1:1
2:2
- : -

Sokol Pardubice - TJ Sokol Královské Vinohrady 7:3
5. David Žáček, 5. Jan Kourek, 7. Daniel Škeřík, 12. Přemek Pakosta, 28. Přemek Pakosta, 51. Patrik Petr, 56. Martin Zozulák - 38. Lukáš Gregor, 55. Jan Svoboda, 57. Lukáš Gregor; rozhodčí: Petr Černý - Jiří Janoušek; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 557; zásahy brankářů: Martin Haleš 34 - Rastislav Mazák 6, Jiří Buchta 22; po třetinách: 4:0, 1:1, 2:2;
60:00
Komentář trenéra domácích Ladislava Štancla: Dnes jsme koncentrovaně a aktivně vstoupili do začátku utkání, a to rozhodlo. Vedení nás uklidnilo a koncentrovanou hrou jsme došli pro tři velmi důležité body. Jen škoda dalších neproměněných šancí, mohlo to být ještě veselejší. Je na nás, abychom na takovýto výkon navázali, pak se dostaví další body.
60:00
komentář trenéra hostí Michala Pazdery: Nekoncentrovaný vstup do zápasu nás stál celé utkání. V zápase nám nevycházelo téměř nic. Jsme rádi alespoň za korekci skóre. Děkujeme divákům, rozhodčím i soupeři.
60:00
59:05
Vyloučen hráč Jan Bílý družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
59:05
Vyloučen hráč Jan Hanák družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za držení.
59:05
Hanák držel Bílému florbalku a potom, co ji nechtěl delší dobu pustit, Bílý ho s ní srazil na zem. Proto si jdou oba sednout na trestnou lavici.
58:20
Zozulák dal málem gól Halešovi.
57:00
Petr v samostatném úniku trefil tak akorát Buchtu.
56:05
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Lukáš Gregor, asistoval Marian Jelínek (7:3).
56:05
Pardubice se absolutně nezvládly vrátit do obrany a tak z toho Gregor vytěžil svůj druhý gól.
55:37
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Martin Zozulák z trestného střílení (7:2).
55:37
Dá se říct, že Zozulák při tomto nájezdu vymíchal spíš sebe, ale vyšlo mu to. Pardubice odskakují na rozdíl pěti branek.
55:29
Formánek dnes podruhé strefuje tyčku.
54:10
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jan Svoboda, asistoval Ondřej Stuchlík (6:2).
54:10
Ze standartky před brankou se dnes podruhé prosazují Vinohrady.
52:23
Potom, co Zozulák dostal krásného "koňára", neboli podle jednoho člena pořadatelského stolku "faul Josefa Váni", byla hra na chvíli pozastavena. Zozulák už však sedí v pořádku na střídačce, kam došel po svých a hraje se dál.
51:45
Jelínkovu střelu chytil Haleš pevně do svých rukou.
51:13
Gregor po rozehrávce v rohu vystřelil na Haleše, ten jeho střelu vyrazil rukou.
50:17
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Patrik Petr, asistoval Jan Savický (6:1).
50:17
Čtyři vteřiny po komerční přestávce po výborné souhře Pardubice vstřelily gól.
49:45
Dlesk nahrál do výhodné pozice Kourkovi, tomu na poslední chvíli vypíchl balonek Gregor.
48:30
Žáček ve velké šanci, prázdnou branku však přestřelil.
45:47
Po vražení Černého na mantinel, mají Pardubice rozehrávku u střídačky hostů.
43:54
Dlesk předvedl dvě výborné otočky před Buchtovou brankou. Ani z jedné ale gól nepadl.
43:30
Kourek přestřelil prázdnou branku.
41:50
Pardubice si teď točí balonek okolo branky hostů.
40:38
Míček se teď nebezpečně kutálel před domácí brankou, ale nic z toho nebylo.
40:01
Úvodní buly 3. třetiny vyhrál tým hostí.
39:45
Chvíli před koncem druhé třetiny Vinohrady vymýšlí, jak by nejlépe založily útok.
37:17
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Lukáš Gregor, asistoval Petr Hartman (5:1).
37:17
První gól dnes za Vinohrady vstřelil ještě před pár zápasy hráč Sokola Pardubice Lukáš Gregor.
34:34
Linhart výborně strefil míček na první dobrou. Haleš však připraven.
31:36
Dělovou střelu Žáčka skoro z půlky hřiště Buchta vyrazil.
31:00
Vinohrady zkusily nahodit míček před branku Haleše, ten byl připraven a míček v klidu chytil, dřív než stihl Svoboda stojící u něj zareagovat.
29:06
Vinohrady se nedomluvily u rozehrávky a tak míček sebral Kourek a běžel sám na branku. Tu ale nakonec minul.
27:53
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Přemek Pakosta, asistoval Martin Zozulák (5:0).
27:53
A Pardubice po necelé minutě přesilovku využívají a proměňují. Halou zní píseň "Né, pětku né."
27:09
Vyloučen hráč Ondřej Stuchlík družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za bránění ve hře.
27:09
Po tom, co se Teichman proletěl na střídačku hostí, si jde Ondřej Stuchlík sednout na trestnou lavici.
25:22
Po nezdařené standartce Vinohrad před brankou Pardubic, vyhazují domácí míček na druhou stranu hřiště.
23:32
Zbyněk Stuchlík byl dvakrát ve velké šanci, ale ani jednou se mu nepodařilo zakončit, jak by potřeboval.
22:15
Od začátku 2. třetiny to spíš vypadá jako plácaná a ne jako florbal.
20:01
Úvodní buly 2. třetiny vyhrál tým hostí.
20:00
20:00
Střely v 1. třetině - Pardubice 16, Vinohrady 12
20:00
18:23
Haleš dnes zatím předvádí exkluzivní výhozy.
16:16
Už druhé střídání se mezi sebou kočkují Prix s Hanákem.
14:41
Formánek odrazil balonek na svou branku, ten však trefil břevno a pak opustil ohrožení branky.
13:49
Už to vypadalo jako gól. Míček však ze vzduchu Haleš chytil včas.
11:29
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Přemek Pakosta, asistoval Jan Savický (4:0).
11:29
Střídání brankáře. Nový brankář Jiří Buchta družstva TJ Sokol Královské Vinohrady
11:29
Na straně hostí po čtvrtém obdrženém gólu dochází ke střídání gólmana. Mazáka vystřídal Buchta.
10:20
Po komerční přestávce se pokračuje dál ve hře. Na míčku jsou Vinohrady.
09:27
Linhartovu střelu Haleš po přesunu v brance vyrazil.
08:21
Skřivánek ještě stihl vypíchnout Halešovi míček, ale do branky ho doklepnout nedokázal.
06:03
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Daniel Škeřík, asistoval Patrik Petr (3:0).
06:03
Mazákovi chybělo kousek, aby míček neskončil v brance. Vytáhl ho však už pozdě, potom, co se mu odrazil od nohy.
04:58
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Jan Kourek bez asistence (2:0).
04:58
Vinohrady si špatně nahrály, a tak Kourek ze samostatného úniku vstřelil druhý gól dnešního zápasu.
04:25
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil David Žáček, asistoval Petr Černý (1:0).
04:25
Pardubice začaly první třetinu lépe než Vinohrady a jsou také těmi, které otevírají skóre dnešní utkání.
04:19
Gregor si obehrál Škeříka a dovedl míček do rohu, tam byl faulován a rozehrávají tak Vinohrady.
03:47
Stuchlíkovic dvojka si rozehrála standartku a míček skončil po střele u nohou Haleše. Poté opustil brankoviště.
03:01
Prix vyhazuje míček přímo před branku hostů, Mazák ve stoje míček s přehledem chytá.
00:20
Vnuk se dlouho rozmýšlel, kam míček přihrát, až mu ho Kourek sebral. Gólman hostí Mazák byl však připraven.
00:01
Úvodní buly dnešního televizního utkání vyhrál tým hostí.
00:00
Střela do tyčky hráč Petr Hartman družstva TJ Sokol Královské Vinohrady .
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Černý a Jiří Janoušek.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Rastislav Mazák; hráči v poli: Radovan Vnuk, Marian Jelínek, Petr Hartman, Martin Skřivánek, Lukáš Gregor
00:00
Line-up domácích Sokol Pardubice: brankář: Martin Haleš; hráči v poli: Jan Bílý, Martin Zozulák, Tomáš Dlesk, Lukáš Prix, Jan Kourek