3:3
- : -
FbC Plzeň

FbC Plzeň - DDM SANEXCZ Děčín IV 9:4
5. Jaromír Täuber, 11. Vojtěch Lapuník, 15. Václav Zábran, 17. Matěj Vošta, 21. Vojtěch Lapuník, 30. Ondřej Horažďovský, 44. Josef Tomášek, 45. Matěj Vošta, 51. Michael Brabec - 35. David Matza, 42. Břetislav Logaj, 46. Jiří Petrášek, 55. Radek Kužel; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 2:1; využití: 0:2; diváků: 55; zásahy brankářů: Martin Bezděk 29 - Petr Miško 35; po třetinách: 4:0, 2:1, 3:3;
60:00
Střely ve 3. třetině: Plzeň 14, Děčín 16
60:00
Komentář trenéra hostí pana Z. Vážného: Soupeř byl lepší a zaslouženě vyhrál. Díky za zápas.
60:00
Komentář trenéra domácích pana P. Strejčka: Rozhodujícím klíčem utkání byl vytvořený náskok v první třetine, který jsme nepustili. Byli jsme aktivní ve střelbě a získávali míčky. V druhé části jsme polevili ve střelbě. Třetí třetina byla ve znamení ztrát, přesto se nám utkání podařilo dovést k vítězství.
60:00
59:14
Domácí Vojta Kuneš teď vybídnul hosty ke skórování, ale Bezděk opět úspěšný
58:22
Plzeň kontroluje hru na vlastní polovině
56:40
Místo zraněného Rybnikára nastupuje Jenda Vokáč, který teďko vyzkoušel svojí střelu, bohužel brankář hostí mu radost neudělal a střelu chytil
54:54
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Radek Kužel, asistoval Vojtěch Klein (9:4).
54:53
Hosté svoje početní zvýhodnění využívají rychle a střílí další branku
54:14
Vyloučen hráč Josef Tomášek družstva FbC Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
54:13
Jeden z řady faulů byl tvrdšího rázu a máme tu přesilovou hru hostujícího týmu
53:16
Hra je teď plná nepřesností a faulů, míček mají v držení převážně domácí hráči
51:55
Po srážce spoluhráčů Vošta - Eichler šli hostující 3 na 1, ale Bezděk svůj tým podržel
51:16
Plzeň teď má jednu šanci za druhou
50:21
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Michael Brabec, asistoval Tomáš Němeček (9:3).
50:20
Ze standardní situace po faulu na Rybnikára domací střílí branku po improvizovaném signálu v blízkosti branky
50:19
Domácí Rybnikár končí s bolestivou grimasou na zemi, ale vypadá to, že bude v pořádku
45:44
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Jiří Petrášek, asistoval Radek Kužel (8:3).
45:43
Děčín odpovídá a střílí svůj třetí gól v zápase
44:55
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Matěj Vošta, asistoval Karel Eichler (8:2).
44:54
Eichler si narazil míček s Voštou a ten svojí střelou po zemi k tyči překonává znovu hostujícího brankáře
44:11
Zákrok last minute předvedl domácí Bezděk. Vytáhl míček z brankové čáry
43:19
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Josef Tomášek, asistoval Vojtěch Kuneš (7:2).
43:14
Plzeňský "veterán" Eichler rozjel akci, která skončila vstřelenou brankou Tomáška
42:33
Krásná střela Horažďovského, která nechala vyniknout hostujícího brankáře
41:36
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Břetislav Logaj, asistoval Vojtěch Klein (6:2).
41:29
Po přečíslení domácích 3 na 2 hostující hráči využívají na druhé straně svoje přečíslení a vstřílí svůj druhý gól v zápase
34:52
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil David Matza, asistoval Jan Fidler (6:1).
34:52
Celou dobu měli domácí míček na holích, bohužel po chybě v útočném pásmu domácí inkasují v oslabení a počet hráčů se tak vyrovnává
34:03
Z neúspěšné přesilovky se stalo oslabení pro domácí
34:02
Vyloučen hráč Filip Rybnikár družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:11
Uvidíme přesilovou hru domácích hráčů
32:10
Vyloučen hráč Jan Fidler družstva DDM SANEXCZ Děčín IV na 2 minuty za blokování hokejky.
31:37
Bořuta chtěl míček zasunout pod Bezděkem, ale plzeňský brankář byl rychlejší a drží tak stále nulu na svém kontě
31:36
Trestné střílení družstva DDM SANEXCZ Děčín IV neproměnil Petr Bořuta.
31:36
Uvidíme nájezd na domácího Bezděka, po faulu domácího obránce
30:50
Děčín teď zavřel domácí hráče na jejich půlce.
29:23
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Ondřej Horažďovský, asistoval Václav Zábran (6:0).
29:22
Akci 3 na 2 vyřešila dvojice Horažďovský - Zábran parádně a je z toho další branka pro domácí florbalisty
28:01
Chybu při rozehrávce domácího Kheka zachraňuje Tomášek a Děčínští se ze situace 3 na 1 nedostali ani k zakončení.
27:25
Domácí hráči lehce přechází do útoku, bohužel zatím bez větších šancí
25:30
Další jistý zákrok domácího juniora v brance Plzně. Hostující střelci ho zatím moc neprověřili
24:55
Hra byla teď přelévala ze strany na stranu. Až domácí uklidnili tempo
22:30
Hráči Děčína se poprvé dostali za půlku a hned ohrozili branku domácích, proti byl brankář Bezděk
21:19
Domácí teď nasadili vyšší otáčky a hned si vypracovali několik šanc, které skončili vedle branky nebo je zachytil hostující strážce klece
20:31
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Vojtěch Lapuník, asistoval Václav Zábran (5:0).
18:08
Jednoduchý zákrok domácího gólmana po střele od poloviny hřiště.
16:58
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Matěj Vošta, asistoval Václav Khek (4:0).
16:57
Václav Khek se proháčkoval a předložil míček Voštovy, který si počkal a pak vstřelil další gól domácích.
15:40
Děčín po obdržených brankách nesložil zbraně a hned se dal do útoku, bohužel pro hostující hráče, domácí dobře blokují jejich střely
14:29
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Václav Zábran, asistoval Vojtěch Lapuník (3:0).
14:28
Tlak Plzně vyústil v další branku domácích
13:04
Hostující teď měli 2 střely, ale obě skončily vedle domácí branky.
10:47
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Vojtěch Lapuník, asistoval Ondřej Horažďovský (2:0).
10:46
Plzeň měla teď několik šancí, nakonec vstřelila gól, kdy Horažďovský zatáhnul balonek po levém mantinelu a naservíroval míček Lapuníkovi, který střílel do odkryté branky
09:35
Další šance dvojice Tomášek - Kuneš. Druhý jmenovaný vystřelil a i dorazil, ale bohužel mimo branku.
08:30
Míček je převážně na holích hostujících hráčů, ale zatím vážně neohrazili bránu Bezděka
06:53
Šance domácího Kuneše byla zmařena dobrým zákrokem Děčínského gólmana
06:00
Domácí mají zatím více ze hry
04:54
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Jaromír Täuber, asistoval Ondřej Horažďovský (1:0).
04:53
Täuber dostal přihrávku na půlku po mantinelu a nebál se jít do výběhu a svojí střelou k tyči překonává hostujícího gólmana
02:59
Domácí Täuber se vydal od svojí půlky přes celé hřiště, ale branku přestřelil
01:30
Hra je prozatím nahoru dolů
00:37
Hra byla zastavena, neboť domácí Zábran zůstal ležet na zemi, ale vypadá, že je v pořádku
00:01
Úvodní buly pro domácí celek
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav John a Lukáš Starý.
00:00
00:00
Line-up hostů DDM SANEXCZ Děčín IV: brankář: Petr Miško; hráči v poli: Tomáš Krauskopf, Martin Vybíral, Petr Bořuta, Jan Fidler, Jakub Věchet
00:00
Line-up domácích FbC Plzeň: brankář: Martin Bezděk; hráči v poli: Ondřej Horažďovský, Jaromír Täuber, Vojtěch Lapuník, Václav Zábran, Tomáš Oliverius
00:00
Dobrý večer přejeme z městské sportovní haly na Slovanech, kde se dnes v rámci Národní ligy západ utká domácí tým FbC Plzeň a hostující tým z Děčína.
00:00
Pro diváky na dnešním zápase je připraven vánoční svařák, který vlastnoručně uvařil trenér domácích Pavel Strejček