0:1
1:3
- : -

FbC KOVO KM Frýdek-Místek - 1. FBK Eagles Orlová 2:5
9. Tomáš Vežranovský, 55. Daniel Bitzánek - 20. Adam Kučera, 21. Adam Kučera, 45. Jiří Šrámek, 56. Tomáš Milerský, 57. Jan Adamík; rozhodčí: Vojtěch Byrtus - Petr Kopřiva; vyloučení: 4:1; využití: 0:0; diváků: 47; zásahy brankářů: Jan Piško 37 - Michal Klučár 19; po třetinách: 1:1, 0:1, 1:3;
60:00
V poslední třetině byl poměr střel na bránu 10:12.
60:00
Komentář trenéra domácích, Tomáše Vežranovského: Od začátku jsme hráli s Orlovou vyrovnané utkání a jak je vidět i dle skóre, oba golmani předváděli neskutečné výkony. Následně se nám nedařilo proměnit vyložené šance a ve třetí třetině, kdy se lámal chleba, nám soupeř odskočil a nám se nepovedlo ho dorovnat. Zápas poměrně bez tempa, odpovídájící ponurému podzimnímu počasí. Děkuji Orlové za férové utkání a přeji šťastnou cestu domů.
60:00
Komentář trenéra hostujícího celku, Patrika Altera: Frýdek uspával, uspával, uspával, až z toho bylo pomalé utkání. Naše střelecká nemohoucnost byla až nechutná. Děkuji soupeřům za utkání.
60:00
59:09
Frýdek má sice míček, ale nedokáží se odlepit od mantinelu v obranném pásmu. Orlová je zavřela, ale stále hrají bez brankáře.
57:20
Frýdek hraje bez brankáře.
57:03
Timeout FbC KOVO KM Frýdek-Místek
56:24
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Jan Adamík, asistoval Filip Konkolský (2:5).
55:36
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Tomáš Milerský bez asistence (2:4).
54:37
Domácí jsou v plném počtu.
54:19
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Daniel Bitzánek, asistoval Tomáš Vežranovský (2:3).
54:00
Parádní zákrok Glučára.
52:37
Vyloučen hráč Radim Klimecký družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za sekání.
52:14
Milerský v brejku, blafák a najednou byl za bránou, takže nevystřelil.
49:13
Po přihrávce z rohu střílí Matějka, ale kousek nad. Na druhé straně se situace opakuje u Jana Lukáše.
47:20
Frýdecké hráče ten míček dneska nějak neposlouchá. Neustále odskakuje od hokejky, odráží se špatným směrem...
44:09
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Jiří Šrámek, asistoval Lukáš Milerský (1:3).
41:03
V pěkné akci Bitzánek, ale při střele mu míček trochu utekl.
40:03
Úvodní buly získali domácí.
40:00
40:00
Poměr střel na bránu v druhé třetině je 4:20.
40:00
39:19
Hraje se dlouhodobě na domácí polovině, ale stále tak nějak bez střel. Sem tam jde něco mimo bránu, nebo se dokutálí ke golmanovi.
36:24
Hra se teď přelévá ze strany na stranu. Jenže útok vždy skončí na prvním obránci.
33:41
31:41
Vyloučen hráč Denis Tomančák družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:20
Kučera měl před sebou prázdnou bránu a asi ho to tak zaskočilo, že netrefil míček.
30:10
Tolik šancí měla teď Orlová, ale všechny střely nepřesné.
28:29
Po rozehrávce Piškovi míček prošel mezi nohama a pak jen těsně kolem tyče.
27:24
Dnešní utkání není zatím divácky příliš atraktivní, snad se to střelecky trochu oživí.
25:26
Tomančák v obrovské šanci před prázdnou bránou, ale netrfil míček ze vzduchu.
23:29
Právě jsme mohli vidět tlak Orlové, několik zblokovaných střel obránci a finální které šla mimo.
22:30
Hosté hrají v plném počtu.
20:49
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Adam Kučera z trestného střílení (1:2).
20:30
Vyloučen hráč Jiří Šrámek družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za sekání.
20:02
Tentokrát byli na úvodním buly úspěšnější hosté.
20:00
20:00
V první části byl poměr střel na bránu 7:10.
20:00
19:13
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Adam Kučera, asistoval Lukáš Milerský (1:1).
17:49
Tohle byla sekaná jak se patří. Ani jednomu hráči se nepodařilo míček jak se patří zpracovat a dobrou půlminutu o něj bojovali u půlící čáry.
17:17
Také na druhé straně se rýsují slibné akce, ale chybí tomu koncovka.
16:21
Piško si stále více zvyšuje sebevědomí a předvádí neskutečné zákroky.
15:23
Orlová to tentokrát zkusila chytře a Frýdek měl najednou nějak málo obránců. Ale Piško bránu uhlídal.
13:23
Trochu nejistý, ale úspěšný zákrok Piška, po tlaku Orlové.
10:51
Oba týmy více brání než útočí. Moc střel na bránu jsme zatím neviděli.
09:57
09:10
Domácí Tomančák je na hřišti a už zbývá ubránit jen klasické oslabení.
08:23
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Tomáš Vežranovský z trestného střílení (1:0).
07:57
Vyloučen hráč Daniel Bitzánek družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za vysoká hokejka.
07:10
05:59
Hráči nějak nevědí co vymyslet a hrají převážně na své polovině.
04:00
Bitzánek individuálně proběhl mezi dvěmi útočníky a obstřelil obránce tak, že brankář míček viděl až na poslední chvíli. I tak ale stihl míček vytáhnout z horního rohu. Nádhera!
01:21
Také Orlová si už stihla osahat míček, ale jejich střela byla jen taková zkušební a šla hodně mimo.
00:06
Frýdek ovládl úvodní buly a vyráží pomalu vpřed.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vojtěch Byrtus a Petr Kopřiva.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBK Eagles Orlová: brankář: Michal Klučár; hráči v poli: Jakub Závoda, Tomáš Milerský, Lukáš Milerský, Jiří Šrámek, Adam Kučera
00:00
Line-up domácích FbC KOVO KM Frýdek-Místek: brankář: Jan Piško; hráči v poli: Martin Juroš, Tomáš Vežranovský, Denis Tomančák, Daniel Bitzánek, Filip Matějka