0:2
1:1
- : -

FBC ROKYCANY - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 1:5
52. Martin Fiala - 12. David Malkus, 17. Jindřich Mošna, 37. Lukáš Pilík, 39. Jiří Löffelmann, 49. Tomáš Vlček; rozhodčí: Jaroslav Němeček - Lukáš Tomášek; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 36; zásahy brankářů: Petr Staněk 18 - Jiří Cisler 18; po třetinách: 0:2, 0:2, 1:1;
60:00
Počet střel ve třetí třetině: FBC Rokycany - 10, FBŠ Slavia Fat Pipe Plzeň - 8.
60:00
Vyjádření trenéra hostí Lukáše Kubince: "Jsme rádi za 3 body. Nečekal bych, že dáme všechny góly z breakových situací. Za obranou fázi zaslouží náš tým v čele se skvěle chytajícím Cízou pochvalu. Cením, že soupeř odehrál v deseti lidech utkání aktivně. Děkuji za zápas."
60:00
Vyjádření trenéra domácích Jakuba Boháče: "Odmakané utkání se spoustou neproměněných šancí na naší straně. Stále se opakující chyby v rozehrávce, které dávají našim soupeřům jednoznačné šance nás stojí hodně sil. Děkujeme soupeři za zápas. "
60:00
58:35
Domácí se konečně usadili na soupeřově polovině a mačkají Slavii jako citron. Branka však nepřichází.
57:33
Domácí Soukup teď fotbalově vykopl míček, který směřoval do prázdné branky.
57:08
Domácí teď v 6 hráčích v poli.
56:32
Timeout FBC ROKYCANY
56:32
Domácí běží čas, ale branky stále nepřicházejí.
54:30
Domácím vstřelená branka vlila krev do žil a pokoušejí se otočit stav utkání na svou stranu, za 5 minut jsme ve florbale viděli i větší obraty.
51:06
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Martin Fiala, asistoval Filip Krasl (1:5).
51:06
Teď však již po Fialově dorážce Cisler balonek pře brankovou čárou udržet nedokázal. Domácí snižují na 1:5.
50:36
Domácí Soukup teď propálil obranu a Cisler jen tak tak lovil míček na brankové čáře.
48:40
Domácí Bendek teď orazítkovat čelo Cislerovi masky bombou od mantinelu. Z následné rozehrávky z rohu domácí nezahrozili, ba naopak spíše je zde přečíslení hostí.
48:03
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Tomáš Vlček, asistoval Jan Myška (0:5).
46:41
Hra se trochu přiostřuje, vše zatím v rámci pravidel.
44:30
Hráč hostí Soukup prověřil domácího Staňka z velkého úhlu, ten byl však připraven.
42:17
Hra má teď velmi vysoké tempo, ovšem bez ohrožení obou branek.
40:29
Plzeňané do toho na začátku třetiny opět šlápli a domácí Košař skvělým obraným zákrokem zablokoval nebezpečnou střelu.
40:00
40:00
Střeli na branku ve druhé třetině: FBC Rokycany - 7, FBŠ Slavia Fat Pipe Plzeň - 8
40:00
Domácí ve druhé třetině ukázali, že umějí zahrozit, Cisler je však stále neomylný a díky dvěma brankám v poslední čtyřminutovce svítí na tabuli pro domácí nepříjemné skóre 0:4.
40:00
Slávistům se daří držet se své jednoduché a aktivní hry a zdá se, že na Rokycany to dnes zabírá. S pohodlným náskokem 4 branek se dostávají lehce přes Rokycanský val a s pohodou na svých holých přidávají další branky. Uvidíme co přinese poslední třetina.
40:00
Hráči Slavie jsou již na palubovce a do začátku třetí třetiny zbývá něco přes 2 minuty. Uvidíme s čím přijdou domácí.
40:00
38:39
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Jiří Löffelmann, asistoval Tomáš Vlček (0:4).
36:57
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Lukáš Pilík, asistoval Jindřich Mošna (0:3).
36:57
Po nedorozumění domácích při přechodu do útoku mohli Slávisté využít situaci 3 na 1, což se jim povedlo a Pilík prostřelil domácího Staňka od mantinelu.
35:28
Domácí Košař teď nebezpečně od mantinelu. Brankář hostí Cisler však stále drží čisté konto.
33:27
Zdá se, že domácí stále hledají zázračnou sehrávku, jak se říká "až do kuchyně", ovšem na Slávisty tento styl hry moc neplatí.
31:37
Přesilová hra hostí zažehnána a domácí teď dvakrát zahrozili. Cisler však připraven.
30:18
Rokycanským se opět daří nepustit hosty do delšího tlaku a Bendek se dokonce dostal do úniku, ovšem nezakončil přesně.
28:59
Vyloučen hráč Jakub Svejkovský družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za sekání.
27:41
Staněk teď opět parádně vyrazil střelu a pak dorážku hostí. Cisler ovšem nezahálí, ihned z protiútoku muset také vytasit hned 3 zákroky po sobě.
25:51
Domácí brankář Petr Staněk teď vytáhl exkluzivní zákrok proti střele na vzdálenější tyč.
24:40
Hra se teď přelévá z jedné strany na druhou se spoustou soubojů a faulů na obou stranách.
22:17
Slávisté nyní opět domácí tlačí.
21:37
Štván nyní ve velké šanci před brankou hostí, ale střela sražena mimo.
20:23
Slávisté začali velmi aktivně a Staněk měl co dělat s prudkou střelou od mantinelu.
20:00
20:00
Střeli na branku v první třetině: FBC Rokycany - 2, FBŠ Slavia Fat Pipe Plzeň - 7
20:00
Sudí již postavil balonek na buly a jdeme na to.
20:00
18:34
Soukup teď nebezpečně od poloviny hřiště. Trefil však pouze obránce hostí.
16:22
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Jindřich Mošna, asistoval David Malkus (0:2).
16:22
Nenápadná střela Mošny teď kolem tyčky prolétla až za Staňkova záda. Slávisté zvyšují na 2:0.
15:17
I díky přesilovce se nyní zdá, že hra plyne spíše od Slávistické branky s občasnými výpady hráčů Rokycan.
14:54
A teď dva úspěšné bloky Vitouše a Boháče.
14:00
Přesilová hra hostí zatím bez větší šance. Domácím se daří vyhazovat.
13:08
Vyloučen hráč Jakub Košař družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za nedovolené vrážení.
11:34
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil David Malkus, asistoval Lukáš Pilík (0:1).
11:34
Slávisté nyní po propadnutí Boháče jednoduchou přihrávkou přenesli hru a prostřelili ležícího Staňka.
10:52
Staněk opět zkušeně kryje střelu z dálky.
08:58
Slávisté teď zahrozili ze standardní situace ve střední vzdálenosti, ale Husák přestřelil.
08:01
Cisler nyní také musel zasahovat po nebezpečné střele Košaře.
06:52
Staňka se zakrytým výhledem nyní trefilo nahození do břicha. Domácí obrana měla s dorážkou co dělat.
05:45
Slávistická obrana chybuje, byl z toho však jen balonek v rohu pro Rokycany.
04:42
Domácí nyní také zamkli hosty na jejich půlce. Byl z toho ovšem pouze out.
03:59
Zelenka se nyní odvážně vydal do středního pásma, ale jeho snažení hosté přerušili.
02:57
Slávisté tlačí Rokycany a dostali se i k šanci ze střední vzdálenosti. Kuhajda ovšem minul.
01:32
Velká mela před bránou domácích, Staněk ovšem jistě kryje.
00:25
Oba týmy začaly zostra.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaroslav Němeček a Lukáš Tomášek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Jiří Cisler; hráči v poli: Jan Husák, David Malkus, Lukáš Pilík, Jindřich Mošna, Ondřej Kuhajda
00:00
Line-up domácích FBC ROKYCANY: brankář: Petr Staněk; hráči v poli: Jakub Košař, Jakub Boháč, Lukáš Bendek, Jakub Svejkovský, Martin Štván
00:00
Vážení fanoušci florbalu vítejte u online přenosu 9. kola Divize. V zápase se utkají domácí FBC Rokycany s celkem FBŠ Slavia Fat Pipe Plzeň.
00:00
Rokycanští se v posledním zápase utkali s týmem z Domažlic, kdy prohráli těsně 3:5. Slávisté se v 8. kole utkali s v plzeňském derby s Florbalovou školou Plzeň. I oni z tohoto zápasu vyšli bez bodu, avšak vyšším poměrem 2:7. I přes to, že Plzeňané jsou lehkým favoritem, uvidíme jistě vyrovnané utkání.