".
03:43
Aligators ale nechtějí zůstat pozadu a vyvíjejí na domácí obrovský tlak.
01:21
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil David Žniva bez asistence (1:0).
01:21
Po střele Žnivy se míček, bohužel pro brankáře nešťastně, odrazil za brankovou čáru. Rožnov tak může do utkání vstoupit o něco klidněji.
01:06
Již od zahájení utkání je vidět, že uvidíme rychlý florbal.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Axmann a Radek Šiška.
00:00
00:00
Line-up hostů Aligators Klobouky Teamstore.cz: brankář: Patrik Rychlý; hráči v poli: Tomáš Hos, Michal Kolaja, Jakub Gremmel, Tomáš Líznar, Dominik Král
00:00
Line-up domácích 1. FBK Rožnov p/R: brankář: Marek Obšivač; hráči v poli: David Žniva, Daniel Šichtař, Patrik Hegar, Petr Burýšek, Josef Viktořík