2:2
1:0
- : -

Bulldogs Brno - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 5:3
6. Tomáš Kadavý, 16. Petr Koláčný, 30. Petr Koláčný, 37. Martin Žák, 43. Petr Koláčný - 9. Jan Daniš, 25. Michal Sládek, 32. Erik Moravčík; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 267; zásahy brankářů: Filip Kuhn 10, Kryštof Bartek 11 - Jakub Klobučník 13; po třetinách: 2:1, 2:2, 1:0;
60:00
Počet střel ve třetí třetině - Bulldogs Brno: 6, FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA:9.
60:00
Počet střel celkem: Bulldogs Brno: 18, FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: 24.
60:00
Vyjádření trenéra hostí Karla Ševčíka: Brno si dnes otevřelo betonárku, bohužel jsme nedokázali proměnit ani vyložené šance. Míček několikrát šel do prázdné branky a někdo z obránců nebo brankář ještě něčím změnil směr. Je smutné, že pár brejků stačí na tři superligové body. Dnes reklama na antiflorbal.
60:00
Vyjádření trenéra domácích Davida Kyzlinka: V první třetině se nám dařilo dobře bránit. Ve druhé jsme se dostali pod tlak Ostravy, ale ta z něj nic moc nevytěžila. Rozhodla branka na začátku třetí třetiny kdy jsme odskočili do dvoubrankového vedení a poté utkání poctivě a obětavě dobránili a při tom byli i nadále nebezpeční z brejků a kdyby jsme jich proměnili více tak bylo skóre výraznější. Děkuji hráčům za dnešní výkon.
60:00
59:23
Buldoci šikovně brání a snaží se nepustit Ostravu do gólové šance.
56:44
Ostrava odvolala brankáře a zkouší své štěstí v šesti.
55:48
Ostrava se snaží prosadit před Bartekovou brankou, zatím bez většího úspěchu.
53:40
Danišova střela Bartekem vyražena.
52:26
Po chybné přihrávce hostí se Koláčný zmocnil míčku a vyrazil do protiútoku. Proměnit se mu ho však nepovedlo.
50:33
Domácí vyvíjí tlak na ostravské polovině.
49:59
Buldoci nevyužili svoji přesilovku.
49:09
Grlického střela vyražena.
47:56
Vyloučen hráč Jan Křiva družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
46:51
Sládkova střela končí v boční síti Bartekovy branky.
45:11
Koláčného střela vyražena brankářem hostí.
44:23
Ostrava otevírá obranu a Buldoci zahrozili dalším protiútokem.
43:52
Kadavý míjí Klobučníkovu branku.
42:24
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Petr Koláčný, asistoval Tomáš Pešek (5:3).
42:24
Johaňák ztrácí na půlce balónek, který našel Pešek a rychlou přihrávkou ho posílá Koláčnému, který nekompromisně střílí svojí třetí branku.
41:14
Žákova střela končí kousek vedle brány.
40:38
Ostrava rychlou akcí prověřuje Bartekovu pozornost.
40:04
Buly třetí třetiny ve prospěch hostí.
40:00
40:00
Počet střel ve druhé třetině - Bulldogs Brno: 6, FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: 10.
40:00
40:00
39:58
Poslední střela druhé třetiny míří na Barteka a ten ji vyráží.
39:18
Danišova střela končí nad Bartekovu bránou.
38:36
Domácí opětovně přověřují pozornost brankáře hostí.
38:10
Kadavého střelu Kloboučník vyráží.
36:09
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Martin Žák, asistoval Martin Grlický (4:3).
36:09
Po rychlé přihráve Grlického vstřeluje Žák čtvrtou branku domácího celku.
35:15
Střídání brankáře. Nový brankář Kryštof Bartek družstva Bulldogs Brno
35:15
Po velkém chumlu před Kuhnovou bránou, momentálně probíhá bránkářovo ošetřování.
34:36
Zcela volný Mendrek po přihrávce zpozabrány střílí do Kuhna, který vyráží.
32:48
Ostrava je na míčku a Bauer se snaží rozjet útočnou akci.
31:35
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Erik Moravčík, asistoval Jakub Mendrek (3:3).
31:35
Erik Moravčík po krásné přihrávce svého spoluhráče Mendreka vyrovnává skóre střelou do Kuhnovy brány.
30:38
Bauerova střela na Kuhnovu bránu zablokována domácím hráčem.
29:57
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Petr Koláčný, asistoval Tomáš Kadavý (3:2).
29:57
Po střele Kadavého, Petr Koláčný doráží do Kloubučníkovy brány.
27:47
Danišovi nesedla přihrávka a střílí vysoko nad bránu.
26:39
Hostí se usídlili na polovině Buldoků.
24:44
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Michal Sládek, asistoval Matyáš Šindler (2:2).
24:44
Šindler našel křižnou přihrávkou osamoceného Sládka, který střelou do odkryté branky vyrovnává.
24:25
Bauer s míčkem přeběhl skoro celé hřiště a Kuhn měl co dělat, aby ho zachytil.
23:45
Ostrava je na míčku, ale vyloženou gólovou šanci si nedokáže připravit.
22:35
Hra se přelévá nahoru a dolu.
21:02
Ostrava rozjíždí svoji útočnou akci na Kuhnovu bránu.
20:08
Úvodní buly druhé třetiny získávají hostí.
20:00
Střela do tyčky hráč Jiří Bauer družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA .
20:00
20:00
Střely v první třetině - Bulldogs Brno: 6, FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: 5.
20:00
19:29
Čonka-Skyba střílí mimo Kuhnovu branku.
17:49
Ostrava se snaží protlačit do útočné poloviny Buldoků, ale nedaří se.
15:48
15:48
Pešek z pozabrány našel obráncem nehlídanou hokejku Petra Koláčného, který nekompromisně střílí druhý gól domácího celku.
14:04
Ostrava zatím kombinuje na své polovině.
12:10
Před Klobučníkovou bránou je opětovně živo.
11:09
Surkošova ostrá střela od půlící čáry zblokována protihráčem.
09:32
Žák po rychlé přihrávce střílí mimo bránu.
08:40
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Jan Daniš, asistoval Matyáš Šindler (1:1).
08:40
Po samostatném úniku Jana Daniše se míček přes tyčku a břevno dostává za brankovou čáru.
05:54
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Tomáš Kadavý, asistoval Tomáš Pešek (1:0).
05:54
Kadavý vystřelil přes bránícího hráče a prudkou střelou do pravého růžku nedal gólmanovi šanci.
05:41
Buldoci vyvolávají zmatek před Klobučníkovou bránou.
04:00
Hra se zatím na obou stranách odvíjí v pomalém duchu.
02:01
Ostrava se snaží dostat do útočné poloviny Buldoků.
00:59
Koláčný střílí mimo bránu.
00:02
Úvodní buly první třetiny vyhrávají Buldoci.
00:00
Střela do tyčky hráč Matyáš Němec družstva Bulldogs Brno .
00:00
Střela do tyčky hráč Jan Křiva družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA .
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Dolanský a Vojtěch Sýkora.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Jakub Klobučník; hráči v poli: Jiří Bauer, Michal Sládek, Matyáš Šindler, Jan Daniš, Jiří Juhaňák
00:00
Line-up domácích Bulldogs Brno: brankář: Filip Kuhn; hráči v poli: Matěj Surkoš, Petr Koláčný, Tomáš Kadavý, Ondřej Lorenc, Tomáš Pešek
00:00
Vážení sledující, vítejte u třináctého kola Tipsport Superligy mezi domácími Bulldogs Brno a FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA.