2:1
2:5
- : -

Spartak Pelhřimov - FAT PIPE Traverza Mukařov 5:10
4. Martin Blažek, 36. Martin Blažek, 39. Martin Blažek, 47. Jan Brothánek, 59. Marek Švrkala - 2. Robert Štipka, 13. Jan Pudich, 18. Karel Svatoš, 19. Karel Svatoš, 34. Jan Pudich, 51. Jakub Noha, 55. Jan Pudich, 56. Karel Svatoš, 58. Karel Svatoš, 59. Jakub Noha; rozhodčí: Jan Brejcha - Lukáš Husák; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; diváků: 147; zásahy brankářů: Jakub Kuchař 13 - Josef Bína 18; po třetinách: 1:4, 2:1, 2:5;
60:00
Komentář trenéra domácích Petra Zajíčka: Utkání rozhodlo neproměňování našich vyložených šancí v prvních dvou třetinách. Soupeř nás přehrál i jeho florbalovostí. Děkuji divákům a přejeme soupeři krásný svátky.
60:00
Nejlepší hráči utkání: Jan Pudich (Mukařov) a Marek Švrkala (Spartak Pelhřimov)
60:00
Střely na branku: 7:9
60:00
Komentář trenéra hostí Marka Chlumského: Tým Traverzy přizpůsobil svojí hru svým možnostem a soupeři. Trpělivou hrou na brejky dokázal předčit lepšího soupeře. Děkujeme soupeři a přejeme hezký svátky.
60:00
58:32
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Jakub Noha, asistoval Radim Fořt (5:10).
58:10
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Marek Švrkala, asistoval Lukáš Zrzavý (5:9).
58:10
Švrkala z půlky dává 5. gól do šibenice.
58:00
Naštvaný Knězů na střídačce láme hůl... Ježíšek aspoň ví co mu má donést....
57:20
Traverza dává svůj 9. gól a Spartak to bude mít hodně těžké dotáhnout.
57:10
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Karel Svatoš, asistoval Jakub Noha (4:9).
55:15
55:15
A Mukařov dává další. Z "trojky" vymetá Svatoš šibenici. Kuchař se jen natahuje, ale bez větší naděje.
54:42
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Jan Pudich, asistoval Šimon Otto (4:7).
54:42
A hosté jsou do 3 branek. Krásná teč před Kuchařem pod víko. Kuchař neměl šanci
53:40
Bína teď zázračně pokryl míček svým tělem a záhy hned při šanci Mukařova Kuchař...
52:28
Domácí střílí, ale vše okolo...
50:00
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Jakub Noha, asistoval Karel Svatoš (4:6).
50:00
A hned ji proměňují a navyšují své vedení.
49:15
Mukařov hraje dnes první přesilovku.
48:57
Vyloučen hráč Viktor Vlach družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
46:28
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Jan Brothánek, asistoval Petr Poduška (4:5).
46:28
Domácí se dotahují na rozdíl jedné branky. Brothánek trefuje na bližší a přesouvající se Bína neměl šanci.
45:00
Domácí teď válcují Mukařov, ale bez gólu...
44:26
Brothánek prověřil Bínu, ale Bína drží svůj tým.
43:50
Blažek krásná střela, ale Bína si s ní poradil.
43:00
Domácí ve velké šanci a bez gólu.
40:28
Máme tu závěrečnou část. V té vždy domácí jsou silní a dotáhli zápas k vítěznému konci. ... Podaří se udržet domácí neporazitelnost i dnes?
40:00
40:00
Střely na branku: 6:5
40:00
38:47
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Martin Blažek, asistoval Ladislav Běhounek (3:5).
38:47
Běhounek se teď ujal nahrávače a hned je to z toho gól. Blažek dává hattrick.
38:23
Láďo, nenechávej si to na 3. třetinu. Sám běžící na bránu a míček uklízí do autu.
37:39
Dnes přišlo krásných 147 diváků! Děkujeme za parádní atmosféru.
37:18
A opět tu máme samotného hráče proti Kuchařovi. Ten ve správném postoji vystrkuje rameno a vyráží.
36:15
Opět chyba domácích na půlce, ale teď Kuchař podržel svůj tým, když vyhrál v tváři tvář souboj s hráčem Mukařova.
35:36
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Martin Blažek, asistoval Petr Poduška (2:5).
35:36
Domácí proměňují druhou přesilovku, když Blažek prostřeluje Bínu mezi nohama.
34:52
Vyloučen hráč Tadeáš Drahorád družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za hrubost.
33:12
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Jan Pudich, asistoval Robert Štipka (1:5).
33:12
Chyba Podušky na půlce znamená přečíslení dva na nula a hosté navyšují na 1:5
31:35
Několikrát odražený nahozený míček si Kuchař pohlídal a vypětí všech sil uklízí míček do bezpečí.
31:13
Kuchař si pohlídal střelu
29:38
Domácí zatím nic nepředvádí nic .. Mukařov má všechny přihrávky pokryté.
28:10
Vyloučen hráč Ondřej Kalát družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za sekání.
27:47
Rozhodčí signalizují výhodu a budeme tu mít přesilovku.
27:20
Běhounek opět odmítá přihrávku od Fučíka a netrefuje branku.
25:46
Drgoňa na hřišti. Další mladík na hřišti. Dnes se mu dařilo za B tým tak uvidíme co tento mladý původem slovenský hráč předvede za A tým.
22:49
Krásná hra od domácích na jeden dotek, když Fučík dává na Běhounka míček, který stačilo uklidit do prázdné. Běhounek střílí hodně vedle. Láďo, co by jsi chtěl víc....
22:11
Kuchař si připisuje úspěšný zákrok
21:18
Domácí nasazují tajnou zbraň v obraně jménem Švrkala.
18:20
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Karel Svatoš, asistoval Tomáš Sláma (1:4).
18:20
Domácí se dostávají do špatné situace, když dali dva góly během 1 minuty. 1. gól dal Svatoš, když přehodil Kuchaře a 2. gól opět Svatoš do prázdné.
17:20
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Karel Svatoš, asistoval Josef Bína (1:3).
16:16
O krásnou atmosféru se dnes starají klasický pelhřimovský kotel v čele panem Zrzavým a ani Mukařov není pozadu. Sice znatelně menší kotel, ale díky "českým vuvuzelám" jedou slyšet řádně
12:25
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Jan Pudich, asistoval Ondřej Kalát (1:2).
12:25
Po několika neúspěšných šancí při dobývání branky hostí se prosazují právě oni, když Pudich vymetá pavučiny
08:09
Nedávno ukončené mistrovství světa v Praze se nám částečně přeneslo i do "Poutník areny", když fanoušci si donesli české "vuvuzely"
06:50
Na druhé straně zasahuje Kuchař.
06:13
Blažek opět neúspěšný
05:00
Domácí se dostali do tempa. Vlach střílí netypicky po zemi, Bína vyráží na Kociána a ten pěkně mířenou dorážku k tyčce prověřuje opět Bínu. Ten kolenem těsně vyráží.
04:30
Blažen orazítkoval tyčku Bíny.
03:15
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Martin Blažek, asistoval Jan Brothánek (1:1).
03:15
Blažek posílá polibek na tribunu a to znamená jen jedno. Dává vyrovnávací gól.
01:51
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Robert Štipka, asistoval Marek Chlumský (0:1).
01:51
Hosté využívají 1. šanci, když rozebrali domácí obranu ve velkém brankovišti a Štipka uklízí míček do prázdné. Natahující se Kuchař neměl šanci.
00:46
Domácí mají co Traverze vracet, když u nich doma dostali "nařézáno" 7:0
00:01
Domácí vyhrávají zahajovací buly
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brejcha a Lukáš Husák.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE Traverza Mukařov: brankář: Josef Bína; hráči v poli: Tadeáš Drahorád, Radim Fořt, Jakub Noha, Tomáš Sláma, Karel Svatoš
00:00
Line-up domácích Spartak Pelhřimov: brankář: Jakub Kuchař; hráči v poli: Petr Poduška, Jan Brothánek, Ladislav Běhounek, Václav Fučík, Martin Blažek