1:3
4:2
1:0

FbC KOVO KM Frýdek-Místek - FbC Asper Šumperk 7:6p
10. Daniel Bitzánek, 29. Jan Huška, 41. Daniel Bitzánek, 45. Daniel Bitzánek, 53. Denis Tomančák, 54. Denis Tomančák, 65. Radim Klimecký - 14. Jiří Trávníček, 22. Jiří Trávníček, 30. Jiří Trávníček, 33. Michael Maus, 48. Jiří Trávníček, 51. Petr Matěj; rozhodčí: Lukáš Svrček - Radim Waliczko; vyloučení: 3:3; využití: 2:0; diváků: 36; zásahy brankářů: Jan Piško 33, David Raab 4 - Antonín Byvan 18; po třetinách: 1:1, 1:3, 4:2, 1:0;
64:20
64:20
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Radim Klimecký, asistoval Václav Štěrba (7:6).
64:20
Poměr střel v prodloužení byl 5:6.
64:20
Komentář trenéra domácího celku, Tomáše Vežranovského: V dnešním utkání jsme se dle umístění v tabulce utkali s potencionálně nejlepším soupeřem v lize a nenechali ho utéct o víc, než dvě branky, a to nám umožnilo vracet se opakovaně do zápasu.
64:20
Pokračování komentáře trenéra domácích: Ve třetí části nám přála štěstěna a koncentrovaným výkonem hráčů a brankáře jsme dotáhli toto náročné utkání nakonec do vítězného konce. Děkuji Šumperku za kvalitní prověrku a přeji mu šťastnou cestu domů.
64:20
Komentář trenéra hostů, Ondřeje Mrázka: Děkuji soupeři i rozhodčím za utkání, dnes jsme nepodali dobrý výkon. Musíme zapracovat na trénincích abychom mohli pomýšlet na úspěšné zakončení sezóny.
63:44
Po chybě v obraně střílí Tomančák, ale brankář Byvan podržel tým.
62:07
Oba týmy hrají docela rozvážně. Vědí, že jde o hodně.
60:00
60:00
Poměr střel na bránu byl v třetí třetině 10:13.
60:00
59:50
Matěj střílí mimo a slyšíme od něj vulgární nespokojenost se svou střelou.
59:08
Frýdek bojuje jako o život. V tuto chvíli jsou všude.
58:25
Zatažený Šumperk... skoro to vypadá, jako by zápas chtěli dotáhnout do prodloužení.
57:32
S blížícím se koncem se zvedá nervozita hráčů a na hřišti je to dost vidět.
57:16
Timeout FbC KOVO KM Frýdek-Místek
56:15
Trávníček běží sám a střílí, ale Piško si ho pohlídal.
55:37
Frýdek kdyby se vyvaroval chyb v rozehrávce, tak teď naprosto s přehledem vede. Takže by se v závěru měl zaměřit na tohle a třeba uhraje minimálně remízu což by s prvním týmem v tabulce byl velký úspěch.
53:17
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Denis Tomančák, asistoval Filip Matějka (6:6).
52:42
Juroš stínil brankáři a Vežranovský střílí z dálky. Byvan se štěstím chytá.
52:32
Vyloučen hráč Michael Maus družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za nedovolené vrážení.
52:23
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Denis Tomančák, asistoval Jan Piško (5:6).
52:23
Tomančák vyhodil míček od vlastní brány a golman situaci lehce řečeno hodně podcenil.
51:25
Hra je poměrně vyrovnaná a oba týmy si vytvářejí nadějné šance.
50:17
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Petr Matěj, asistoval Michal Šíma (4:6).
48:24
Tomančák doráží míček před bránou, ale ani po pěti pokusech se nepovedlo dostat jej za brankáře.
47:11
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jiří Trávníček, asistoval Jindřich Kamler (4:5).
47:05
Domácí jsou v plném počtu.
45:05
Vyloučen hráč David Raab družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za hra na zemi.
44:54
Hruban trefuje tyč.
44:19
Timeout FbC Asper Šumperk
44:19
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Daniel Bitzánek bez asistence (4:4).
42:42
Střídání brankáře. Nový brankář David Raab družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek
42:42
Piško leží na zemi po tvrdém faulu.
40:21
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Daniel Bitzánek, asistoval Filip Matějka (3:4).
40:00
40:00
Poměr střel na bránu v druhé třetině byl 3:18.
40:00
39:59
Druhá třetina byla pro domácí poněkud nešťastná, ale lze je pochválit za skvělé ubráníně náročného oslabení 5 na 3 v závěru.
38:48
Domácí jsou v plném počtu a ustáli tak obě oslabení za sebou.
37:34
Domácí jsou ve čtyřech.
36:48
Vyloučen hráč Jaromír Dobeš družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za hra bez hokejky.
36:48
Hosté si zkusí přesilovku 5 na 3.
35:34
Vyloučen hráč Martin Juroš družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za hrubost.
33:30
Šumperk drží míček a u toho prostřídává hráče. Frýdek se snaží napadat, ale neúspěšně.
32:20
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Michael Maus, asistoval Daniel Venouš (2:4).
31:23
Frýdek zkouší větší rozestupy a rychlejší přihrávky a zatím se jim to daří.
29:33
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jiří Trávníček, asistoval Daniel Venouš (2:3).
28:32
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Jan Huška, asistoval Tomáš Vežranovský (2:2).
27:05
Hosté stále tlačí a Frýdek nepouštějí k míčku. Jen ty střely by měli mít přesnější.
24:15
Dvě střely hostů za sebou, ale obě naštěstí mířeny přesně do hrudi golmana.
23:20
Šumperk je v začátku druhé třetiny mnohem aktivnější než Frýdek. Domácí se pomalu ani nedostávají k míčku.
21:02
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jiří Trávníček, asistoval Ondřej Mrázek (1:2).
20:00
20:00
Poměr střel na bránu v první třetině je 7:6.
20:00
19:24
Standardka domácích, Vežranovský bere míček a ja zfaulován. Následuje další rozehrávka, ale ta končí nepřesnou střelou.
17:21
Štěrba běžel na bránu, ale na poslední chvíli nedokázal nic vymyslet k překonání golmana.
16:09
Hosté hrají v plném počtu.
14:53
Šumperk drží míček a získává cenné sekundy.
14:09
Vyloučen hráč Michal Vařeka družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za sekání.
13:44
13:44
Tentokrát už bylo útočníků moc a Trávníček po sérii přihrávek pálí do prázdné.
13:05
Opět střela Mrázka a neprůstřelný Piško míček vytahuje z výstroje.
12:29
Šumperk rozehrával z rohu a přihrávka kousek nad zemí vypadala nadějně, ale nakonec přes obránce neprošla.
10:44
Mrázek už si myslel, že má gól v kapse, ale Piško ho vypekl.
09:57
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Daniel Bitzánek, asistoval Martin Juroš (1:0).
08:56
Vyloučen hráč Daniel Venouš družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za sekání.
07:00
Juroš si dneska asi hodně věří, protože už potřetí se pokusil projít středem na své polovině okolo dvou útočníků. Bohužel pokaždé o míček přišel a hrozil z toho gól.
06:20
Šíma zkusil střelu z otočky, ale trefil jen obránce.
05:30
Hraje se pěkný čistý florbal, ale jen málo kdy tým překročí půlící čáru.
03:33
Domácí už stihli udělat pár chyb v obraně a měli velké štěstí, že to neskončilo průserem.
00:40
Po chybě obránce mohl Zapletal střílet do prázdné brány, ale netrefil míček.
00:01
Úvodním buly získali míček domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Svrček a Radim Waliczko.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Asper Šumperk: brankář: Antonín Byvan; hráči v poli: Michael Maus, Jindřich Kamler, Jiří Trávníček, Ondřej Mrázek, Daniel Venouš
00:00
Line-up domácích FbC KOVO KM Frýdek-Místek: brankář: Jan Piško; hráči v poli: Martin Juroš, Tomáš Vežranovský, Daniel Bitzánek, Filip Matějka, Jan Huška