3:1
1:1
- : -

KM automatik FBK Jičín - Florbal Primátor Náchod B 7:3
5. František Novák, 7. Tomáš Valkoun, 9. Tomáš Matys, 18. Tomáš Matys, 26. Marek Hubaček, 29. Marek Hubaček, 43. Petr Dlouhý - 14. David Kaválek, 24. Jan Čečetka, 41. David Kaválek; rozhodčí: Lucie Romančáková - Jitka Romančáková; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; diváků: 53; zásahy brankářů: David Bret 17 - Matěj Stuchlík 12; po třetinách: 3:1, 3:1, 1:1;
45:00
42:04
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Petr Dlouhý, asistoval Daniel Taneček (7:3).
40:28
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil David Kaválek, asistoval Jiří Juhász (6:3).
36:21
Vyloučen hráč Michal Schreier družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za nesportovní chování.
30:00
30:00
29:54
Vyloučen hráč Tomáš Valkoun družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:00
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Marek Hubaček, asistoval Petr Dlouhý (6:2).
25:06
23:35
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Jan Čečetka, asistoval Tomáš Zíbr (4:2).
20:31
Vyloučen hráč Petr Dlouhý družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za blokování hokejky.
17:21
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Tomáš Matys, asistoval Jan Klamrt (4:1).
15:00
15:00
13:37
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil David Kaválek, asistoval Jan Čečetka (3:1).
08:06
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Tomáš Matys, asistoval František Novák (3:0).
06:55
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Tomáš Valkoun, asistoval Jan Štál (2:0).
04:54
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil František Novák, asistoval Tomáš Valkoun (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lucie Romančáková a Jitka Romančáková.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod B: brankář: Matěj Stuchlík; hráči v poli: Jan Čečetka, Aleš Kaválek, Jakub Divišek, David Kaválek, Jiří Juhász