5:1
2:2
- : -
TJ Turnov
branky (asistence): 13:08 Kateřina Vránová (Klára Kozlová), 25:37 Zuzana Purkrábková (Anna Jílková), 32:51 Markéta Černá (Klára Kozlová), 35:20 Barbara Livorová (Markéta Černá), 35:53 Zuzana Purkrábková (Andrea Černá), 39:57 Michaela Blovská (Barbora Nosková), 44:57 Anna Jílková (Renata Lojová), 54:42 Michaela Blovská (Klára Kozlová)
TJ Turnov
branky (asistence): 18:01 Leona Müllerová, 29:31 Barbora Bajerová, 41:53 Leona Müllerová, 57:57 Karolína Koťátková (Leona Müllerová)

FBC Texas Longhorns - TJ Turnov 8:4
14. Kateřina Vránová, 26. Zuzana Purkrábková, 33. Markéta Černá, 36. Barbara Livorová, 36. Zuzana Purkrábková, 40. Michaela Blovská, 45. Anna Jílková, 55. Michaela Blovská - 19. Leona Müllerová, 30. Barbora Bajerová, 42. Leona Müllerová, 58. Karolína Koťátková; rozhodčí: Daniel Nejedlo - Ondřej Benačan; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 10; zásahy brankářů: Martina Kolaříková 23 - Eva Horáková 20; po třetinách: 1:1, 5:1, 2:2;
60:00
59:59
Střely ve 3. třetině Texas 8 Turnov 10
59:59
Komentář trenéra domácích První domácí výhra v sezoně. Rozhodla 2. třetina. Chválím hráčky za velké nasazení po celý zápas. 3 body jsou zasloužené.
59:59
Komentář trenéra hostí¨ Od začátku utkání panovala mírná nervozita, jelikož jsme měly z předešlých zápasů jasnou pointu a to byla výhra. Bohužel ve velice vyrovnaném zápase jsme obdržely goly (haluze) Z tohoto utkání si bereme další ponaučení do dalších bojů o důležité body. Děkujeme soupeři za hru a těšíme se na další utkání
57:57
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Karolína Koťátková, asistoval Leona Müllerová (8:4).
54:42
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil Michaela Blovská, asistoval Klára Kozlová (8:3).
44:57
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil Anna Jílková, asistoval Renata Lojová (7:3).
41:53
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Leona Müllerová bez asistence (6:3).
40:00
40:00
39:59
Střely ve 2. třetině Texas 13 Turnov 7
39:57
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil Michaela Blovská, asistoval Barbora Nosková (6:2).
35:53
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil Zuzana Purkrábková, asistoval Andrea Černá (5:2).
35:20
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil Barbara Livorová, asistoval Markéta Černá (4:2).
32:51
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil Markéta Černá, asistoval Klára Kozlová (3:2).
29:31
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Barbora Bajerová bez asistence (2:2).
25:37
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil Zuzana Purkrábková, asistoval Anna Jílková (2:1).
20:00
20:00
19:59
Střely po 1. třetině Texas 7 Turnov 10
18:01
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Leona Müllerová bez asistence (1:1).
16:54
Vyloučen hráč Markéta Černá družstva FBC Texas Longhorns na 2 minuty za bránění ve hře.
13:08
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil Kateřina Vránová, asistoval Klára Kozlová (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Nejedlo a Ondřej Benačan.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Turnov: brankář: Eva Horáková; hráči v poli: Johana Fišerová, Kateřina Vlková, Kateřina Vacíková, Barbora Bajerová, Lucie Veselá
00:00
Line-up domácích FBC Texas Longhorns: brankář: Martina Kolaříková; hráči v poli: Klára Kozlová, Michaela Blovská, Kateřina Vránová, Miroslava Nováková, Barbora Nosková