3:2
2:2
- : -
FBS Olomouc
branky (asistence): 01:20 Adam Budnik (Jakub Vlček), 24:51 Ondřej Kowalik (Pavel Ceh), 29:14 Tomáš Hořecký (Jakub Vlček), 36:22 Filip Brauner (Jaroslav Spáčil), 49:44 Jaroslav Spáčil (Daniel Grener), 52:38 Adam Budnik (Daniel Grener)
FBS Olomouc
branky (asistence): 08:04 Jaromír Šenkeřík (Ondřej Borik), 09:11 Jan Schneider (Vojtěch Blana), 09:30 Šimon Borik (Ondřej Borik), 35:36 Vojtěch Blana (Martin Pudil), 35:53 Dominik Špaček (Šimon Borik), 43:07 Ondřej Borik (Dominik Procházka), 51:38 Jaromír Šenkeřík (Šimon Borik)

FBC MSEM Přerov - FBS Olomouc 6:7
2. Adam Budnik, 25. Ondřej Kowalik, 30. Tomáš Hořecký, 37. Filip Brauner, 50. Jaroslav Spáčil, 53. Adam Budnik - 9. Jaromír Šenkeřík, 10. Jan Schneider, 10. Šimon Borik, 36. Vojtěch Blana, 36. Dominik Špaček, 44. Ondřej Borik, 52. Jaromír Šenkeřík; rozhodčí: Ondřej Lepík - Ondřej Sojka; vyloučení: 7:4; využití: 1:1; diváků: 95; zásahy brankářů: Pavel Ceh 25 - Martin Přibyl 18; po třetinách: 1:3, 3:2, 2:2;
60:00
59:59
Komentář trenéra Pavla Hausnera: Letos první zápas, který snese měřítka a měl kvalitu. Škoda jen první třetiny, která byla smutným detailem jinak pěkného utkání. Doufám, že se od tohoto výkonu odpíchneme do dalších zápasů. Děkuji soupeři za utkání.
59:59
Komentář trenéra hostí Stanislava Koska: Díky bojovnosti, obětavosti a nakonec i štěstí bereme 3 body. Soupeři přejeme hodně štěstí do dalších zápasů.
57:18
Timeout FBC MSEM Přerov
53:56
vítáme příchozího Jardu Kubáče
52:38
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Adam Budnik, asistoval Daniel Grener (6:7).
51:38
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Jaromír Šenkeřík, asistoval Šimon Borik (5:7).
49:44
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Jaroslav Spáčil, asistoval Daniel Grener (5:6).
44:59
Vyloučen hráč Jaromír Šenkeřík družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
43:07
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Ondřej Borik, asistoval Dominik Procházka (4:6).
40:00
40:00
37:49
Moje sexy asistentka Petr Kavka právě napočítal neskutečných 95 fanoušků
36:22
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Filip Brauner, asistoval Jaroslav Spáčil (4:5).
35:53
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Dominik Špaček, asistoval Šimon Borik (3:5).
35:36
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Vojtěch Blana, asistoval Martin Pudil (3:4).
29:14
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Tomáš Hořecký, asistoval Jakub Vlček (3:3).
25:25
Vyloučen hráč Dominik Špaček družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
24:51
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Ondřej Kowalik, asistoval Pavel Ceh (2:3).
20:18
Vyloučen hráč Ondřej Borik družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
20:01
2. hrací část zahájena a atmosféra by se dala krájet
20:00
20:00
18:38
Vyloučen hráč Jakub Hnila družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za hrubost.
16:15
Vyloučen hráč Matěj Ševčík družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za sekání.
13:32
Vyloučen hráč Jaroslav Spáčil družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za hrubost.
12:42
Vyloučen hráč Daniel Grener družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za sekání.
11:18
Vyloučen hráč Martin Kubalík družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za sekání.
10:03
Přerovským začíná téct do bot
09:30
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Šimon Borik, asistoval Ondřej Borik (1:3).
09:11
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Jan Schneider, asistoval Vojtěch Blana (1:2).
09:01
08:04
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Jaromír Šenkeřík, asistoval Ondřej Borik (1:1).
04:12
Už se naplnila tribuna milí diváci
02:39
Vyloučen hráč Ondřej Kowalik družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za blokování hokejky.
01:20
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Adam Budnik, asistoval Jakub Vlček (1:0).
00:40
Vyloučen hráč Jan Schneider družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Lepík a Ondřej Sojka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBS Olomouc: brankář: Martin Přibyl; hráči v poli: Daniel Tichý, Jan Schneider, Vojtěch Blana, Lukáš Frydrych, Martin Pudil
00:00
Line-up domácích FBC MSEM Přerov: brankář: Pavel Ceh; hráči v poli: Petr Malina, Ondřej Jüngling, Ondřej Kowalik, Daniel Grener, Filip Brauner