1:1
1:1
0:1

KM automatik FBK Jičín - Tatran Střešovice 3:4p
14. Zuzana Svobodová, 25. Kristýna Bachmaierová, 41. Kristýna Bachmaierová - 10. Barbora Zabavská, 39. Daniela Reindlová, 46. Liana Matěvosova, 62. Liana Matěvosova; rozhodčí: Michal Měsíček - Martin Trnka; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 126; zásahy brankářů: Veronika Samková 14 - Hana Ranochová 23; po třetinách: 1:1, 1:1, 1:1, 0:1;
65:00
Střely v prodloužení Jičín 0 - Tatran 1.
65:00
Pavel Skazko: Za dva body z dnešního zápasu jsme rádi. JIčínský první útok je v laufu a bude dělat problémy všem týmům. Děkujeme soupeřkám za tvrdé ale fér utkání.
65:00
Komentář trenérky domácích Gabriely Žůrkové: Už od začátku bylo jasné, že to bude zápas nahoru a dolů. Tatran proměnil, co měl, a to mu vyhrálo zápas. Děkujeme soupeři a divákům.
61:18
61:18
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Liana Matěvosova, asistoval Markéta Prontekerová (3:4).
60:30
První útok domácích likviduje Ranochová.
60:01
Prodloužení začíná na míčku Jičín.
60:00
60:00
Střely v poslední části hry: Jičín 3 - Tatran 2.
60:00
59:30
Samková čaruje v brankovišti.
58:40
Jičín je rozhodně aktivnější...zvládne vstřelit gól?
58:00
Máme dvě minuty do konce tohoto strhujícího utkání.
56:15
Ranochová stihla dát nohy k sobě. Brankářky jsou jasnou ozdobou dnešního utkání.
55:22
Krátké ošetření domácí Smetákové a už se zase hraje.
53:59
Samková v posledních vteřinách v plné permanenci.
52:55
K dorážce se žádná z jičínských hráček nedostala.
52:00
Tatranu se přesilovka ani trochu nepovedla.
51:35
Ani sólo Paulovičové Ranochovou nepřekvapilo.
51:07
Střela Žůrkové sražena mimo.
51:00
První minuta přesilové hry je za námi.
50:00
Vyloučen hráč Zuzana Svobodová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
49:02
Tatran situaci 2 na 1 vůbec nezvládl.
47:55
Kuchařová si opět povodila téměř všechny hráčky, ale finální přihrávka se nepovedla.
45:47
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Liana Matěvosova, asistoval Žaneta Reková (3:3).
45:47
Výborně sehraný signál v podání Tatranu a je opět srovnáno.
45:04
Paulovičová vyslala střílený centr na Jarolímovou, té se trefit nepodařilo.
44:17
Jičín se vlastními chybami uzamknul na vlastní polovině a Tatran tlačí.
43:00
Kuchařová stihla napravit svou chybu v rozehrávce.
42:32
Taktéž mimo pálí hostující Zikmundová.
42:14
Žůrková z náběhu pálí mimo.
40:38
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Kristýna Bachmaierová, asistoval Anet Jarolímová (3:2).
40:38
Bachmaierová dává gól a Jičín se na začátku třetiny ujímá vedení.
40:11
Samková naprosto famózně hned na začátku třetiny.
40:01
Poslední úvodní buly pro Tatran.
40:00
40:00
Poměr střel ve druhé části hry: Jičín 8 - Tatran 5.
40:00
39:49
Míček po teči Jarolímové proskočil brankovištěm.
38:58
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Daniela Reindlová, asistoval Adéla Kramperová (2:2).
38:58
Reindlová se nabídla v prostoru brankoviště a Tatran využívá přesilovou hru.
38:41
Tatran v tlaku.
37:33
Žůrková v šanci ve vlastním oslabení.
37:15
Vyloučen hráč Zuzana Svobodová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za vysoká hokejka.
36:33
Další obří šance jičínské elitní formace, Jarolímová na míček o kousek nedosáhla.
36:00
Dnešní zápas sleduje 126 diváků, velká část z nich jsou hlasití příznivci Tatranu.
35:08
Po delší době přímé ohrožení jičínské branky, ale Samková si stáhla míček ze vzduchu.
32:56
Kombinace elitní jičínské formace si vodila obranu Tatranu jako na kolotoči, ale ani teď se skóre nemění.
31:44
Žůrková to zkusila od mantinelu z první, ale míček si to namířil asi o 20cm mimo branku.
30:34
Tatran znepříjemňuje domácím rozehrávku jak jen to jde a často se jim to daří.
28:58
Ranochová měla obrovské problémy se střelou z půlky a vyškrábla míček na poslední chvíli.
27:44
Ani druhá přesilovka utkání nebyla zužitkována.
27:19
Samková se nenechala tečí ošálit.
26:05
Kuchařová to golfákem poslala až ke světlům, Jičín zatím v oslabení bez problémů.
25:42
Vyloučen hráč Markéta Gabrielová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za špatné střídání.
25:17
Kuchařová nestihla při cloně uhnout a schytala jí od Jarolímové.
24:18
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Kristýna Bachmaierová bez asistence (2:1).
24:18
Bachmaierová nadvakrát dostala míček za záda Ranochové.
23:51
Gabrielová z nadějné pozice promáchla.
22:42
Kuchařová se toho rozhodně nebojí, tři soupeřky si namazala na chleba, ale více už jí toho nedovolily.
21:56
Standardka domácích z velkého brankoviště...těsně mimo.
20:55
Domácí v rozehrávce hodně nepřesně, ale Tatranu se nepovedlo dostat se do většího tlaku.
20:01
I úvodní buly druhé části pro domácí.
20:00
20:00
Střely v první části hry: Jičín 15 - Tatran 10.
20:00
18:54
Jičín má ke konci třetiny nebezpečnější akce, uvidíme, jestli někdo dostane gól do šatny...
18:04
Ranochová předvedla snad 5 po sobě jdoucích zákroků!
17:06
Tatran oslabení přežil a z následné akce rovnou ohrozil branku domácích.
16:30
Nechybělo mnoho a domácí v přesilovce inkasovaly.
16:07
První minuta přesilové hry domácích je pryč, viděli jsme jednu nebezpečnou situaci.
15:06
Vyloučen hráč Anežka Viplerová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za špatné střídání.
15:06
Tatran byl na hřišti v šesti, takže za odměnu teď půjde do čtyrech.
13:23
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Zuzana Svobodová, asistoval Karolína Strejcovská (1:1).
13:23
Svobodová si počínala před brankou Tatranu nejdůrazněji a je srovnáno.
12:25
Kombinace na jeden dotek pře celé hřiště, ale střelu Paulovičové Ranochová kryje.
10:28
Tatran předvedl rychlou kombinaci na útočné polovině, ale Samková byla pozorná.
09:17
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Barbora Zabavská bez asistence (0:1).
09:17
Zabavská z volného úderu propálila vše před sebou a Tatran se ujímá vedení.
08:05
První složitější zákrok pro domácí Samkovou, ale střelu z úhlu si pohlídala.
07:36
Sledujeme rychlý florbal, ale je evidentní, že ani jeden z týmů nechce udělat chybu.
06:16
Paulovičová přesprintovala celé hřiště, ale zadovkou nikoho ze svých spoluhráček nenašla.
04:47
Bekhend Jarolímové končí na tatranské golmance. Ta kryje i následnou ránu Jičína.
03:51
StandardkaTatranu z prostoru velkého brankoviště jim nevyšla podle představ.
03:25
Teď naopak Tatran zachytil rozehrávku domácích, ale z brejku nic nebylo.
01:35
Domácí hned na začátku utkání napadají rozehrávku Tatranu a znepříjemňují soupeři hru.
01:10
Svobodová příliš tvrdě u mantinelu, hrát bude Tatran.
00:30
Elitní formace domácích si připisuje první střelu utkání, ale Ranochová pozorná.
00:01
Úvodní buly utkání pro domácí tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Měsíček a Martin Trnka.
00:00
00:00
Line-up hostů Tatran Střešovice: brankář: Hana Ranochová; hráči v poli: Monika Zikmundová, Eliška Machková, Liana Matěvosova, Žaneta Reková, Markéta Prontekerová
00:00
Line-up domácích KM automatik FBK Jičín: brankář: Veronika Samková; hráči v poli: Nikola Kuchařová, Lucie Paulovičová, Gabriela Žůrková, Anet Jarolímová, Kristýna Bachmaierová