0:1
3:1
- : -

FBC LETOHRAD Orel Orlice - TJ Centropen Dačice 5:6
10. František Majvald, 14. Jiří Skalický, 42. Jiří Skalický, 45. Petr Kminiak, 56. František Majvald - 7. Daniel Holeček, 8. Oldřich Pecha, 9. Tomáš Kubek, 15. Filip Šlápota, 28. Radovan Kubek, 45. Radovan Kubek; rozhodčí: Vladimír Lešák - Martin Preclík; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 26; zásahy brankářů: Roman Doleček 6 - Tomáš Ferdan 8, Lukáš Vacuška 17; po třetinách: 2:4, 0:1, 3:1;
60:00
59:59
Další bloky a je tu konec.
59:59
Domácí v dobrém zápase nedokázali proměňovat šance. Naopak Dačičtí naopak trefili co mohli a zaslouženě si ze zasněžené Rokytnice vezou tři body.
59:59
Komentář trenéra hostí Davida Černého: Dnes jsme byli rozhodně šťastnějším týmem. Vítězství jsme spíš ubojovali. Přesto i to je někdy potřeba. Děkuji soupeři za fair play a hodně štěstí do dalších utkání.
59:59
Komentář trenéra domácích Petra Adamce. Do utkání jsme vstoupili laxně a nedůrazně v osobních soubojích. Postupem čau jsme hru vyrovnali, ale zápas se nám podařilo pouze zdramatizovat, ale ne otočit. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme šťastnou cestu.
59:40
A znovu skvělé bloky hostí.
59:20
Brankář domácích na stídačce. Letohrad v šesti.
58:58
Útočné snahy domácích komplikuje fakt, že zatím nezískali míček.
58:33
Timeout FBC LETOHRAD Orel Orlice
58:33
Rychlá porada obou týmů. Dočkáme se hry bez brankáře?
55:49
Majvald z velkého brankoviště prolamuje smůlu v zakončení a snižuje na rozdíl jednoho gólu.
55:48
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil František Majvald, asistoval Jan Skalický (5:6).
54:25
Další dvě tyče domácích od Majvalda a Gabrise. Co se to dnes v Rokytnici děje?
53:28
Další přesilovka domácích. Doufejme, že nyní bez inkasovaného gólu.
53:27
Vyloučen hráč Jiří Sedláček družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
52:01
Na hřišti je spoustu emocí. A peprná slova jsou slyšet i z obou střídaček.
51:01
Další smůla na letohradských holích. Nejprve neproměnil Švec, a po něm pozdravil gólmana do masky Jan Skalický.
49:01
A další tyč domácích. Nyní v přečíslení neproměnil Hrdina.
48:00
Další krásný brejk Dačic, Kubek ovšem trestuhodně neproměňuje.
46:25
Ojedinělá ale nebezpečná střela Dačických v síti nekončí.
45:48
Timeout TJ Centropen Dačice
45:45
Švec neproměňuje další vyloženou šanci. To je opravdu smolný den pro domácího matadora.
45:00
Ukrytá střela Kminiaka se vlní v síti. Hala bouří.
44:59
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Petr Kminiak bez asistence (4:6).
44:03
Krásný brejk hostů. 3:6
44:02
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Radovan Kubek, asistoval Pavel Gellner (3:6).
43:20
Dačickou bránu nyní netrefuje Hrdina.
42:00
Jirka Skalický nepříliš razantní střelou našel skulinku mezi všemi bránícími hráči a snižuje.
41:59
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Jiří Skalický, asistoval Jan Skalický (3:5).
40:00
40:00
Střely v druhé třetině: Letohrad - 8 Dačice - 4
40:00
Druhá třetina pokračuje v nastaveném trendu třetiny první. Domácí neproměňují šance a Dačice, i když opticky tahají a kratší konec, odskočili o další branku.
40:00
37:52
Pořadatelé rovnající mantinely se dnes nezastaví. Výborné nasazení!
35:52
Na hřišti to začíná vřít, rozhodčí ale mají zápas pod kontrolou.
29:31
A do skvělé šance v oslabení se dostal i Švec, který dnes již podruhé netrefuje ve vyložené šanci.
29:01
Jak jsem již avizoval, oslabení je u letohradských oblíbenější než přesilová hra. To teď potvrdil Skalický, který nebezpečně ohrozil bránu hostí.
27:58
Vyloučen hráč Matouš Hrdina družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání.
27:45
Hosté si stěžují na DJe a ten nyní odmítá pouštět hudbu.
27:01
Domácí propadají v obraně a v přesilovce inkasují.
27:00
26:01
Další tyč domácích, nyní v podání Jirky Skalického.
25:19
Letohradští nyní mají první přesilovou hru v utkání, ovšem historicky více branek vstřelili spíše v oslabení.
25:18
Vyloučen hráč Michal Obertan družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
20:35
Horký brambor i před letohradskou bránou.
20:00
Střídání brankáře. Nový brankář Lukáš Vacuška družstva TJ Centropen Dačice
20:00
20:00
Na hrací ploše se rozcvičuje domácí brankář číslo 2, Dominik Moravec. Podle počtu chycených střel od letohradských dorostenců to ovšem vypadá, že se do brány dnes nepodívá.
20:00
V první třetině jsme viděli vcelku vyrovnané utkání. Hosté dokázali využít většinu šancí a zaslouženě vedou. Domácí mají problém s koncovkou, navíc je v několika šancích zastavila dobře postavená brána Tomáše Ferdana.
20:00
19:59
Střely v první třetině: Letohrad -10 Dačice - 7
19:05
Volný balonek si ve skrumáži našel Doleček.
18:31
Domácí specialista na trestná střílení Jirka Doleček trefuje břevno.
18:30
Trestné střílení družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice neproměnil Jiří Doleček.
18:30
Kminiak utekl hostující obraně, která ho zastavuje jen za cenu faulu. Nájezd!
16:50
Majvald teď po rychlé rozehrávce Honzy Skalického trefuje spojnici.
14:48
Zkušeně si teď před Dolečkem počínal Šlápota. Hosté znovu odskakují.
14:47
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Filip Šlápota, asistoval Daniel Holeček (2:4).
14:01
Proti dobré šanci hostů zasahuje Doleček.
13:22
Tečovaná střela z poloviny Jirky Skalického padá za golmana. Domácí snižují na 2:3.
13:21
10:51
Hosté nyní tlačí na pilu a ostřelují Dolečkovu bránu. Domácí se spoléhají spíše na brejky.
10:02
Rozhodčí nyní rozhořčeně gestikuluje k domácímu Hrdinovi. Ten si od teď bude muset dát pozor.
09:30
Krásnou akci prvního útoku zakončuje do prázdné branky Majvald. Krásný florbalový moment.
09:29
08:42
Domácí obrana potřetí kapituluje. Skóruje nepokrytý Kubek.
08:41
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Tomáš Kubek, asistoval Filip Šlápota (0:3).
08:00
Derkovu střelu likviduje hostující gólman jako horký brambor.
07:20
Nenápadně vyhlížející akci zakončuje Pecha. 0:2
07:19
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Oldřich Pecha, asistoval Pavel Gellner (0:2).
06:22
Debutant v brance A týmu Roman Doleček nedokázal zastavit Holečkův nájezd a hosté jdou do vedení.
06:21
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Daniel Holeček z trestného střílení (0:1).
06:21
A Švec na druhé straně seká. Je to trestné střílení.
06:21
05:54
Na třikrát se domácímnepodařilo proměnit tutovku. Trestuhodně mimo zakončoval Švec.
04:53
Opticky více drží balonek na svých holích domácí, ovšem k ohrožení branky to zatím nevede.
02:31
Závar před brankou hostí nedokázal proměnit Majvald.
00:01
Úvodní vhazování pro hosty.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vladimír Lešák a Martin Preclík.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Centropen Dačice: brankář: Tomáš Ferdan; hráči v poli: Pavel Stejskal, Oldřich Pecha, Kryštof Kůs, Radovan Kubek, Pavel Gellner
00:00
Line-up domácích FBC LETOHRAD Orel Orlice: brankář: Roman Doleček; hráči v poli: Jiří Skalický, Daniel Baláš, Marek Švec, Jan Skalický, František Majvald
00:00
Oba týmy se uchýlily do šaten na poslední poradu před utkáním. Za pár minut začínáme.
00:00
Oba týmy jsou již připraveny k zahájení utkání, od kterého nás dělí jen pár posledních chvil.
00:00
DJem pro dnešní utkání je Jiří Toman.
00:00
Vítáme vás u dnešního zápasu mezi FBC Letohrad Orel Orlice a TJ Centropen Dačice. Oba týmy se v tuto chvíli zahřívají na hrací ploše.
00:00
Domácí mužstvo v předchozím zápase svedlo vyrovnaný souboj s lídrem soutěže FbC Hradec Králové, kdy rozhodovala až trestná střílení. Letohradští budou určitě chtít předvést podobný výkon, který by jim mohl v dnešním zápase přinést úspěch.
00:00
Hosté v předchozím zápase nadělovali v JIhlavě ovšem předtím podlehli předposledním u B týmu Snipers Třebíč. V dnešním zápase si budou chtít jistě upevnit druhou pozici před dotírající Litomyšlí.