1:1
2:1
0:5
- : -
branky (asistence): 17:09 Kristýna Sobotková (Irena Palatínusová), 33:56 Eliška Mrázková (Kristýna Sobotková), 37:24 Eliška Mrázková (Irena Palatínusová)
branky (asistence): 00:32 Daniela Reindlová (Barbora Zabavská), 24:33 Adéla Kramperová (Barbora Zabavská), 44:17 Markéta Prontekerová (Liana Matěvosova), 48:51 Markéta Prontekerová (Karolína Marko), 51:57 Žaneta Reková (Barbora Zabavská), 55:09 Barbora Zabavská (Daniela Reindlová), 55:25 Liana Matěvosova (Adéla Kramperová)

Florbalová akademie MB - Tatran Střešovice 3:7
18. Kristýna Sobotková, 34. Eliška Mrázková, 38. Eliška Mrázková - 1. Daniela Reindlová, 25. Adéla Kramperová, 45. Markéta Prontekerová, 49. Markéta Prontekerová, 52. Žaneta Reková, 56. Barbora Zabavská, 56. Liana Matěvosova; rozhodčí: David Kozlík - Jan Přibyl; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 54; zásahy brankářů: Eva Klementová 27 - Hana Ranochová 27; po třetinách: 1:1, 2:1, 0:5;
60:00
Komentář trenéra hostí, pana Pavla Skazka:,, První dvě třetiny jsme byli ještě v Plzni. Do třetí třetiny jsme konečně vstoupili tak jak se chceme prezentovat a bojovného soupeře zlomili. Děkujeme Bolce za fér utkání a přejeme hodně štěstí v boji o Extraligu."
60:00
Komentář trenéra domácích, pana Reného Sovy:,, První dvě třetin z hlediska skóre vyrovnané utkání, ve třetí třetině utkání rozhodly naše individuální chyby, které odpovídaly postupně zvyšujícímu se tlaku soupeře. Jsme spokojeni s herními prvky, které se v naší hře objevují a jedinou možností, jak se zlepšit je hrát kvalitní tréninkové zápasy s dorostenci. Soupeři děkuji za utkání."
60:00
Střely po třetí třetině: Mladá Boleslav-12, Tatran-8.
60:00
59:24
Zabavská zdvojena, o míček ale nepřichází, Machková mohla jít do střely, ale šanci zahazuje.
58:50
Prontekerová z kraje hřiště naprosto míjí, rozehrávat bude první boleslavská obrana.
57:20
Vlachová získává míček a drží cenné vteřiny oslabení, následně Horáková netrefuje podle svých představ.
56:30
Palatínusová vyslala bombu od pravého mantinelu na Ranochovou, ta vyráží mimo.
55:43
Vyloučen hráč Daniela Reindlová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
55:25
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Liana Matěvosova, asistoval Adéla Kramperová (3:7).
55:09
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Barbora Zabavská, asistoval Daniela Reindlová (3:6).
54:40
Hlasitá podpora z domácí střídačky a snaha oplatit pražankám předloňské vyřazení z bojů o play-off žene hráčky vpřed.
53:00
Dnešní oslavenkyně Kabátová nyní předvádí další z jejích předností, mezi které rozhodně patří odebírání míčku na mantinelech. Všechno nejlepší, Peggy!
51:57
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Žaneta Reková, asistoval Barbora Zabavská (3:5).
51:57
Hostujícím hráčkám se podařilo najít skulinku mezi hráčkami Boleslavi a po souhře loví Klementová za sebou míček ze síťky.
51:06
Sobotková a její účinné bloky jsou důležitou součástí obrany domácího týmu.
49:43
Mladá Boleslav nyní předvádí pohlednou hru na míčku, která však Ranochovou neohrožuje.
48:51
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Markéta Prontekerová, asistoval Karolína Marko (3:4).
47:47
Marko získává pro svůj tým standartku, první mladoboleslavská pětka ale bez větších problémů odpravuje míček do bezpečí.
46:38
Houžvičková nohou proti palbě z hokejky Kabátové, míček se odráží do rohu.
46:00
Horáková z nebezpečné pozice do brankářky, Lamblová neměla na střelu čas a míček končí za hřištěm.
44:48
Mrázková v bloku proti ostrostřelkyni Zabavské.
44:17
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Markéta Prontekerová, asistoval Liana Matěvosova (3:3).
43:51
Kapitánka Tatranu v potížích při rozehrávce, nakonec útok založila, Klementová v mladoboleslavské brance připravena.
43:34
Lamblová střelou z otočky do rohu.
42:48
Kabátová a její dvě akce, které Ranochová vytahuje vedle branky.
41:29
Machková zastavuje přihrávku po mantinelu. Rychlý výpad tatranských hráček končí mimo hřiště.
40:26
Palatínusová backhandem, Ranochová připravena.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: Mladá Boleslav-10, Tatran-17.
40:00
39:29
Výlet vpřed, který končí na hokejkách domácích za brankou Klementové.
38:16
Série soubojů o skákavým míček, ten si nakonec vybojovala pro sebe Machková a vymýšlí spolu se svými týmovými kolegyněmi nějakou tu šanci ke srovnání stavu, to se prozatím nedaří.
37:24
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Eliška Mrázková, asistoval Irena Palatínusová (3:2).
37:24
Žapková zatáhla míček, posunula na Palatínusovou a ta backhandem nachází přesně Mrázkovou, Mladá Boleslav jde proti extraligovým soupeřkám do vedení.
36:30
Lamblová se nenechala zaskočit naskakující hráčkou z trestné lavice a domácí pětka může po přesilovce vystřídat.
35:47
Fellerová střelou z první trefuje blokující hráčku před Ranochovou.
35:05
Mladoboleslavské hráčky nyní uzavřely soupeřky na jejich polovině a z tlaku se snaží otočit skóre.
34:22
Vyloučen hráč Karolína Vlachová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
33:56
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Eliška Mrázková, asistoval Kristýna Sobotková (2:2).
33:56
Mrázková se po několika střelách vychytaných Ranochovou konečně dočkala branky a srovnává tak stav zápasu.
33:39
Marko ze středu pálí vysoko nad.
32:08
Horáková trefuje boční síťku, další střela z hokejek FA končí mimo hřiště.
31:25
Klementovou zachraňuje tyčka, dlouhý výhoz na Mrázkovou zachytila výborná Ranochová.
29:42
Nejedlá vyslala pořádnou střelu na soupeřovu branku, gólmanka Tatranu vyráží.
28:19
Kabátová ze vzduchu trefuje míček na Žapkovou, Palatínusové však vystavuje stopku Vlachová.
27:16
Kalivodová zastavuje Lisovou, boleslavská obrana bude mít čas vyslat dopředu svůj útok.
26:31
Několik soubojů Zabavské s Horákovou, ze kterých vyšla nakonec lépe první jmenovaná.
24:51
Viktorová znovu v pravou chvílí odpaluje míček z předbrankového prostoru.
24:33
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Adéla Kramperová, asistoval Barbora Zabavská (1:2).
23:36
Klementová vyráží, Fellerová odpaluje mimo prostor ohrožení.
23:03
Kabátková s Žapkovou zkušeně drží míček a brání se tak změně skóre.
22:36
Hráčky pražského týmu si prozatím s přesilovkou nevědí rady.
21:38
Zabavská a její rána, Viktorová odpaluje míček za půlku.
21:18
Vyloučen hráč Eliška Mrázková družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za špatné střídání.
20:21
Sobotková zastavuje akci, domácí spěchají vpřed, ale Válková nohou odkopává míček do rohu.
20:02
Počáteční bule druhé hrací části ve prospěch hostí.
20:00
20:00
Střely po první třetině: Mladá Boleslav-8, Tatran-9.
20:00
19:00
Mrázková po dlouhém výhozu pálí do výstroje Ranochové.
18:31
Viktorová v bloku proti střele od Matěvosové.
17:31
Nejedlá důrazně v souboji, rozehrávat budou hráčky Tatranu.
17:09
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Kristýna Sobotková, asistoval Irena Palatínusová (1:1).
17:09
Sobotková backhandem trefuje pod Ranochovou.
16:41
Reindlová ve sprinterském souboji proti Kalivodové bez šance.
15:10
Fellerová pohledně odtahuje míček do bezpečí po přečíslení Tatranu 2-1.
13:58
Reková úspěšně stopuje Palatínusovou při výběhu z rohu.
13:07
Znovu hrdinkou okamžiku Ranochová, tentokrát chytá bombu od Sobotkové.
12:18
Brankářka hostí na počátku oslabení zastavuje střelu z čepele Palatínusové.
12:11
Vyloučen hráč Eliška Machková družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
11:11
První domácí obrana opět předvádí dvě střely za sebou, obě do blokujících hráček před Ranochovou.
10:38
Houžvičková střelou z poloviny hřiště netrefuje.
09:01
Domácí obrana hasí chybu z útočné poloviny, Kabátová v pravý čas tahá za záchrannou brzdu.
07:43
Žapková předvádí už druhý výlet na polovinu Tatranu v krátkém časovém sledu, ani jedna ze střel ale neskončila v brance.
06:16
Po nesouhře domácích za bránou hostujícího celku se míčku zmocňuje Machková a nechává spoluhráčky vystřídat.
05:24
Fellerová netradičně v obraně, prozatím spolehlivě bez problémů plní úkoly tohoto postu.
04:25
Přetahovaná dvou hráček hostí, Klementová si připisuje první úspěšný zákrok.
03:46
Vlachová sbírá míček a rozehrávkou posílá vpřed Kramperovou, ta je ale neúspěšná.
02:40
Zabavská důrazně v souboji na mantinelu, vpřed vyráží hráčky z Prahy.
01:32
Pokus o dorážku před Ranochovou, Horáková však zvedla hokejku příliš vysoko.
00:49
Culková se středu po nahrávce od Horákové netrefuje.
00:32
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Daniela Reindlová, asistoval Barbora Zabavská (0:1).
00:02
Úvodní bule vyhrává hráčka domácích, hosté se vydávají ihned napadat.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Kozlík a Jan Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů Tatran Střešovice: brankář: Hana Ranochová; hráči v poli: Daniela Reindlová, Aneta Lisová, Anna Válková, Barbora Zabavská, Karolína Vlachová
00:00
Line-up domácích Florbalová akademie MB: brankář: Eva Klementová; hráči v poli: Monika Žapková, Tereza Kabátová, Eliška Mrázková, Irena Palatínusová, Kristýna Sobotková
00:00
Dobrý večer, vítáme Vás u dnešního večerního zápasu mezi Mladou Boleslaví a Tatranem Střešovice.