2:4
1:2
0:0
- : -
branky (asistence): 02:07 Adam Klimeš (David Švrčina), 03:37 Michal Florek, 23:59 Martin Beliančín (David Švrčina)
branky (asistence): 05:37 Jakub Robenek (Vojtěch Kořínek), 06:12 Šimon Kouba (Jan Kratochvil), 06:44 Filip Machálek (Jakub Robenek), 10:13 Tomáš Nečesaný (Jan Kratochvil), 14:53 Filip Machálek (Jakub Robenek), 19:10 Petr Hopp (Šimon Kouba)

TJ Slovan Havířov C - 1. MVIL Ostrava C 3:6
3. Adam Klimeš, 4. Michal Florek, 24. Martin Beliančín - 6. Jakub Robenek, 7. Šimon Kouba, 7. Filip Machálek, 11. Tomáš Nečesaný, 15. Filip Machálek, 20. Petr Hopp; rozhodčí: Dalibor Jekielek - Dominik Pustówka; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Daniel Chmiel ? - Vít Mazurek ?; po třetinách: 2:4, 1:2, 0:0;
36:00
35:19
Vyloučen hráč Vojtěch Kořínek družstva 1. MVIL Ostrava C na 2 minuty za hrubost.
29:00
Vyloučen hráč Petr Hopp družstva 1. MVIL Ostrava C na 2 minuty za hrubost.
24:00
24:00
23:59
Branku družstva TJ Slovan Havířov C vstřelil Martin Beliančín, asistoval David Švrčina (3:6).
19:10
Branku družstva 1. MVIL Ostrava C vstřelil Petr Hopp, asistoval Šimon Kouba (2:6).
14:53
Branku družstva 1. MVIL Ostrava C vstřelil Filip Machálek, asistoval Jakub Robenek (2:5).
12:00
12:00
10:13
Branku družstva 1. MVIL Ostrava C vstřelil Tomáš Nečesaný, asistoval Jan Kratochvil (2:4).
06:44
06:12
Branku družstva 1. MVIL Ostrava C vstřelil Šimon Kouba, asistoval Jan Kratochvil (2:2).
05:37
Branku družstva 1. MVIL Ostrava C vstřelil Jakub Robenek, asistoval Vojtěch Kořínek (2:1).
03:37
Branku družstva TJ Slovan Havířov C vstřelil Michal Florek bez asistence (2:0).
02:07
Branku družstva TJ Slovan Havířov C vstřelil Adam Klimeš, asistoval David Švrčina (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Jekielek a Dominik Pustówka.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. MVIL Ostrava C: brankář: Vít Mazurek; hráči v poli: Jan Kratochvil, Jakub Robenek, Daniel Cabiš, David Augustin, Filip Machálek
00:00
Line-up domácích TJ Slovan Havířov C: brankář: Daniel Chmiel; hráči v poli: Adam Klimeš, Martin Molínek, Martin Beliančín, Michal Král, David Švrčina