3:1
4:2
- : -

Spartak Pelhřimov - Wizards DDM Praha 10 9:6
1. Jan Knězů, 6. Václav Fučík, 34. Martin Blažek, 35. Jan Knězů, 40. Martin Blažek, 46. Milan Hendrych, 47. Branislav Drgoňa, 59. Václav Fučík, 60. Ladislav Běhounek - 8. Martin Lazárek, 10. Jiří Šrámek, 12. Karel Smutný, 28. Martin Lazárek, 44. Martin Lazárek, 53. Petr Krob; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 2:3; využití: 3:1; diváků: 95; zásahy brankářů: Jakub Kuchař 29 - Vít Svojše 27; po třetinách: 2:3, 3:1, 4:2;
60:00
Domácí po velké bitvě zvítězili 9:6, střely na branku ve třetí třetině 15:13 pro hosty
60:00
Komentář hostí: vyhrál šťastnější tým, bohužel naše opory nezvládají rozhodující okamžiky hry, bohužel na šance jsme vyhráli minimálně o deset branek, Pelhřimov ve hře o tři, děkujeme soupeři a divákům
60:00
Komentář domácích: dnešní utkání bylo více bojovné než-li pohledné, první třetinu jsme nezvládli, ve zbývajících dvou jsme díky bojovnosti dotáhli utkání do vítězného konce, děkujeme divákům a soupeři
60:00
59:54
Domácím se daří se uvolnit a trefují prázdnou bránu
59:53
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Ladislav Běhounek, asistoval Václav Fučík (9:6).
59:07
Hosté odvolávají brankáře a hrají v šesti
58:13
Domácím se daří zvýšit rozdíl na dvě branky a dostávají tak soupeře pod větší tlak
58:12
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Václav Fučík, asistoval Petr Poduška (8:6).
56:47
Nadějná střela hostů se odráží od tyčky a míček dostává pod kontrolu brankář domácích
55:14
Zápas se vyhrocuje a obě družstva se dostávají do šancí
52:56
Po dlouhé době beze střel se prosazují hosté a snižují náskok domácích na jednu branku
52:55
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Petr Krob, asistoval Jiří Šrámek (7:6).
48:19
Vyloučen hráč Jan Brothánek družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za sekání.
46:05
Domácí přidávají po brance v přesilovce další gól a odskakují soupeři na rozdíl dvou branek
46:04
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Branislav Drgoňa, asistoval Lukáš Zrzavý (7:5).
45:47
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Milan Hendrych, asistoval Václav Fučík (6:5).
44:52
Domácí mají další přesilovku
44:51
Vyloučen hráč Jan Stádník družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za bránění ve hře.
43:38
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Martin Lazárek, asistoval Jiří Šrámek (5:5).
43:38
Po nadějném uvolnění domácích se balónek odráží ve prospěch hostů a ti využívají šance k vyrovnání
42:11
Balónek mají pod kontrolou spíše domácí, ikdyž hosté také chvílemi hrozí
40:00
40:00
Domácím se ve druhé třetině podařilo otočit, skóre 5:4, střely na bránu také vypovídají v jejich prospěch, 11:8
40:00
39:33
Domácí v poslední minutě druhé třetiny obrací skóre ve svůj prospěch
39:32
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Martin Blažek, asistoval Václav Fučík (5:4).
39:03
Hra se přelévá ze strany na stranu, avšak ani jeden týmů se při střelách neprosazuje
35:18
Začínají se více prosazovat domácí a další jejich střela končí mimo bránu
34:40
Domácí vyrovnávají po krásné střele k tyčce
34:39
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Jan Knězů, asistoval Lukáš Zrzavý (4:4).
33:32
Domácí využívají přesilovky a snižují na rozdíl jedné branky
33:31
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Martin Blažek, asistoval Petr Poduška (3:4).
31:36
Další přesilovka domácích
31:35
Vyloučen hráč Petr Krob družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za hra na zemi.
29:50
V druhé třetině se zatím výrazněji prosazuje družstvo hostů
28:48
Brankář domácích vyráží rychlou střelu hostů
28:00
Po několika nezdařených střelách domácích se prosazují hosté a zvyšují svůj náskok