1:0
1:0
1:4
- : -
branky (asistence): 10:21 Michaela Blovská, 35:23 Renata Lojová (Anna Jílková), 59:37 Michaela Vavrochová (Miroslava Nováková)
branky (asistence): 40:42 Petra Malecká, 46:58 Anna Fuková (Karin Binková), 54:01 Petra Malecká (Viktorie Schoberová), 58:43 Karin Binková

FBC Texas Longhorns - Florbal Chomutov 3:4
11. Michaela Blovská, 36. Renata Lojová, 60. Michaela Vavrochová - 41. Petra Malecká, 47. Anna Fuková, 55. Petra Malecká, 59. Karin Binková; rozhodčí: Ondřej Benačan - Patrik Šaroch; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Jana Soldátová 27 - Aneta Blahníková 45; po třetinách: 1:0, 1:0, 1:4;
60:00
59:59
Sorry nestíhal jsem koukat a psát.
59:59
Komentář trenéra hostů Davida Tauše: "Z obou stran se dnes chtěl hrát útočný florbal. Naše první třetina byla docela volnější, ale ve druhé třetině jsme maličko přidali. Ve třetí třetině jsme věřili, že vyhrajeme. Když jsme vstřelili branku do prázdné branky, tak jsme věřili v klidné dohráli, ale zase jsme si to museli zkomplikovat. Děkuji soupeři za zápas a celému týmu za bojovný výkon a tři body do tabulky, které potřebujeme."
59:59
Komentář trenéra domácích Ladislava Hrmy: Bohužel hořký vývoj zápasu, který si holky nezaslouží, ale takový je sport. Na tři vstřelené branky se moc body nezískávají. Musíme dále pracovat a být lepší. Gratulujeme soupeři a děkujeme za zápas.
59:37
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil Michaela Vavrochová, asistoval Miroslava Nováková (3:4).
58:43
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Karin Binková bez asistence (2:4).
56:00
Už ho záskaly. M. Černá zkoušela do levé šibenice, Ale gólmanka hostí drží svůj tým ve vedení
55:48
Texas by chtěl vyrovnat, ale Chomutov je nepustí k balónku.
54:40
A máme tu otočení zápasu. Chomutov se poprvé ujímá vedení. Jak na to odpoví Texas? Má na to něco málo přes 5 minut
54:01
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petra Malecká, asistoval Viktorie Schoberová (2:3).
53:45
Krásná kombinace hostí. Na jejím konci Schoberová, ale střílí úplně mimo.
52:00
Opět nahoru dolů. Šance na obou stranách.
50:40
A. Černá jen těsně minula branku.
49:55
Hra se teď ohromě zrychlila.
49:20
Kozlová dostala krásný cros, ale jen tyčka. O tom se jí bude ještě dlouho zdát.
48:51
Blovská střílí dvakrát vedle.
48:09
Domácím holkám došlo, že se to samo nevyhraje a začali tlačit.
46:58
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Anna Fuková, asistoval Karin Binková (2:2).
46:58
Bože, za tohle si Texasanky můžou samy. Po několika blbostech v obraně a neschopnosti rozehrát Chomutov vyrovnává.
45:15
Kozlová zkoušela tečovanou střelou vylekat gólmanku hostí. Míček označkoval na brance snad všechny tyčky, ale gól to není.
44:00
Šidlochová zkoušela potom co se jí otevřel prostor uprostřed domácí poloviny.
43:20
Chomutov je po vstřeleném gólu nahecovanej. Kratochvílová střílela tešně vedle.
41:59
Vyloučen hráč Michaela Urbanová družstva FBC Texas Longhorns na 2 minuty za bránění ve hře.
40:42
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petra Malecká bez asistence (2:1).
40:42
Vítám vás ve třetím dějství tohoto hororu. Chomutov, ale začíná lépe. Hned po opuštění trestné lavice se do brejku dostala Malecká a vstřelila gól.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině 12:8
40:00
39:30
M. Černá vystřelila z dobře rozehrané standartky, ale opět jen do dobře postavené Blahníkové.
38:36
Vyloučen hráč Petra Malecká družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
38:36
Tak si to teď prohodíme a Texas bude hrát přesilovku.
38:35
Chomutov se snaží najít místo, ale Texas skvěle brání.
37:15
Binková tentokrát z první, ale Soldátová na správném místě.
36:24
Vyloučen hráč Michaela Blovská družstva FBC Texas Longhorns na 2 minuty za sekání.
35:23
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil Renata Lojová, asistoval Anna Jílková (2:0).
35:23
A je tam. Po krásné kombinaci Texas vede 2.0
35:15
Kozlová krásně zastavila protiútok hostů na půlce. a je z toho útok domácích
34:35
Kratochvílová zkoušela z dálky, tentokrát skvěle Soldátová.
34:00
Chomutov stále na míčku.
33:30
Teď krásný cros na Binkovou, ale opět jí trvalo strašně dlouho než vystřelila.
31:30
Texas se snaží uklidnit a zpomalit hru.
30:15
Už i trenér domácích si všiml že texas vystřelil za posledních 5 minut jen jednou na bránu.
30:00
Teď se ale Chomutov dere za vyrovnáním. Jsou čím dál víc nebezpečné.
28:55
2x ohrožení pořadatelského stolku míčkem, když se Texas snažil vyhodit.
28:45
Ale v klidu, o nic jste nepřišli. Stav stále 1:0.
27:29
Texas už hraje v pěti. Moc jsem nestíhal co se dělo na hřišti. Zlobilo mě tady zadávání vyloučení do systému. Sorry
25:29
Vyloučen hráč Michaela Vavrochová družstva FBC Texas Longhorns na 2 minuty za hra rukou.
25:29
Hloupost v podání Vavrochové. Ve velkém brankovišti soupeře zahrála vysoký míček rukou. Podle jejích slov: "Bylo to silnější než já"
25:27
M. Černá prošla krasně po křídle, ale střela opět nic moc.
24:00
Blovská opět prudí při rozehrávce beky(ně) z Chomutova. A ty s ní mají velké problémy.
23:10
Binková teď podruhé v šanci, ale nedokázala zpacifikovat skákavý míček.
22:00
Chomutovské hráčky vlétly do druhé třetiny a vyprodukovaly dvě nebezpečné střely..
20:00
20:00
Střely v první třetině. Texas 15 :Chomutov 13
20:00
Zatím jsme se dočkali jediného gólu a to jen z nájezdu. Snad 2. třetina bude na góly trochu plodnější.
20:00
19:50
Chomutov se po dlouhé době dostalal do šance. Schoberová vystřelila nebezbečně. Kozlová sráží mimo.
18:45
Urbanová se dostala k míčku na hranici velkého brankoviště, ale Blahníková byla opět proti.
17:30
Blovská teď nebezpečně vystřelila ze středu hřiště, ale Blahníková zachytává.
16:08
Texas má teď trochu víc ze hry. Nováková teď zkoušela od mantinelu. Střelu vykrývá obránce.
15:39
Chomutov má teď problémy s rozehrávkou. Kozlová zachytila dlouhý balón, ale opět nic z toho.
15:00
Patnáct minut za námi. Stále hra nahoru dolů. Jílková se teď dostala ke střele, ale bohužel nad.
13:05
Byla to sražená střela, ale určitě lepší rozehrávka než v prvním kole proti SKV.
13:00
Texas prý zkoušel standarty na trénincích. podíváme se co vymyslí ze střední vzdálenosti od mantinelu.
12:29
Sice je to skoro nekoukatelný, ale holky si nedávají nic zadarmo. Každý souboj musí bolet. Každá střela stojí obrovské úsilí.
10:22
Krásný gól z nájezdu, který Texas posílá do vedení.
10:21
Branku družstva FBC Texas Longhorns vstřelil Michaela Blovská z trestného střílení (1:0).
10:21
Blovská teď krsásně napadala rozehrávku. Získala míček a.... Gólmanka fauluje. Nájezd.
09:11
Hrozná přesilovka..
09:11
Chomutov v plnejch
08:54
Nováková se teď dostala do obrovské šance, ale asi to pro ní bylo moc snadné a tak míček vystřelila pánu bohu do oken.
07:11
Vyloučen hráč Eliška Šidlochová družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře.
07:11
Šidlochová teď trochu přilehla Jílkovou na manťáku... a bude z toho vyloučení.. Jak s přesilovkou Texas naloží?
06:00
Chomutov teď na míčku. Svobodová zkoušela z dálky, ale míček skončil na tyčce.
05:05
Nebezpečná střela Vránové.. Teda kdyby to nešlo dva metry nad a jeden metr doleva od brány.
05:00
Na obou stranách je moc strašně moc nepřesností, tím pádem se tu toho moc neděje.
01:50
Zatím jsme svědky hry nahoru dolů, po dvou střelách na obou stranách. Ale nic nebezpečného.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Benačan a Patrik Šaroch.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov: brankář: Aneta Blahníková; hráči v poli: Klára Svobodová, Dominika Kratochvílová, Natálie Janouchová, Petra Malecká, Viktorie Schoberová
00:00
Line-up domácích FBC Texas Longhorns: brankář: Jana Soldátová; hráči v poli: Klára Kozlová, Michaela Blovská, Miroslava Nováková, Kateřina Vránová, Barbora Nosková