0:3
- : -
TJ Turnov

TJ Turnov - T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 1:7
14. Štěpán Matěcha - 15. Pavel Dvořák, 20. Jan Olšiak, 34. Pavel Dvořák, 40. Karel Horký, 50. Jan Petrmichl, 51. Tomáš Vlček, 56. Michal Nový; rozhodčí: David Hejzlar - Lukáš Weissgráb; vyloučení: 5:3; využití: 0:0; diváků: 62; zásahy brankářů: Luděk Horáček 17, Jaroslav Švec 6 - Patrik Zítka 22; po třetinách: 1:2, 0:2, 0:3;
60:00
Komentář trenéra hostů Michala Kuberta : Tohle byl konečně Královák!!! Koncentrovaná hra od začátku utkání,famózní Zítka a ńemáme co naším borcům vytknout! Mašina se rozjíždí, děkujeme soupeři a tahle výhra se nerodila zlehka! Děkujeme pořadatelům a všem v hale.
60:00
Komentář trenéra domácích Antonína Palatínuse (1/2): Prospali jsme první třetinu, kde jsme byli neskutečně laxní. Do druhé třetiny jsme se zlepšili, ale ani tak to nebylo ideální. To, co my dostáváme za góly je neuvěřitelné, pět ze sedmi jsme soupeři darovali jak na zlatém podnose a ten nepohrdnul.
60:00
Komentář trenéra domácích Antonína Palatíínuse (2/2): Do útoku to taky nebylo ono, ale šancí na víc než jeden gól jsme měli určitě, hostům fantasticky zachytal brankář. Do dalších utkání zase musíme zlepšit nasazení. Děkujeme diváků za podporu a soupeři za utkání.
60:00
59:59
Střely po třetí třetině: TUR-7 TBC-11
59:58
Nakonec i náš oslavenec Daniel Korych ohrozil bránu soupeře.
58:20
Domací v plném počtu.
56:15
Vyloučen hráč Martin Hejduk družstva TJ Turnov na 2 minuty za hrubost.
55:41
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Michal Nový, asistoval Jan Petrmichl (1:7).
55:20
Matěcha teď jen tak tak ukočíroval míček před prázdnou bránou.
54:19
Turnov to zkouší v šesti.
53:45
Domácí se tlačí do útoku, ale soupeř je nenechává vystřelit.
50:03
Timeout TJ Turnov
50:03
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Tomáš Vlček, asistoval Tomáš Fait (1:6).
50:03
Střídání brankáře. Nový brankář Jaroslav Švec družstva TJ Turnov
49:43
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Jan Petrmichl, asistoval Michal Nový (1:5).
48:58
Tvrdá střela od Matěchy.
48:18
Domácí v plném počtu. Teď začíná jejich přesilová hra.
47:09
Vyloučen hráč David Konečný družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za špatné střídání.
46:18
Vyloučen hráč Martin Hejduk družstva TJ Turnov na 2 minuty za bránění ve hře.
45:25
Teď i hosté vystřelili tvrdou střelu, ale Horáček podržel svůj tým.
44:14
Hosté v plném počtu.
43:40
Jedovatá střela domácích.
42:11
Vyloučen hráč Jan Petrmichl družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za sekání.
39:54
Vyloučen hráč Jan Haloun družstva TJ Turnov na 2 minuty za zdržování hry.
39:26
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Karel Horký, asistoval Patrik Svoboda (1:4).
37:50
Konečně i šance domácích. Tvrdou střelu však zblokoval bránicí hráč hostí.
36:40
Hosté jsou na koni.
33:40
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Pavel Dvořák, asistoval Jan Petrmichl (1:3).
31:50
Vlček vystřelil tvrdou střelu, ta ale letí mimo bránu.
30:26
29:55
Hosté tlačí všechny střely na bránu. Turnov se ale úspěšně brání.
28:21
Vyloučen hráč Daniel Korych družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání.
26:59
I hosté se poprvé v této třetině dostávají ke střele. Tuto šanci nakonec Turnov ubránil.
25:30
Třenice v útočném pásmu domácích.
24:30
Další nepříjemná střela domácích. Tentokrát od Antonína Palatínuse.
23:40
Domácí jsou teď hodně na míčku a vytváří si velké šance.
22:50
Vitásek si málem srazil míček do vlastní brány.
20:00
20:00
19:59
Střely po první třetině: TUR-8 TBC-13
19:30
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Jan Olšiak, asistoval Karel Horký (1:2).
18:11
Příchod předsedy.
14:47
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Pavel Dvořák, asistoval Tomáš Vlček (1:1).
13:50
Tým domácích v plném počtu.
13:17
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Štěpán Matěcha bez asistence (1:0).
12:10
Tým hostí v plném počtu.
11:48
Vyloučen hráč Jan Havlín družstva TJ Turnov na 2 minuty za bránění ve hře.
10:09
Vyloučen hráč Jakub Uhřík družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za sekání.
07:50
Vojtěch Palatínus překazil útok hostí a rozjíždí akci.
06:30
Jedna Hejdukovka!
05:01
I domácí se dostávají do šance, ale gólman hostí podržel svůj tým.
04:20
Hosté se řítili dva na jednoho obránce. Horáček byl úspěšný.
01:50
První větší šance hostí, avšak Horáček podržel svůj tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Hejzlar a Lukáš Weissgráb.
00:00
00:00
Line-up hostů T.B.C. LUCERN Králův Dvůr: brankář: Patrik Zítka; hráči v poli: Patrik Kovářík, Jonáš Vaculík, Pavel Dvořák, Jan Petrmichl, Michal Nový
00:00
Line-up domácích TJ Turnov: brankář: Luděk Horáček; hráči v poli: Tomáš Vitásek, Vojtěch Palatínus, Štěpán Matěcha, Antonín Palatínus, Pavel Sekyra