1:0
- : -
FBS Olomouc

FBS Olomouc - Crazy girls FBC Liberec 5:0
16. Tereza Mošťková, 29. Martina Pejzlová, 33. Tereza Reimerová, 34. Tereza Reimerová, 43. Michaela Žáková; rozhodčí: Jakub Krátký - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 1:0 + Michaela Mlejnková (LIB) 5; využití: 2:0; diváků: 73; zásahy brankářů: Martina Franková 27 - Marcela Štěpánová 22; po třetinách: 1:0, 3:0, 1:0;
60:00
Střely po první části: FBS Olomouc - 12 - Crazy girls FBC Liberec - 12.
60:00
Střely celkem: FBS Olomouc - 32 - Crazy girls FBC Liberec - 33.
60:00
Komentář trenéra hostí (Blanka Procházková): Bohužel po pár chybách a vyloučení na 5 minut, které ovlivnilo zápas, abychom ho mohli případně otočit. Gólmanka Olomouce vychytala Olomouci neskutečné gólové šance. Chvílemi zápas nahoru dolů. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00
Komentář trenéra domácích (Alice Pavlíková): První třetina byla velmi vyrovnaná a soupeř v po ní mohl být určitě ve vedení, ale nestalo se tak. Ve druhé části rozhodla naše 5-minutová přesilovka, ve které jsme odskočili na rozdíl tří branek. Soupeři děkujeme za zápas a přejeme bezproblémovou cestu domů.
60:00
59:05
Koníčková opět v šanci napálila pouze blok domácích.
59:00
Timeout Crazy girls FBC Liberec
59:00
Koníčková opět v akci. Tentokrát její šanci zablokovala Cholinská.
57:55
Liberec stále projevu snahu skórovat. Tentokrát nahrávku zablokovala Žáková a odpálila míček do bezpečí.
56:55
Dnešní příběh píše i dvojice rozhodčích s libereckým trenérem, kteří jsou po celou dobu ve velmi úzkém kontaktu.
56:11
Možná se do jisté míry činil tento hoch i na druhé straně. Mošťková pálila pouze do tyče.
54:21
Info pro liberecké fanoušky: Dnes před zápasem navštívil naší halu Čáryfuk a zaklel bránu proti všem libereckým střelkyním. Olomouc mu je za jeho čin nesmírně zavázána.
53:22
Souboj tváří v tvář, kdo bude u míčku dříve. S dvojice Mlejnková a Franková byla o prsa korejské závodnice Franková úspěšnější.
52:25
Cholinská na vlastní půlce vybojovala míček, prošla až do šance, ale mířila mimo tři tyče.
51:33
Liberec málem využil špatné střídání domácích, ale Koníčková v mega velké šanci pálila pouze do ležící Frankové.
50:53
Reimerová dostala míček až k Žákové, která svou střelou jenom vyprášila betony Štěpánové.
50:02
Liberec v těchto vteřinách působí o něco lepším dojmem, ale Olomouc přesto dokázala zahrozit z brejku, když po nahrávce Cholinské promáchla gólovou šanci Mošťková.
48:35
Dnes neviditelná Leierová se propracovala ke střele, ale Franková vytáhla další skvělý zákrok.
47:32
Křížková se dostala ke střele, ale její ránu vyčapala Štěpánová, takže si tato juniorka na své první extraligové "golaso" ještě počká.
46:21
Mošťková sama mířila na Štěpánovou, ale trefila pouze ji.
46:03
Po nepříjemném kontaktu s Reimerovou zůstala na zemi ležet Dlouhá, ale už vstala a odchází po svých na střídačku.
44:37
Žáková od mantinelu chytrou přihrávkou zkoušela najít Tomanovou, ta se však zorientovat v prostoru nedokázala a míček skončil mimo nebezpečné liberecké území.
43:36
Dlouhá se dobře dostala od mantinelu až ke střele a rozezněla tyč i na druhé straně barikád.
42:30
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Michaela Žáková, asistoval Tereza Reimerová (5:0).
42:30
Nejprve střela Reimerové rozezněla tyč, ale k odraženému kotouči se dostala Žáková, která z voleje napálila kulatinu do sítě.
40:40
Po souboji, ve kterém byla Cholinská skončil míček za mantinelem na půli hřiště.
40:01
I třetí třetina už byla zahájena a k míčku se dostává opět Olomouc.
40:01
Mošťková se od mantinelu dostala až do střelecké šance, ale zasáhla v pravý čas Štěpánová.
40:00
Střela do tyčky hráč Tereza Reimerová družstva FBS Olomouc .
40:00
Střela do tyčky hráč Tereza Mošťková družstva FBS Olomouc .
40:00
40:00
Střely po první části: FBS Olomouc - 16 - Crazy girls FBC Liberec - 10.
40:00
39:59
Nakonec zůstalo pouze u slov.
38:24
Hostující trenér právě prohlásil, že do konce této třetina zbývá pouze minuta a půl, a že dají gól. Bude jeho proroctví naplněno nebo to byla pouze prázdná slova?
37:11
K Cholinské se odrazil míček. Ta se svého dítěte ujala, ale napálila jej pouze do připravené Štěpánové.
35:52
Standardní situace a Dostalíková pořádnou ránou z první jenom trefila postavenou Křížkovou ve zdi.
35:05
Oháňková v klinši se dokázala dostat až do střely, ale nebyla úplně úspěšná, jelikož pálila pouze doprostřed po zemi.
33:32
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Tereza Reimerová bez asistence (4:0).
33:32
Znovu Reimerové. Nejprve vybojovala míček. Poté "poslala na párek" hned dvě protihráčky a pak sama vstříc Štěpánové zkušeně zavěsila.
32:22
Druhý gól v této přesilovce. Tentokrát se míček dostal až k hokejce Reimerové, která ho bez většího váhání poslala až do sítě.
32:15
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Tereza Reimerová, asistoval Veronika Rozenbergová (3:0).
32:01
Žáková hledala krosem Kylarovou. Našla ji, ale ta nedokázala vystřelit.
31:01
Evidentně nacvičený signál předvedly olomoucké hráčky, když ve finále našla Oháňková Pejzlovou, která z první pálila pouze po zemi do nohy Štěpánové.
29:39
Teď si málem své role vyměnily a to hned dvakrát. Vždy Pejzlová nahrála Cholinské. Ta pálila z první, na poprvé nahoru a podruhé dolů. V obou případech bez úspěchu.
28:21
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Martina Pejzlová, asistoval Lucie Cholinská (2:0).
28:21
Tak přeci jenom přišlo na střelbu! Na souhru, kterou už předvedly tyto dvě hráčky v Brně, dokázaly navázat, když ji obdobně zopakovaly i dnes. Po krosu Cholinské pálila Pejzlová z první a nemýlila se.
27:28
Vyloučen hráč Michaela Mlejnková družstva Crazy girls FBC Liberec na 5 minut za sekání.
26:56
Po nabídce Reimerové se do obří šance dostala Žáková. Na poprvé pálila jen do Štěpánové, na podruhé mimo.
26:14
Napadání Olomouce důrazné, ale neúspěšné, jelikož míček skončil od olomoucké hole opět jen za mantinelem.
25:36
Oháňková z pozadí brány hledala před bránou nachystanou Mošťkovou. Ta svou střelu namířila jen do postavené brankářky.
24:51
Žáková se od mantinelu probojovala až do šance, ale její střela mířila nad bránu Štěpánové.
24:01
Pejzlová rozehrála standardní situaci nahrávkou vzduchem, kterou se pokoušela trefit Cholinská, což se jí podařilo, ale pálila pouze do libereckého bloku.
22:55
Pejzlová opět v akci. Tentokrát pálila z první z půlky, ale Štěpánová její projektyl dokázala zastavit.
22:19
Reimerová se dobře probila po mantinelu, ale z úhlu trefila jen dobře postavenou Štěpánovou.
21:37
Pejzlová byla napadána u mantinelu, ale dokázala podržet míček a vynutit si faul.
21:07
Oháňková se probila až ke střele, ale trefila pouze připravenou libereckou zeď.
20:01
Druhá část zahájena. U míčku jako první opět domácí.
20:00
20:00
Střely po první části: FBS Olomouc - 4 - Crazy girls FBC Liberec - 11.
20:00
19:25
Dostalíková se dostala do střely, ale Pejzlová dokázala zablokovat její ránu.
18:52
Dostalíková se dostala ke střele, ale mířila pouze do postavené Slezákové.
17:54
Koníčková se z rohu dostala až do střelecké pozice, ale její rána mířila mimo tři tyče.
17:10
Olomouc teď bude muset přečkat složitou situaci, kdy se bude bránit nebezpečné liberecké přesilovce.
17:03
Vyloučen hráč Tereza Mošťková družstva FBS Olomouc na 2 minuty za blokování hokejky.
15:10
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Tereza Mošťková, asistoval Lucie Cholinská (1:0).
15:10
A hned ze standardní situace, kdy Cholinská mířila opět na bránu se k dorážce dostala Mošťková a dopravila míček do sítě.
15:07
Cholinská se dobře vytočila do střely, která byla ztečována nad bránu a končí za mantinelem.
14:02
Po střele Koníčkové, kterou Franková vyrazila, se míček dostal k Mlejnkové, ale ta se nedokázala z gólové pozice prosadit.
13:17
A znovu Dostalíková. Tentokrát pálila opět z velké vzdálenosti, ale Franková byla pozorná.
12:21
Koníčková nahodila míček před bránu domácího celku, kde kulaťoučký předmět poskakoval nebezpečně, ale nakonec skončil v rohu hřiště.
11:15
Mošťková napadala hostující rozehrávku, dokázala vybojovat míček, ale následně se od ní odrazil za mantinel a rozehrávat tak budou hráčky Liberce.
10:13
Po nahrávce Křížkové se k míčku v dobré střelecké pozici dostala Reimerová, ale trefila pouze obranný blok Liberce.
08:55
Dostalíková opět v akci. Tentokrát její rána mířila cca 2-3 metry nad bránu Frankové.
08:08
Cholinskou vybídla Mošťková k úžasné šanci. Prvně jmenovaná už mířila sama na bránu, ale trefila pouze dobře postavenou brankářku.
06:50
Velká liberecká příležitost. Z úcty hodné vzdálenosti se ke střele dostala Dostalíková a orazítkovala břevno.
05:23
Koníčková ukázala pěkný individuální průnik, ale její nahrávka trefila pouze blok domácích před brankou.
04:42
Z rozehrávky se dostala ke střele Foffová, ale mířila mimo zařízení.
03:12
Ke střele se dostala hostující "star" Koníčková, ale její rána míří pouze do obranného bloku.
02:12
V první vážnější příležitosti se ocitla Cholinská. Její ránu dokázala vyrazit liberecká gólmanká maskou.
01:02
Oháňková si zkusila obhodit hráčku u mantinelu. Ve své útočné snaze ovšem nebyla úspěšná a u míčku je soupeř.
00:21
Hned v první minutě tu máme velkou událost, když při rozehrávce Liberce se zřítily mantinely k zemi a rozhodčí okamžitě přerušili hru.
00:01
Dnešní utkání je zahájeno! U míčku je jako první Olomouc.
00:00
Střela do tyčky hráč Martina Dostalíková družstva Crazy girls FBC Liberec .
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Krátký a Pavel Vojkůvka.
00:00
00:00
Line-up hostů Crazy girls FBC Liberec: brankář: Marcela Štěpánová; hráči v poli: Klára Leierová, Adéla Dlouhá, Hana Koníčková, Michaela Mlejnková, Pavla Bárková
00:00
Line-up domácích FBS Olomouc: brankář: Martina Franková; hráči v poli: Šárka Kylarová, Veronika Rozenbergová, Tereza Reimerová, Michaela Žáková, Tereza Tomanová