0:2
- : -
FbC Plzeň

Panthers Praha - FbC Plzeň 2:7
31. Petr Pojar, 38. David Kolář - 4. Tomáš Němeček, 7. Václav Zábran, 9. Václav Zábran, 23. Radek Calta, 35. Vojtěch Lapuník, 49. Paul Válka, 59. Vojtěch Kuneš; rozhodčí: Jan Knap - Martin Kněžík; vyloučení: 5 + Patrik Míka 5:7; využití: 0:2; diváků: 40; zásahy brankářů: Jan Slavata 12 - Jakub Kuneš 19; po třetinách: 0:3, 2:2, 0:2;
60:00
Střely ve třetí třetině: PANTHERS 9 - PLZEŇ 6
60:00
Střely celkem: PANTHERS 21 - PLZEŇ 19
60:00
Komentář trenéra hostů (Strejček Pavel): V první třetině jsme si vypracovali, jak se ukázalo rozhodující náskok. Drželi jsme více míček a to byla cesta ke gólům. Druhá třetina připomínala spíše bojiště. Do třetí jsme se uklidnili a hráli z obrany. Děkuji týmu za bojovnost a nasazení. Majkle brzy se uzdrav."
60:00
Komentář trenéra domácích (Jenšík Lukáš): "Hráli jsme slabě a chyběl tomu klid v hlavě i na hokejce, netrefovali jsme bránu a soupeři jsme to dneska hodně ulehčili. Musíme se nad sebou zamyslet. Díky všem za zápas."
60:00
59:50
Vyloučen hráč Filip Rybnikár družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
58:43
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Vojtěch Kuneš, asistoval Paul Válka (2:7).
57:39
Vyloučen hráč Radek Calta družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nesportovní chování.
57:12
Panthers teď tlačí a snaží se ještě s výsledkem něco udělat, ale Plzeň dobře brání, zejména jejich obranné bloky.
54:50
Timeout Panthers Praha
54:50
Domácí tým to zkouší hrou bez golmana.
54:00
Aktuálně se hra přelévá ze strany na stranu, kde se aktivností snaží oba týmy hru strhnou na svoji stranu. Domácí se snaží více střílet, avšak netrefují zařízení nebo hostující celek mají dobře postavené obranné bloky.
51:26
Vyloučen hráč Filip Rybnikár družstva FbC Plzeň na 2 minuty za hrubost.
51:26
Kolář nejdříve v samostatném úniku pouze do golmana, následně vybojoval přesilovou hru.
48:13
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Paul Válka, asistoval Tomáš Němeček (2:6).
48:13
Bylo by trestuhodné nevyužít přesilovou hru 5 na 3, ale Válka s Němečkem krosovou nahrávkou na polovině soupeře a střelou příklepem upravují skóre.
47:15
Vyloučen hráč Patrik Míka družstva Panthers Praha na 5 minut za hrubost.
47:15
S trestnými minutami se roztrhl pytel, jakoby to domácí lehce neunesli a snaží se to kompenzovat.
46:49
Vyloučen hráč Adam Štěpán družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
45:35
Hudec byl teď velice blízko golu, kdy se snažil dotlačit střelu Tomeše, ale byl velice v těžké pozici.
44:10
Vyloučen hráč Jaromír Täuber družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.
42:28
paní doktorka Jana má dnes o zábavu postaráno. Nejdříve Štejr, následně zápas nedohraje Daněk (zranění palce). Teď byl zprvu ošetřován Tomášek a poté Slavata. Aspoň je to na obou stranách vyrovnané :)
41:12
Po souboji u mantinelu Štěpána s Zábranem se druhý jmenovaný zle podíval na domácího hráče, jako by si ho zaměřoval do dalších soubojů.
40:00
40:00
Druhá třetina se nesla v duchu spíše v řešení, co rozhodčí posoudili dle přání hráčů či nikoliv, mnoho vyloučení, hodně sporných soubojů, kdy některé byly až o zdraví. Snad se oba týmy uklidní hlavně psychicky a bude k vidění florbalové umění než zápasnické. Třetí třetina začne cca v čase 21:19.
40:00
Střely ve druhé třetině: PANTHERS 8 - PLZEŇ 3
40:00
38:20
Vyloučen hráč Paul Válka družstva FbC Plzeň na 2 minuty za hrubost.
38:20
Vyloučen hráč Marco Lombino družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost.
38:20
Ke konci třetiny se nám to tu hodně přiostřuje a uvidíme hru 4 na 4.
37:01
Branku družstva Panthers Praha vstřelil David Kolář, asistoval Patrik Míka (2:5).
37:01
Kolář nehlídán na středu dopravuje Míkovu nahrávku z rohu do pravého horního růžku.
36:20
Pro hostujícího hráče Štejr si přijela záchranná služba. Přejeme mu, ať to není nic vážného a následné brzké uzdravení.
34:33
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Vojtěch Lapuník, asistoval Václav Zábran (1:5).
34:33
Jako správný kapitán se Lapuník nenechal odstavit a projevil důraz na brankovišti, kdy na několikrát propasíroval kulatý nesmysl za Slavatu.
33:50
Hosté mají více ze hry a jednodušeji kontrolují balonek. Domácí se na nadřou na každý balon, na každou situaci, což je stojí mnoho sil, které jim poté chybí v koncovce.
30:03
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Petr Pojar, asistoval Marek Mochan (1:4).
30:03
Backhandové sklepnutí Pojara nahozeného balonku od Mochana znamená první gól v síti Kuneše.
26:57
Vyloučen hráč Karel Eichler družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.
26:57
Utkání se přiostřuje na obou stranách. Vidíme několik sporných soubojů, kdy se vždy atakovaný tým rozčiluje a reklamuje 2 minutový trest.
23:11
Vyloučen hráč Jiří Ptáčník družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost.
23:11
Hostující Štejr se nebezpečně střetl s Ptáčníkem. Aktuálně je ošetřován na lavičce paní doktorkou Janou, takže je ve správných rukách. Snad to nebude nic vážného a ještě ho uvidíme na hřišti.
22:45
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Radek Calta bez asistence (0:4).
22:45
Nedůraz na brankovišti využívá Calta, který přenesl hru na druhou stranu, kdy golman domácích neměl šanci.
20:46
Trenér domácích šáhl po úpravě sestavy, uvidíme, zda to bude ku prospěchu. Hostující tým započal druhou třetinu ve stejném aktivním duchu jako první třetinu.
20:00
20:00
Střely v první třetině: PANTHERS 4 - PLZEŇ 10
20:00
První třetina nám přinesla tříbrankový odskok hostující Plzně. Kteří se nebojí hrát na balonu a tlačí se do zakončení. Zatímco domácí celek má velké problémy s přechodem do útočného pásma. Uvidíme, co nám přinese druhá třetina, která začne cca v 20:32.
20:00
19:27
Nahození od Zábrana do předbrankového prostoru na Lapuníka končí střelou za mantinel.
18:05
Další oslabení domácí přežili bez úhony, i když si hosté připsali další střely do celkových statistik. Kolář již při hře 5 na 5 pálí nad.
15:44
Vyloučen hráč Dominik Hudec družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
13:41
Lapuník mohl připsat Plzni čtvrtý gol, ale v cestě se mu postavil Lombino, což věřte je dosti velká zeď :)
11:51
Nutno podotknout, že přesilová hra domácích se zdá být o trošku lepší než tomu bylo v minulém utkání.
10:58
Sváteční střelec Míka vstřelil od mantinelu, ale bohužel mimo.
10:42
Vyloučen hráč Tomáš Oliverius družstva FbC Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
09:48
Ptáčník vyslal svoji klasickou jedovatou střelu. Daněk však před golmanem uhnul dříve než měl a Kuneš měl jednoduchou práci.
08:31
Štejr teď pobavil stoleček, kdy zakopl buď o vzduch nebo o svoji nohu a zastavil se až o mantinel.
08:08
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Václav Zábran, asistoval Vojtěch Lapuník (0:3).
08:08
Krosová nahrávka z rohu od Lapuníka našla na brankovišti Zábrana.
07:50
Hostující Němeček to zkoušel ze středu hřiště hned z otočky, ale střele zabránil domácí bek.
07:07
Započala nám sedmá minula utkání a domácí si připisuje první střelu, zatímco hosté už jich mají 4.
06:15
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Václav Zábran, asistoval Martin Bezděk (0:2).
06:15
Přesná nahrávka Täubera na Zábrana, který hned z první pálí na svatyni Slavaty a upravuje skóre.
05:40
Kolář to zkoušel v oslabení vzít na sebe a uniknout středem hřiště, ale bohužel mu cestu zatarasil jeden z hostů.
04:26
Slavata teď podržel svůj tým v úvodu oslabení skvělým zákrokem, kdy se stihl přesunout a překvapit tak Válku.
04:21
Vyloučen hráč Pavel Daněk družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
04:21
Teď velký závar před brankou domácích, kde se spíše šermovalo. Hosté na několikrát rozehrávali volný úder, až z toho vznikl trest pro Daňka za nedovolenou vzdálenost.
03:57
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Tomáš Němeček, asistoval Filip Rybnikár (0:1).
03:57
Hosté využívají standardní situaci v rohu hřiště, kdy si Němeček odskakuje na okraj velkého brankoviště a skulinkou v pravé straně branky dopravuje střelou z první balonek za záda Slavaty.
02:07
Zatím se na hřišti nic moc neudálo. Oba týmy jsou lehce opatrní a snaží se vyvarovat chyb. Větší
00:30
První střelu v tomto utkání si připisují hosté, kdy to zkoušeli z dálky, ale pouze do hráče.
00:04
Úvodní buly vyhráli hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Knap a Martin Kněžík.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Plzeň: brankář: Jakub Kuneš; hráči v poli: Filip Rybnikár, Paul Válka, Karel Eichler, Vojtěch Kuneš, Tomáš Němeček
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Jan Slavata; hráči v poli: Jiří Ptáčník, Patrik Míka, Pavel Daněk, David Kolář, Martin Kalous
00:00
Ráda bych Vás informovala, že utkání bude zahájeno v 19:50 s ohledem na skutečnost, že cesta z Plzně byla nevyzpytatelná.
00:00
Přeji krásný páteční večer všem, co usedli k online přenosu desátého kola Národní ligy. Budeme svědky utkání, které sehraje proti sobě čtvrtý a osmý celek tabulky. Historicky vzájemná utkání měla náboj a snad tomu bude i dnes. Pohodlně se usaďte a přeji příjemné čtení.