3:3
0:2
3:2
- : -
branky (asistence): 03:16 Denis Kukla (David Chládek), 03:47 Jan Ryška (Vojtěch Smyček), 09:58 Marek Vylegala (Marek Raška), 41:34 Marek Raška (Vojtěch Smyček), 41:49 Kryštof Fusek (Marek Vylegala), 43:47 Vojtěch Smyček
branky (asistence): 08:53 Jakub Kostelník (Tomáš Janek), 12:59 Tomáš Janek (Jakub Kostelník), 13:41 Tomáš Janek (Jakub Kostelník), 21:16 Jakub Kostelník (Vít Buzek), 24:38 Tomáš Janek (Vít Buzek), 30:07 Jiří Menzel, 32:50 Jiří Trčka (Vít Buzek)

TJ Slovan Havířov - FBC Vikings Kopřivnice 6:7
4. Denis Kukla, 4. Jan Ryška, 10. Marek Vylegala, 42. Marek Raška, 42. Kryštof Fusek, 44. Vojtěch Smyček - 9. Jakub Kostelník, 13. Tomáš Janek, 14. Tomáš Janek, 22. Jakub Kostelník, 25. Tomáš Janek, 31. Jiří Menzel, 33. Jiří Trčka; rozhodčí: Dominik Prosický - Matěj Vráblík; vyloučení: 0:5; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jiří Fusek ? - Jan Bartoň ?; po třetinách: 3:3, 0:2, 3:2;
44:45
Vyloučen hráč Tomáš Janek družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za bránění ve hře.
44:33
Timeout FBC Vikings Kopřivnice
43:47
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Vojtěch Smyček bez asistence (6:7).
41:49
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Kryštof Fusek, asistoval Marek Vylegala (5:7).
41:34
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Marek Raška, asistoval Vojtěch Smyček (4:7).
40:15
Vyloučen hráč Jiří Šimek družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za bránění ve hře.
36:33
Vyloučen hráč Tomáš Janek družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:50
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jiří Trčka, asistoval Vít Buzek (3:7).
30:07
Timeout TJ Slovan Havířov
30:07
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jiří Menzel bez asistence (3:6).
30:00
30:00
24:38
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Tomáš Janek, asistoval Vít Buzek (3:5).
21:16
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jakub Kostelník, asistoval Vít Buzek (3:4).
15:00
15:00
14:35
Trestné střílení družstva FBC Vikings Kopřivnice neproměnil Vít Buzek.
13:52
Vyloučen hráč Jiří Šimek družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za držení.
13:41
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Tomáš Janek, asistoval Jakub Kostelník (3:3).
12:59
09:58
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Marek Vylegala, asistoval Marek Raška (3:1).
08:53
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jakub Kostelník, asistoval Tomáš Janek (2:1).
05:35
Vyloučen hráč Tomáš Hrubý družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
03:47
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Jan Ryška, asistoval Vojtěch Smyček (2:0).
03:16
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Denis Kukla, asistoval David Chládek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Prosický a Matěj Vráblík.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Vikings Kopřivnice: brankář: Jan Bartoň; hráči v poli: Jiří Trčka, Jakub Kostelník, Vojtěch Žáček, Tomáš Janek, Vít Buzek
00:00
Line-up domácích TJ Slovan Havířov: brankář: Jiří Fusek; hráči v poli: Marek Vylegala, Marek Raška, David Chládek, Jan Drong, Denis Kukla