4:2
2:4
- : -

FBK Spartak Hluk - Snipers Třebíč 8:7
5. Martin Krchňáček, 12. Tomáš Olbert, 21. Tomáš Olbert, 23. Martin Krchňáček, 27. Vojtěch Duda, 33. Radim Jílek, 46. Radim Jílek, 54. Pavel Krchňáček - 14. Josef Svoboda, 25. Jaroslav Dlabač, 29. Lukáš Štveráček, 42. Josef Svoboda, 43. Jaroslav Dlabač, 56. Tomáš Pešek, 60. Tomáš Sýkora; rozhodčí: Petr Števček - Radek Števček; vyloučení: 3:3; využití: 0:0; diváků: 57; zásahy brankářů: Richard Podškubka 35 - Jan Bazala 22; po třetinách: 2:1, 4:2, 2:4;
60:00
59:59
Střely ve 3.třetině: 11:15
59:59
Komentář trenéra domácích Martina Tuhého: Hodně branek, ale na to jsme zvyklí. Utkání to bylo průměrné a my ho víceméně, no spíše méně celou dobu kontrolovali. Tři body jsou důležité a následující pauza přijde vhod. Děkujeme soupeři za utkání.
59:59
Komentář kapitána hostů: Zasloužená výhra domácího týmu. Katastrofální 1. a 2. třetina nás stály tento zápas. Zvýšené úsilí ve 3.třetině už na vítězství nestačilo. Děkujeme soupeři za férové gesto ve 3.třetině a přejeme hodně štěstí.
59:05
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Tomáš Sýkora, asistoval Tomáš Pešek (8:7).
59:05
Hosté po timeoutu vymysleli standardní situaci velmi dobře a přibližují se vyrovnání.
56:08
Vyloučen hráč Lukáš Štveráček družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za hrubost.
55:49
Chodí Pešek okolo a střílí góly.
55:48
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Tomáš Pešek bez asistence (8:6).
55:01
Tvrdou střelu Holého vytěsňuje Bazala z branky ven
53:21
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Pavel Krchňáček, asistoval Jakub Zatloukal (8:5).
52:42
Zápas nabírá na obrátkách.
48:47
Vyloučen hráč Georgios Tzimas družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za držení.
45:18
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Radim Jílek, asistoval Tomáš Olbert (7:5).
45:17
Ze standardní situace dává branku Radim Jílek.
43:55
Spartak se sympatickými střelami snaží své skóre opět navýšit.
42:12
Na začátku 3.třetiny jsou hosté výrazně lepší a 2 rychlými góly se přibližují domacím.
42:04
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Jaroslav Dlabač, asistoval Jan Homolka (6:5).
41:57
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Josef Svoboda bez asistence (6:4).
40:00
40:00
39:59
Střely ve 2.třetině: 12:15
33:35
Vyloučen hráč Marek Papoušek družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za hrubost.
33:35
Vyloučen hráč Martin Krchňáček družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za hrubost.
32:21
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Radim Jílek, asistoval Richard Podškubka (6:3).
32:20
Krásnou sólo jízdu předvedl Jílek, který po asistenci Podškubky vstřílí 6 gól
32:00
Hra je nyní vyrovnaná na obou stranách, což potvrzuje i počet střel.
28:49
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Lukáš Štveráček bez asistence (5:3).
26:57
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Vojtěch Duda, asistoval Tomáš Olbert (5:2).
26:27
Pavučinku v levém rožku vymetá Duda
24:30
Bezmocného Podškubku z levé strany branky prostřelil Dlabač.
24:29
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Jaroslav Dlabač, asistoval Tomáš Pešek (4:2).
23:02
Bleskovým sprintem přes celé hřiště se řítil na hostujícího brankáře Jílek, jeho střela byla však zblokována obranou.
22:58
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Martin Krchňáček, asistoval Pavel Krchňáček (4:1).
21:13
Vyloučen hráč Jakub Zatloukal družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za držení.
20:28
Domácí vstupují rychlou brankou do 2.třetiny.
20:27
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Tomáš Olbert, asistoval Martin Tuhý (3:1).
16:25
Pešek se svýma rychlýma kličkama snaží uvolnit před brankou, zatím neúspěšně.
13:06
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Josef Svoboda, asistoval Vojtěch Janata (2:1).
11:27
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Tomáš Olbert, asistoval Adam Cileček (2:0).
11:27
Sotva Cíleček naskočil na hřiště, krásnou přihrávkou přes celou šířku hřiště nahrává před branku Olbertovi, který dorážkou zvyšuje na 2:0
09:10
Vyloučen hráč Adam Cileček družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za špatné střídání.
06:30
Hosté se nyní rychlými brejky snaží skóre srovnat.
04:15
Po dorážce Krchňáčka se vedení ujímají hráči domácího celku.
04:14
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Martin Krchňáček, asistoval Jiří Petlan (1:0).
03:02
Olbert na Dudu, ale ten střílí nad
02:00
Vidíme rychlý začátek zápasu, kdy se hra přelévá z jedné strany na druhou.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Števček a Radek Števček.
00:00
00:00
Line-up hostů Snipers Třebíč: brankář: Jan Bazala; hráči v poli: Josef Svoboda, Jaroslav Dlabač, Vojtěch Janata, Marek Papoušek, Lukáš Macálka
00:00
Line-up domácích FBK Spartak Hluk: brankář: Richard Podškubka; hráči v poli: Jan Holý, Martin Tuhý, Vojtěch Duda, Tomáš Olbert, Radim Jílek