0:2
1:4
- : -

Crazy girls FBC Liberec - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 4:9
1. Michaela Mlejnková, 7. Klára Leierová, 13. Markéta Rumlová, 59. Adéla Dlouhá - 6. Gabriela Tožičková, 10. Gabriela Tožičková, 20. Eva Preisslerová, 22. Karolína Suchá, 28. Daniela Frantíková, 49. Jana Vávrová, 51. Eva Preisslerová, 54. Nela Jiráková, 55. Karolína Suchá; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 81; zásahy brankářů: Marcela Štěpánová 30 - Jana Christianová 13; po třetinách: 3:3, 0:2, 1:4;
60:00
Komentář trenéra domácích(Blanka Procházková): První dvě třetiny skvělý výkon, soustředění, žádné velké chyby. Bohužel na dvě lajny je to těžké, a třetí třetina byla v režii Chodova,.
60:00
Komentář trenéra hostí(Markéta Marešová): Po všech stránkách mizerná první třetina, posléze mírné zlepšení ve vnímání pokynů a snaze hrát florbal, jaký si představujeme.Na tým,který chce hrát o titul, málo.
60:00
59:53
Liberec měl poslední možnost vstřelit branku.
59:01
Probíhá polední minuta dnešního zápasu.
58:13
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Adéla Dlouhá, asistoval Michaela Mlejnková (4:9).
58:13
Střela Dlouhé z půlky zapadla za záda hostující brankářky.
55:50
Liberec se nevzdává.
54:54
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Karolína Suchá, asistoval Markéta Svačinová (3:9).
53:08
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Nela Jiráková bez asistence (3:8).
53:02
Chodovské hráčky si teď chtěly vyťukat Liberec, ale Štěpánová této šanci zabránila.
50:41
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Eva Preisslerová, asistoval Martina Řepková (3:7).
48:18
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jana Vávrová bez asistence (3:6).
48:02
Osamocená Pekárková na středu nedostala míček na záda Štěpánové.
47:32
Štěpánová vytěsnila mimo hřiště chodovskou střelu.
41:26
Liberec nic nezabalil a snaží se dál vstřelit branku.
40:01
Bule pro hosty.
40:00
Střela do tyčky hráč Jana Vávrová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV .
38:20
Dnešní sobotní utkání navštívilo 81 diváků.
37:30
Liberec se snaží chodit do brány a vstřelit branku.
34:40
Řepkové střela sjela z hokejky.
32:07
Štěpánová svými dalšími zákroky drží svůj tým.
31:28
Štěpánová teď zázrčně vytasila ruku proti střele chodovské hráčky, která mířila do odkryté brány.
30:15
Vyloučen hráč Aneta Foffová družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za hrubost.
29:53
Vávrová zablokovala střelu Koníčkové.
27:50
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Daniela Frantíková, asistoval Gabriela Tožičková (3:5).
27:50
Chodov využil svojí početní výhodu. Frantíková střílela od mantinelu a neminula.
26:56
Chodov si také zahraje přesilovou hru.
26:55
Vyloučen hráč Aneta Foffová družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
25:10
Chodov se úspěšně ubránil.
24:23
Veškeré střely Liberce končí blokem chodovských hráček.
23:10
Liberec má výhodu přesilové hry.
23:06
Vyloučen hráč Martina Řepková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost.
21:30
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Karolína Suchá, asistoval Daniela Frantíková (3:4).
21:30
Rychlé přečíslení Chodova končí lahůdkou podání Suché.
19:20
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Eva Preisslerová, asistoval Nela Jiráková (3:3).
19:20
Chodovu se podařilo ještě do konce první třetiny vyrovnat stav utkání.
19:03
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:17
Koníčková mohla navýšit skóre, ale trefila botu Christianové.
17:06
Střela Pekárkové šla vedle brány.
16:20
Chodov si opět vytvořil zmatek před libereckou bránou, ale tentokrát se nedokázal prosadit.
15:42
Liberec teď byl delší čas na míčku.
12:20
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Markéta Rumlová, asistoval Martina Dostalíková (3:2).
12:20
Rumlová svojí střelou z půlky vymetla růžek branky.
11:06
Štěpánová na třikrát chytala balónek.
09:53
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Gabriela Tožičková, asistoval Magdaléna Plášková (2:2).
09:53
Přetlak před libereckou bránu využil Chodov, Tožičková se opět prosazuje na bližší tyč.
08:41
Střela Jirákové z půlky šla mimo bránu.
06:22
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Klára Leierová z trestného střílení (2:1).
06:22
Leierová zkušeně proměnila nájezd.
05:54
05:54
Tožičková střelou na bližší tyč srovnává stav utkání.
04:55
Střelu Koníčkové akrobaticky zablokovala jedno z chodovských hráček.
03:52
Ze začátku zápasu Liberec drží krok s Chodovem.
00:57
Plichtové sjel při střele míček z hokejky.
00:22
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Michaela Mlejnková, asistoval Michaela Vejdělková (1:0).
00:22
Liberec se rychle dostal dovedení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kropáček a Tomáš Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Jana Christianová; hráči v poli: Nela Jiráková, Eva Preisslerová, Nikol Pekárková, Jana Vávrová, Martina Řepková
00:00
Line-up domácích Crazy girls FBC Liberec: brankář: Marcela Štěpánová; hráči v poli: Michaela Mlejnková, Michaela Vejdělková, Klára Leierová, Adéla Dlouhá, Hana Koníčková