1:2
3:2
1:0

FBK Spartak Hluk - S.K. P.E.M.A. OPAVA 6:5p
7. Radim Jílek, 28. Tomáš Janča, 44. Martin Krchňáček, 48. Martin Krchňáček, 51. Martin Krchňáček, 63. Tomáš Olbert - 13. Jan Petlach, 21. Štěpán Kostolány, 40. Štěpán Kostolány, 44. Marek Klečka, 55. Karel Balnar; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 55; zásahy brankářů: Lukáš Kolečkář 41 - Kryštof Bezděk 28; po třetinách: 1:1, 1:2, 3:2, 1:0;
62:52
62:52
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Tomáš Olbert, asistoval Martin Krchňáček (6:5).
62:52
Komentář trenéra hostí (Trunkát): " Myslím si, že po naší předvedené hře je bod zasloužený. Utkání se hrálo v lehkém tempu, což nám vyhovovalo, jelikož jsme byli v oslabené sestavě, Odvážnější bral v prodloužení extra bod. Děkujeme soupeři za korektní utkání."
62:52
Komentář trenéra domácích (Tuhý): "Před dnešním zápasem jsme chtěli něco změnit a proto jsme vložili včerejší večerní trénink. Výsledkem byla pomalá hra a nepřesné zakončení. Příště vložíme trénink až po zápase. V prodloužení jsme si zkusili hru 4 na 3 a světe div se, sebrali jsme bod navíc. Děkujeme soupeři.
59:30
Drama nám vrcholí, dočkáme se prodloužení?
59:09
Hosté mají dobrou šanci před domácí brankou. Uvidíme, co vymysleli v oddechovém čase.
58:55
Krchňáček P. tečoval Jančovu střelu mimo.
58:30
Domácí se snaží vrátit vedení na svou stranu.
54:55
Jílek nechal vyniknout Bezděka.
54:24
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Karel Balnar, asistoval Štěpán Kostolány (5:5).
52:25
Janča tváří tvář Bezděkovi, ale nepřekonal jej.
50:50
Olbert po bule sám na brankáře, těsně nad!
50:48
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Martin Krchňáček, asistoval Pavel Krchňáček (5:4).
50:48
Brácha na bráchu a domácí jdou do vedení. Martin uklízí do odkryté branky.
50:00
Petlan do masky.
49:42
Bezděk neustále v permanenci.
48:50
Domácí se objevili ve třech před Bezděkem, ale míček v brance nekončí. Duda pouze končí na zemi a Olbert si rve vlasy.
48:37
Pavel Krchňáček míjí odkrytou branku, velká škoda pro domácí.
47:10
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Martin Krchňáček, asistoval Tomáš Janča (4:4).
45:10
Duda v obrovské příležitosti nad!
44:59
Vyloučen hráč Martin Krchňáček družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za sekání.
44:59
Přesilovka a zajímavá standardka pro Opavu.
44:15
Domácí jsou nyní velmi aktivní a vytváří si šanci za šancí, Holý pouze do nohy Bezděka, poté Olbert několikrát zahrozil.
43:27
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Marek Klečka, asistoval Štěpán Sležka (3:4).
43:15
43:15
Konečně je odměněna dnes nejaktivnější domácí lajna a po krásné akci vyrovnává.
41:20
Domácí se snaží udělat něco s nepříznivým výsledkem, ale zatím na hostujícího brankáře nevyzráli.
39:02
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Štěpán Kostolány, asistoval Marek Klečka (2:3).
39:02
Tečovaná střela Kostolányho se zastavila až v domácí síti.
35:00
Petlach v dobré pozici pouze mimo.
32:35
Kocur otestoval Kolečkáře, ten vyráží.
30:35
Velmi slušné střídání druhé domácí lajny bratří Krchňáčků s Jančou, ale žádná příležitost se brankově neuchytila.
28:38
Olbert projel celé hřiště a ve finále šli 3 na 1, ale střílel a ani nadvakrát neprostřelil Bezděka.
27:05
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Tomáš Janča, asistoval Martin Krchňáček (2:2).
27:05
Janča uklízí do prázdné výstavní kros Krchňáčka M.
26:55
Domácí svého soupeře v přesilové hře svírají, ale zatím bez gólu.
25:57
Vyloučen hráč Marek Klečka družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za bránění ve hře.
25:40
Klečka v samostatném úniku neúspěšný, poté možná i lehce frustrován oslabuje svůj tým.
25:00
Solný trefuje pouze Kolečkáře, ten vzápětí likviduje i střelu Sležky.
24:15
Janča pouze do připraveného Bezděka.
23:40
Jílek se hnal s Dudou od poloviny hřiště na osamoceného Bezděka, ten nakonec ani moc práce neměl.
23:00
Šance na obou stranách, ale bez gólového efektu.
21:44
Zábrana ve výběhu pouze do noh Bezděka.
21:23
Zmatky na domácím brankovišti.
20:14
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Štěpán Kostolány bez asistence (1:2).
20:14
Štěpán natáhl kousek za půlkou a přes tři hráče nad nohu Kolečkáře otáčí stav utkání.
20:00
20:00
Střely v první části Hluk 7 - Opava 17
20:00
19:50
Opava v neskutečném tlaku, jenže Kostolány v tutové šanci ještě přihrával a poté dvakrát úspěšný pozorný Kolečkář.
19:00
Kolečkář vyráží střelu Hahna a poté i Repčeka.
17:50
Janča z úhlu, ale Bezděk kryje.
16:44
Kostolány do Kolečkářových betonů. Poté Klečka mimo.
15:55
Klička do forhendu končí pouze na ruce brankáře.
15:54
Trestné střílení družstva FBK Spartak Hluk neproměnil Jakub Zatloukal.
15:54
Opavský obránce nám ukázal fotbalovou hlavičku, Trestné střílení!
14:55
Na druhé straně Janča sám na Bezděka, ale i hostující brankář ukazuje své umění.
14:30
Dvě velké šance v rychlém sledu, ale skvělý Kolečkář drží nerozhodný stav.
14:02
Jílek vyzkoušel pozornost na přední tyčce.
13:30
Duda do lapačky Bezděka.
12:21
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Jan Petlach bez asistence (1:1).
12:21
Střela od mantinelu propadla za záda Kolečkáře a je srovnáno.
11:23
Opava teď tlačí domácí, ale Kolečkář zatím bez problémů čelí všem pokusům.
10:30
Nejprve zachránil domácí Martin Krchňáček, poté pozorný Kolečkář.
09:20
Kolečkář likviduje nepříjemnou teč.
07:30
Hybner před odkrytou brankou míjí.
06:41
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Radim Jílek, asistoval Tomáš Olbert (1:0).
04:49
Pavel Krchňáček se objevil sám před hostujícím brankářem, po exkluzivní nahrávce Janči. Na první branku však stále čekáme.
04:49
Jílkova střela propadla až do branky a domácí jdou do vedení.
02:11
Velká šance domácích, ale Martin Krchňáček na Bezděka nevyzrál.
00:53
Olbert si připisuje první střelu utkání, když orazítkoval břevno.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Drápal a Jakub Pospíšil.
00:00
00:00
Line-up hostů S.K. P.E.M.A. OPAVA: brankář: Kryštof Bezděk; hráči v poli: Karel Balnar, Jakub Beran, Marek Klečka, Štěpán Kostolány, Vojtěch Repček
00:00
Line-up domácích FBK Spartak Hluk: brankář: Lukáš Kolečkář; hráči v poli: Vojtěch Duda, Ondřej Hubáček, Jakub Zatloukal, Tomáš Olbert, Radim Jílek