5:2
- : -
Zlín Lions

FBC MSEM Přerov - Zlín Lions 10:9
8. Lukáš Kaďorek, 17. Lukáš Kaďorek, 19. Jaroslav Spáčil, 20. Lukáš Kaďorek, 39. Jaroslav Spáčil, 47. Jaroslav Spáčil, 52. Milan Otevřel, 54. Lukáš Kaďorek, 56. Jaroslav Spáčil, 60. Ondřej Kowalik - 1. Petr Graclík, 6. Michal Kořený, 10. Pavel Balusek, 32. Jaroslav Vaněk, 33. Jaroslav Vaněk, 34. Jaroslav Vaněk, 38. Petr Graclík, 43. Vlastimil Červenka, 55. Petr Graclík; rozhodčí: Dominik Pustówka - Dalibor Jekielek; vyloučení: 1:4; využití: 3:0; diváků: 70; zásahy brankářů: Zdeněk Raška 19 - Kevin Majrich 23; po třetinách: 4:3, 1:4, 5:2;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostí:"Tento víkend nám vůbec nevyšel, dnes jsme hráli 2 třetiny velmi dobře a v závěru zvítězila soupeřova bojovnost. Děkujeme soupeři za utkání."
59:59
Komentář trenéra domácích:"Dnes to byl velice těžký zápas, pro soupeře. Děkujeme za utkání."
59:13
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Ondřej Kowalik bez asistence (10:9).
58:53
Timeout FBC MSEM Přerov
55:00
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Jaroslav Spáčil, asistoval Lukáš Kaďorek (9:9).
54:30
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Petr Graclík, asistoval Petr Pospíšil (8:9).
53:56
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Lukáš Kaďorek bez asistence (8:8).
51:57
MILAN OTEVŘEL! Jeho gól přichází v nejvhodnější chvíli.
51:56
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Milan Otevřel, asistoval Ondřej Jüngling (7:8).
46:29
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Jaroslav Spáčil, asistoval Petr Malina (6:8).
45:21
Vyloučen hráč Filip Horník družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání.
45:08
Vyloučen hráč Michal Kořený družstva Zlín Lions na 2 minuty za nedovolené vrážení.
42:04
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Vlastimil Červenka, asistoval Miroslav Končitík (5:8).
40:00
40:00
38:04
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Jaroslav Spáčil, asistoval Ondřej Kowalik (5:7).
37:49
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Petr Graclík, asistoval Filip Horník (4:7).
33:09
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jaroslav Vaněk z trestného střílení (4:6).
32:14
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jaroslav Vaněk, asistoval Michal Kořený (4:5).
31:07
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jaroslav Vaněk, asistoval Petr Graclík (4:4).
20:00
20:00
19:59
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Lukáš Kaďorek, asistoval Petr Malina (4:3).
18:58
Vyloučen hráč Petr Pospíšil družstva Zlín Lions na 2 minuty za špatné střídání.
18:08
17:07
16:14
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Lukáš Kaďorek, asistoval Jaroslav Spáčil (2:3).
09:36
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Pavel Balusek, asistoval Petr Pospíšil (1:3).
07:37
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Lukáš Kaďorek, asistoval Daniel Grener (1:2).
06:00
Kořený okořenil výsledek svým gólem.
05:58
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Michal Kořený, asistoval Jan Vondřejc (0:2).
03:54
Vyloučen hráč Adam Budnik družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za špatné střídání.
00:09
První střela Zlína končí v bráně.
00:08
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Petr Graclík, asistoval Pavel Balusek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Pustówka a Dalibor Jekielek.
00:00
00:00
Line-up hostů Zlín Lions: brankář: Kevin Majrich; hráči v poli: Petr Pospíšil, Filip Horník, Vlastimil Červenka, Pavel Balusek, Petr Graclík
00:00
Line-up domácích FBC MSEM Přerov: brankář: Zdeněk Raška; hráči v poli: Petr Malina, Jaroslav Spáčil, Daniel Grener, Lukáš Kaďorek, Ondřej Kowalik