4:1
3:2
- : -

1. FBK Eagles Orlová - FbC KOVO KM Frýdek-Místek 9:5
3. Lukáš Milerský, 8. Radek Jantoš, 25. Tomáš Milerský, 26. Tomáš Milerský, 29. Adam Kučera, 35. Martin Tököly, 42. Josef Zbořil, 44. Tomáš Milerský, 54. Martin Tököly - 8. Petr Fiala, 14. Tomáš Vežranovský, 22. Lukáš Rajgl, 45. Tomáš Tobola, 48. Martin Juroš; rozhodčí: Ondřej Lepík - Ondřej Sojka; vyloučení: 6:5; využití: 3:2; diváků: 70; zásahy brankářů: Filip Kloza 15 - Jan Piško 21, David Raab 7; po třetinách: 2:2, 4:1, 3:2;
60:00
Komentář trenéra domacích 1. FBK Eagles Orlová: Dnes z naší strany totální hnus. Hráli jsme neskutečně špatně. Důležité jsou, ale 3 body. Děkujeme soupeřům a přejem hodně štěstí.
60:00
Komentář trenéra hostů: První třetina dobrý, druhá bída, třetí nebyla špatná. Výsledek v rámci možností. Děkujeme za zápas.
60:00
53:47
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Martin Tököly, asistoval Josef Zbořil (9:5).
47:28
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Martin Juroš, asistoval Tomáš Vežranovský (8:5).
45:54
Timeout FbC KOVO KM Frýdek-Místek
45:54
Vyloučen hráč Adam Kučera družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za nesportovní chování.
44:29
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Tomáš Tobola bez asistence (8:4).
44:29
Vyloučen hráč Jan Lukáš družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za hrubost.
44:29
Vyloučen hráč Lukáš Pindur družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za hrubost.
43:40
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Tomáš Milerský, asistoval Radek Jantoš (8:3).
43:40
Střídání brankáře. Nový brankář David Raab družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek
41:54
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Josef Zbořil, asistoval Juraj Kováč (7:3).
40:00
40:00
37:42
Vyloučen hráč Jiří Šrámek družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:15
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Martin Tököly, asistoval Filip Konkolský (6:3).
33:13
Vyloučen hráč Robin Hudec družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:05
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Adam Kučera, asistoval Radek Jantoš (5:3).
27:52
Vyloučen hráč Josef Březina družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za sekání.
25:12
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Tomáš Milerský, asistoval Lukáš Milerský (4:3).
24:23
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Tomáš Milerský z trestného střílení (3:3).
23:49
Vyloučen hráč Martin Juroš družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za sekání.
21:44
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Lukáš Rajgl bez asistence (2:3).
20:00
20:00
19:59
Střely na bránuv 1. třetině: 15:5. Orlová má držení míčku snad 70%, ale produktivita Frýdku je výborná.
17:31
Vyloučen hráč Tomáš Tobola družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za nedovolené vrážení.
13:39
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Tomáš Vežranovský bez asistence (2:2).
10:00
Orlová má zatím více ze hry, šancí plno, ale výsledek tomu moc neodpovídá.
07:35
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Radek Jantoš z trestného střílení (2:1).
07:09
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Petr Fiala, asistoval Tomáš Tobola (1:1).
06:40
Vyloučen hráč Adam Kučera družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za hra rukou.
05:45
Vyloučen hráč Jan Lukáš družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za blokování hokejky.
02:21
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Lukáš Milerský, asistoval Lukáš Louda (1:0).
01:20
Vyloučen hráč Lukáš Gamrot družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za nedovolené vrážení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Lepík a Ondřej Sojka.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC KOVO KM Frýdek-Místek: brankář: Jan Piško; hráči v poli: Martin Juroš, Tomáš Vežranovský, Filip Matějka, Matěj Gilar, Jaromír Dobeš
00:00
Line-up domácích 1. FBK Eagles Orlová: brankář: Filip Kloza; hráči v poli: Jakub Závoda, Tomáš Milerský, Lukáš Milerský, Radek Jantoš, Jiří Šrámek