3:2
0:3
- : -

TROOPERS Orel Telnice - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 3:6
23. Daniel Budík, 32. Jakub Gregor, 39. Daniel Budík - 4. David Novák, 26. Michal Házy, 28. Adam Bouška, 49. Michal Házy, 57. Václav Černoch, 60. Václav Černoch; rozhodčí: Petr Števček - Radek Števček; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 66; zásahy brankářů: Kryštof Bartek 22 - Daniel Chrást 24; po třetinách: 0:1, 3:2, 0:3;
60:00
Komentář vedoucího týmů domácích, Petra Jeskiho, k utkání: Dnes utkání bylo velmi vyrovnané, soupeř potrestal takřka všechny naše chyby, utkání jsme takticky nezvládli, a proto jsme dnes prohráli. Děkujeme divákům za návštěvu a hostům za hru. Ivo Bartek: Děkuju hráčům za předvedený bojovný výkon, po většinu zápasu jsme byli lepší, ale hraje se na góly. Děkuji soupeři za férové utkání.
60:00
Komentář trenéra hostí Jiřího Bořeckého: Dnes musím kluky pochválit za velmi vyspělý výkon. Drtivou většinu zápasu jsme se drželi nastaveného plánu a díky tomu zaslouženě vyhráli. Děkuji soupeři za férovou hru.
60:00
59:44
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Václav Černoch bez asistence (3:6).
58:39
Publikum si vytleskává dramatizaci utkání, ale nikomu z Telnice to jaksi nelepí.
57:28
Domácí odvolávají brankáře a zkoušejí se v šesti hráčích v poli vrátit do zápasu.
56:31
Timeout TROOPERS Orel Telnice
56:31
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Václav Černoch, asistoval David Novák (3:5).
56:31
Po tlaku Telnice stačil jeden protiútok a Gullivers jsou ve dvoubrankovém vedení.
54:57
Teď se krásnými pokusy blískli Dan Budík i Jirka Knotek, oba v běhu, z dálky, chyběl jen kousek přesnější směr.
53:05
Petr Jeski je napomínán za vysokou hokejku, která mu vylítla v závaru, který první pětice dokázala vytvořit. Nic opravdu hrozivého se ale na hřišti neudálo, jen snad nebezpečná uklouznutí na palubovce na obou stranách.
48:49
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Michal Házy, asistoval Tomáš Dvořák (3:4).
48:49
A Telnice zase bude muset dotahovat, protože nejnebezpečnější hostující hráč, Michal Házy, zvyšuje zblízka po narážečce od Dvořáka.
46:33
Jiří Knotek zatím největší tvůrce hry, Tom Suchomel ovšem jeho přihrávku v gól neproměnil.
44:48
Hra je rozprostřená na celé hřiště a ještě nikdo nevystřelil na bránu.
42:45
Telnice stáhla hru na dvě lajny, zápas je tak víc v tempu.
38:37
Vyloučen hráč Tomáš Pavla družstva TROOPERS Orel Telnice na 2 minuty za hrubost.
38:22
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice vstřelil Daniel Budík, asistoval Jiří Knotek (3:3).
38:22
Telnice ustála oslabení a v plném počtu se první lajna vybičovala k vyrovnávacímu gólu - osvědčená dvojice Budík/Knotek.
36:04
Vyloučen hráč Jiří Knotek družstva TROOPERS Orel Telnice na 2 minuty za hrubost.
32:47
Hala jásala, ale byla to jen boční síť, která se vlnila po střele kapitána Budíka.
31:19
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice vstřelil Jakub Gregor, asistoval Vít Mlejnek (2:3).
30:23
Dan Budík teď málem opět skóroval, z dálky a vzduchem, gólman nemohl nic vidět, ale se štěstím na poslední chvíli vyrazil.
28:02
No, Telnice je v útlumu a hosté se lépe tlačí před branku. Domácí sice vyhrávají dost soubojů, ale potom nejsou produktivní.
27:28
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Adam Bouška, asistoval David Novák (1:3).
25:34
25:06
Chybělo málo a první lajna opět skórovala. Celou pětku přivedl před branku Gullivers Tom Suchomel, ale nikdo se nakonec střelecky neprosadil.
22:55
22:55
Je jedno, jak se tam ten míček dotlačí, ale přece! Dan Budík dostal míček mezi golmanovi nohy zřejmě hlavně vůlí, ale fungovalo to.
21:38
Vyloučen hráč Michal Házy družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
Gólů v první třetině pomálu, divácká kulisa, jaká tu dnes je, by si zasloužila větší nálož.
20:00
Střely domácí: 8; Hosté: 9.
20:00
19:01
Nejkrásnější akce první třetiny - Toma Pavla bojoval o míček a dal perfektní přihrávku pro Kubu Gregora, přímo před golmana, ten bohužel přestřelil.
16:36
Ze strany domácích je to zatím moc kombinační, ale málo střelecký florbal.
14:55
Univerzální killer Jiří Knotek nyní nabídl přihrávku před branku Honzíkovi Dalerovi, ale vše skončilo u oťukání brankářových chráničů.
13:38
Aby backhandů nebylo málo, svůj magický obranný vytahuje i Tomáš Pavla. Nicméně o pár vteřin později již útočí hosté.
11:25
Peťa Kubala backhandem prověřuje čilost Daniela Chrásta, vedlo to sice jen ke statistické čárce o počtu střel, ale bylo to pěkné!
10:13
Na obou stranách je problematické dostat se blíž k brance, proto se střílí dost z dálky, nyní si jednu šanci vypracovala telnická první pětka a střílel Petr Jeski, ale mimo.
08:34
Kuba Gregor potvrzuje zaběhlé stereotypy o tetování a drsné povaze a již od začátku patří k nejdůraznějším a nejagilnějším hráčům utkání.
05:52
Ač už jsme byli svědky první branky, tak je hra celkově neurovnaná a bez větších gólových příležitostí.
03:34
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil David Novák, asistoval Adam Bouška (0:1).
03:34
Šikovnou kombinací zpoza brány vyšachovali hosté golmana a vstřelili první branku.
01:17
První zásah Kryštofa Bartka v telnické brance, začalo se běhavě a zvostra.
00:01
Brněnské derby je zahájeno.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Števček a Radek Števček.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Daniel Chrást; hráči v poli: Michal Šmíd, Adam Bouška, David Novák, Patrik Pollak, Václav Černoch
00:00
Line-up domácích TROOPERS Orel Telnice: brankář: Kryštof Bartek; hráči v poli: Jiří Knotek, Petr Jeski, Daniel Budík, Jan Daler, Tomáš Suchomel