4:1
- : -
TJ Turnov

TJ Turnov - SK BIVOJKY LITVÍNOV 13:5
2. Marcela Urbanová, 5. Karolína Koťátková, 10. Marcela Urbanová, 13. Pavla Klementová, 14. Marcela Urbanová, 15. Kateřina Vacíková, 24. Lucie Veselá, 26. Karolína Koťátková, 31. Kateřina Vacíková, 50. Pavla Klementová, 50. Karolína Koťátková, 58. Karolína Koťátková, 59. Kateřina Vacíková - 2. Lenka Svobodová, 13. Daniela Kornalíková, 35. Lada Flachsová, 37. Lada Flachsová, 54. Lenka Svobodová; rozhodčí: Jakub Mauer - Marek Pohunek; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 11; zásahy brankářů: Eva Horáková 17 - Veronika Ziegelbauerová 29; po třetinách: 6:2, 3:2, 4:1;
60:00
Komentář trenéra hostů: Poslední dobou spíš než florbalový tým připomínáme pojízdný lazaret, což dokumentuje i zranění naší hráčky během střídání. Věřím, že v druhé polovině soutěže bude většina týmu schopná hrát a my tak budeme rovnocennými soupeři. Děkuji domácím za utkání a fanouškům za příjemnou atmosféru.
60:00
Komentář kustoda domácích Jakuba Hakena: Holky si dnes nastavily do hlavy výhru už od rozběhání a soustředily se na ní celých 60 minut, za což jim chceme hrozně poděkovat. Celý zápas jsme měli pod kontrolou a postupně jsme načítali. Nakonec chci poděkovat soupeři za férovou hru a přeji šťastnou cestu domů.
60:00
59:59
Střely Turnov 13, Litvínov 8
58:10
Kdo dnes přišel s čepicí, zřejmě odejde bez ní, jelikož je to dnes již třetí hráčka, která vsítila 3 branky.
58:09
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Kateřina Vacíková, asistoval Michaela Pekařová (13:5).
58:09
Váca završuje hattrick!!
57:15
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Karolína Koťátková bez asistence (12:5).
53:39
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Lenka Svobodová, asistoval Markéta Bártová (11:5).
53:39
Dalekonosné střely očividně dnes Horákové nesedí. Střela zapadla do horního růžku a Bivojky se nadechují k obratu.
49:53
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Karolína Koťátková, asistoval Barbora Červová (11:4).
49:53
2 góly domácího týmu znamenají pro Turnov sedmibrankové vedení. Udrží tento náskok hráčky domácího družstva nebo se tým hostí zmůže na mohutný obrat? To nám ukáže poslední desetiminutovka.
49:19
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Pavla Klementová, asistoval Lucie Veselá (10:4).
46:12
Na straně domácích se teď vyznamenala svým zákrokem Horáková.
44:53
Ziegelbauerová nyní vyškrábla nebezpečnou střelu Müllerové.
43:11
Müllerová nyní žonglovala s míčkem po celém svém těle.
41:33
Pohunek nyní s úžasem hleděl na svého spolupachatele, zřejmě se mu nelíbilo, co zapískal jeho kolega.
40:01
Kolotoč se zase roztáčí, třetí třetina byla právě zahájena.
40:00
40:00
39:59
Střely Turnov 13, Litvínov 7
39:59
Fanoušci jsou ve varu z přestávkové show Františka Záleského a 5 chuligánů vběhlo na hřiště.
39:55
Máca neminula po jedné z prvních akcí, které spadaly do kategorie florbal, ale střela byla nedůrazná.
39:34
Kotě minula z dobré pozice.
39:01
Začala nám poslední minuta prostřední části zápasu.
36:45
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Lada Flachsová bez asistence (9:4).
36:45
Přesilovka využita, přestože celou dobu hráli s míčkem domácí.
34:49
Vyloučen hráč Kateřina Vlková družstva TJ Turnov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:49
Nejmladší hráčka na hřišti si vyšlápla na soupeřku a už po zásluze odpočívá pod náma.
34:26
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Lada Flachsová, asistoval Marie Langová (9:3).
34:26
Nedůraz v brankovišti znamená snížení.
34:08
Pekařová tvrdě zastavila soupeřku a Marek Pohunek píská faul.
30:27
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Kateřina Vacíková, asistoval Leona Müllerová (9:2).
30:27
Váca skóruje!! Pěkný florbalový moment.
29:55
Tvrdý střet tří hráček v brankovišti donutil zdravotníka Martina vyběhout ze svého stanoviště a nabídnout pomocnou ruku.
29:21
Dneska aktivní Koťátková jen tak tak, že nedotlačila míč do kasy.
27:25
Na tribuně se před chvílí objevil bývalý turnovský starosta a miláček všech florbalistů Milan "Gajda" Hejduk.
25:55
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Karolína Koťátková, asistoval Marcela Urbanová (8:2).
25:55
Zase zvonkohra, pak dorážka Kocoura.
23:14
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Lucie Veselá, asistoval Leona Müllerová (7:2).
23:14
Aby jsme byli spravedlivý, zvoní i na druhé straně. Z dorážky se pak prosadila Veselá a vypadá vesele.
22:52
Horáková si musí připadat jako v kostele, zase to zvoní.
20:01
Můj spoluzapisovatel právě vysypal nachos a musí to uklidit. 27 Korun českých propadlo panu Babišovi do kapsy jak nic.
20:00
20:00
19:59
Střely Turnov: 16, Litvínov: 7
19:01
Máme tu poslední minutu první třetiny a zjišťujeme, že Bajerová musí mít dvoje plíce.
18:17
Horáková likviduje tváří v tvář střelu Urbáškové.
17:35
Střela Škopánové vystrašila pouze pořadatele v rohu hřiště.
16:15
Náš kudrnatý andílek Marek Pohunek zatím předvádí sebejistý výkon.
14:31
13:18
1) Chop z 25m zapadl do branky Horákové 2) Střelu Urbanové tečovala Klementová 3) Máca kompletuje hattrick
13:17
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Marcela Urbanová, asistoval Barbora Červová (5:2).
12:49
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Pavla Klementová, asistoval Leona Müllerová (4:2).
12:40
Turnov nadále ostřeluje branku soupeřky.
12:18
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Daniela Kornalíková, asistoval Denisa Pechánková (3:2).
12:05
Škopánová vyslala neskutečný projektil, kdyby trefila tyč, tak se branka rozpadne.
10:02
Chop Müllerové trestuhodně propadl mezi obránkyněmi a do šance se dostalo duo Máca, Kotě. Ovšem tato šance zůstala nevyužita.
09:46
08:08
Vlková teď dokázala, že by se neztratila ani ve fotbale, když při svém neskutečném průniku si přihrála míček nohou, tento krásný moment zazdila střelou metr vedle.
07:09
Za Horákovou to už zvoní!!
04:32
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Karolína Koťátková, asistoval Leona Müllerová (2:1).
04:32
Po nahození Müllerové na dvakrát doklepla míček do branky Koťátková.
04:15
Zatím sledujeme rychlý poutavý florbal se slušnou návštěvou.
01:39
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Lenka Svobodová, asistoval Daniela Kornalíková (1:1).
01:39
Ani jsme se nestihli usadit a už padly 2 branky. Nejdřív nekompromisně zakončila Máca a poté poslala na párek celou obranu Turnova Svobodová.
01:22
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Marcela Urbanová, asistoval Karolína Koťátková (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Mauer a Marek Pohunek.
00:00
00:00
Line-up hostů SK BIVOJKY LITVÍNOV: brankář: Veronika Ziegelbauerová; hráči v poli: Daniela Kornalíková, Tereza Vaníčková, Denisa Pechánková, Tereza Urbášková, Lenka Svobodová
00:00
Line-up domácích TJ Turnov: brankář: Eva Horáková; hráči v poli: Leona Müllerová, Kateřina Vlková, Lucie Veselá, Pavla Klementová, Barbora Bajerová