0:1
1:0
2:1
- : -
branky (asistence): 13:57 Michal Karban, 31:23 Daniel Kotrs (Dan Panáček), 32:56 Daniel Kotrs (Dan Panáček)
branky (asistence): 03:24 Michal Florek, 35:57 Martin Molínek (David Švrčina)

FBC TJ Sokol Frenštát p.R. B - TJ Slovan Havířov C 3:2
14. Michal Karban, 32. Daniel Kotrs, 33. Daniel Kotrs - 4. Michal Florek, 36. Martin Molínek; rozhodčí: Martin Müller - Michal Nehera; vyloučení: 1 + Dušan Pícha 5 + Martin Ondryáš 5:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Marek Rusev ? - Daniel Chmiel ?; po třetinách: 0:1, 1:0, 2:1;
36:00
35:57
Timeout TJ Slovan Havířov C
35:57
Branku družstva TJ Slovan Havířov C vstřelil Martin Molínek, asistoval David Švrčina (3:2).
35:16
Vyloučen hráč Martin Ondryáš družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. B na 5 minut za vysoká hokejka.
32:56
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. B vstřelil Daniel Kotrs, asistoval Dan Panáček (3:1).
31:23
29:16
Vyloučen hráč Michal Florek družstva TJ Slovan Havířov C na 2 minuty za bránění ve hře.
24:00
24:00
19:45
Vyloučen hráč Dušan Pícha družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. B na 5 minut za hrubost.
13:57
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. B vstřelil Michal Karban bez asistence (1:1).
12:00
12:00
10:21
Vyloučen hráč Dušan Pícha družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. B na 2 minuty za sekání.
08:46
Vyloučen hráč Jan Wilček družstva TJ Slovan Havířov C na 2 minuty za blokování hokejky.
03:24
Branku družstva TJ Slovan Havířov C vstřelil Michal Florek bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Müller a Michal Nehera.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Slovan Havířov C: brankář: Daniel Chmiel; hráči v poli: Adam Klimeš, Martin Molínek, David Švrčina, Martin Beliančín, Michal Král