1:3
2:2
- : -

Florbal Vsetín - IBK Hradec Králové 5:7
6. Marika Marečková, 7. Sára Jakubkovičová, 24. Kateřina Sedláčková, 42. Barbora Maštalířová, 55. Barbora Maštalířová - 10. Eliška Buchalová, 16. Eliška Buchalová, 24. Eliška Buchalová, 30. Markéta Dohnalová, 35. Denisa Drahokoupilová, 46. Eliška Buchalová, 60. Anna Miholová; rozhodčí: Michal Drápal - Jakub Holomek; vyloučení: 4:3; využití: 1:1; diváků: 75; zásahy brankářů: Martina Franková 27 - Tereza Tománková 26; po třetinách: 2:2, 1:3, 2:2;
60:00
59:59
Strřely po třetí třetině__12:11
59:59
Komentář trenéra domácích___O výsledku rozhodla první třetina naším podceněním soupeře za stavu 2:0 a myslely jsme že máme vyhraný zápas, skvěkle nás podržele naše brankářka, poté jsme se dostaly do zápasu ale o vítěztví rozhodla výborně hrající hostující Buchalová a saslouženě vyhrály. Děkuji soupeři za utkání.
59:59
Komentář trenéra hostů___ Za dnešek musím holky neskutečně pochválit. Odbojovaný zápas, který se musel divákům líbit. Ještě ale máme rezervy na kterých musíme zamakat. Díky soupeři za kvalitní utkání.
59:27
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Anna Miholová, asistoval Eliška Buchalová (5:7).
59:22
Franková odvolaná z branky trenérem Kvapilem.
57:55
Vyloučen hráč Ema Bartůšková družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení.
56:07
Vyloučen hráč Markéta Martinková družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání.
56:07
Martinková opět na trestné za sekání.
55:40
Hosté v situaci dvě na nikoho neproměnily.
54:09
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Barbora Maštalířová, asistoval Monika Mikšíková (5:6).
54:09
Obrovskou chybu hostů využila Maštalířová.
45:33
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Eliška Buchalová, asistoval Monika Pešková (4:6).
45:00
Dnešnímu utkání přihlíží 75 diváků.
43:22
Maštalířová sama před Tománkovou neuspěla.
43:00
Dnešní utkání je plné emocí jak na střídačkách tak i na tribunách.
41:25
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Barbora Maštalířová, asistoval Nikol Šobáňová (4:5).
41:25
Maštalířová snižuje po důrazné hře v brankovišti.
40:00
40:00
39:59
Střely po druhé třetině___ 10:10
39:42
Vyloučen hráč Eliška Buchalová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení.
39:09
Havlová nedosáhla na přihravku od Jakubkovičové, hra se přesouvá do rohu.
37:21
Maštalířové chybělo kousek od snížení.
34:30
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Denisa Drahokoupilová bez asistence (3:5).
34:30
Drahokoupilová z otočky vymetla pavučinu v pravém horním rohu Frankové.
33:14
Na hřišti se přiostřuje.
31:30
Hosté využily přesilovku a berou si vedení, uvidíme jak dlouho jim to vydrží.
29:06
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Markéta Dohnalová, asistoval Monika Pešková (3:4).
28:51
Martinková na trestné zuří na pana rozhodčího který ji poslal na 2 min za vrážení.
28:07
Vyloučen hráč Markéta Martinková družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:07
Martinková tvrdě poslala za mantinel k zemi hostující hráčku.
27:50
Franková nezkutečným zákrokem vychytala jasný gol.
25:56
Sedláčková úplně přestřelila.
23:39
Hosté si vedení moc neužily Dědková z poza branky nahrála Sedláčkové a ta vyrovnává do prázdné.
23:11
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Eliška Buchalová bez asistence (3:3).
23:11
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Kateřina Sedláčková, asistoval Veronika Dědková (3:2).
23:11
Buchalová si vystřelila hattrick.
23:00
Hosté nedokázali využít přesilovku.
20:50
Vyloučen hráč Monika Mikšíková družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání.
19:22
Vyloučen hráč Markéta Martinková družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za nesportovní chování.
19:22
Vyloučen hráč Kristýna Šarounová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za nesportovní chování.
19:22
Rozhodčí poslal na trestnou Martinkovou a Šsrounovou za nesportivní chování.
18:55
Goláňová našla před hostující brankou Maštalířovou která míjí prázdnou bránu.
17:09
Martinková zlámala hokejku při přihrávce.
15:48
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Eliška Buchalová, asistoval Jitka Romančáková (2:2).
15:48
Buchalová 2.goolem vyrovnává na 2:2.
15:01
Hra se v rychlém tempu přelévá ze strany na stranu.
10:33
Martinková tvrdým hitem poslala k zemi Kašparovou která se težce zvedá ze země.
09:41
09:41
Franková nedosáhla na backendovou kličku Buchalové která snižuje scoore na 2:1.
08:08
Dědková předvedla krásný únikový manévr.
06:33
Než se hostující hráčky stihly vzpamatovat dostaly 2. goola.
06:24
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Sára Jakubkovičová, asistoval Markéta Martinková (2:0).
05:43
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Marika Marečková, asistoval Veronika Dědková (1:0).
05:43
Marečková po standartce propálila vše co jí stálo v cestě.