4:1
5:0
- : -

IBK Hradec Králové - FTC Vysoké Mýto 12:3
4. Ivana Kohoutová, 10. Monika Pešková, 12. Michaela Špulková, 22. Eliška Buchalová, 24. Eliška Buchalová, 27. Anna Miholová, 35. Eliška Buchalová, 47. Anna Miholová, 51. Anna Miholová, 58. Monika Pešková, 59. Barbora Zahradníková, 60. Lucie Linhartová - 5. Iveta Záhorková, 16. Tereza Češková, 40. Klára Minářová; rozhodčí: Daniel Jireček - Filip Ryant; vyloučení: 1:5; využití: 2:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Tereza Tománková 33 - Anna Bartošová 46; po třetinách: 3:2, 4:1, 5:0;
60:00
59:59
Střely: Domácí 28 Hosté 12
59:59
Komentář trenera hostí: S domacími jsme vydrželi hrát první třetinu, ve druhé nám odskočili a už bylo těžké s tím zápasem něco udělat.Gratulujeme domácím k výhře
59:59
Komentář trenéra domácích: Dnes to až na pár povolení v obraně v první třetině bylo solidně zvládnuté utkání. Šla nám hra do obrany i kombinace, jediným problémem byla až příliš důrazná hra soupěře, kterou jsme ovšem přehráli kvalitním florbalem. Díky soupeři za zápas a holkám za dnešní pěkné výkony.
59:25
Půlminutka do konce, ale Hradec bojuje jako by to byla půlminuta po začátku.
59:05
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Lucie Linhartová bez asistence (12:3).
59:05
Ve třetí třetině jako přes kopírák: Buchalová nahodí, Miholová promáchne jasnou šanci, Linhartová napraví přesným zavěšení. Když Anička něco pokazí, dopadne to dobře.
58:00
Vlastní branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Barbora Zahradníková (11:3).
58:00
Střelu Drahokoupilové či Romančákové (teď vypadaly jako jedna) si do vlastní brány doklepává Zahradníková
57:29
Buchalová volí krásný nához Miholové, ta to zpracovává jako horký brambor a tak raději zvolí přihrávku na metr Peškové. Její backand měl poslední slovo.
57:25
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Monika Pešková, asistoval Anna Miholová (10:3).
56:35
Drahokoupilová se prokličkuje na polovinu hostí a zase zpět, když zjistí, že její spoluhráčky střídají.l
55:22
Dohnalová sama před bránou i s míčkem. Hodiny plynou a Markéta má čas se rozhodnout. Metr nad bránu nebude to správné místo. To ji určitě zamrzí.
54:18
Hráčky stojí, míček jezdí. Mohl by i rychleji, ale nají skulinu ve vystaveném mejtském bloku není snadné.
53:35
Naražená záda Buchalovou ale nezastaví a po krátkém odpočinku na střídačce se znovu vrhá do hry.
52:51
Juříková velice nevybíravě posílá Buchalovou za mantinel. V hledišti pláče dítě. Atmosféra jako z béčkového hororu.
52:42
Vyloučen hráč Eva Juříková družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za bránění ve hře.
52:18
Buchalová je neodbytná jako malé dítě. Donutila soupeřku přihrát panu rozhodčímu.
51:35
Střela Minářové pouze do zadního mantinelu.
50:50
Sotva se Mýto nadechne k odporu, domácí se znovu usadí v útočné polovině.
50:11
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Anna Miholová, asistoval Michaela Špulková (9:3).
50:11
Tak spíše na tenisovou. Miholová se nechala inspirovat a v úrovni kolen trefuje nához Špulkové. Parádička!
49:37
Krytokolečko na díru pro stojany na síť volejbalovou, či jak to nazvat, přerušilo zápas. Hlavní pořadatel ho umravní lepící páskou.
48:47
Hradecké si občas postesknou, že by chtěly více trénovat přesilovku. Lepší trénink, než je zápas, nenajdete.
48:08
Vyloučen hráč Lucie Prokešová družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za bránění ve hře.
48:08
Další pořádný strom. Ale to nebude český chudý smrk, nýbrž pořádný baobab. Romančáková musí být z ocele.
47:28
Kašparová je dnes bita. Už podruhé se těžce zvedá po nárazu do stromu.
46:35
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Anna Miholová, asistoval Eliška Buchalová (8:3).
46:35
Buchalová vrací laskavost svým spoluhráčkám a Miholové posílá naprosto přesnou přihrávku na teč. Miholová ví, kam dát hokejku. Navyšuje skóre.
46:07
Hradecké lvice se ale vyhnat nenechají.
45:11
Mýto navštěvuje domácí polovinu o poznání častěji. Z vlastní půlky soupeřky vyhání důkladnou hrou tělem.
43:55
Střela Svobodové sjela a po zemi doputovala k Tománkové. To Minářová ji vylepšila. Domácí brankářka s problémy vyráží.
43:14
Záhorková neprojde přes dvě hokejky domácích obránkyň. Těla by tam asi byly lepší, nicméně účinek se dostavil.
42:43
Za necelé tři minuty sledujeme hlavně sérii drobných faulů. Na obě strany. Hra se nejspíš přiostří.
42:09
Nebezpečný nához Prokešové na bránu.
41:26
Hráčka v černém zapomněla za sebou nohu, o kterou se Linhartová přerazila. Vysloužila si volný úder.
41:17
Tománková si připisuje první zákrok třetí třetiny.
40:56
Z rohu do rohu. Tentokrát do rohu domácích.
40:30
Sekání hradeckého křídla. Mýto rozehrává ze svého rohu.
39:58
Hra je ve druhé třetině o poznání rychlejší. Hradec těží z přesných crossových přihrávek, Mýto svůj skalp brání zuby nehty. Třetí třetina ještě může být dost zajímavá.
39:41
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Klára Minářová bez asistence (7:3).
39:41
Na vteřinu přesně při konci přesilovky dopadá střela Minářové za záda domácí brankářky.
39:22
Prokešová velmi nevybíravě vráží do domácí hráčky. Diváci protestují.
37:41
Vyloučen hráč Barbora Zahradníková družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za hrubost.
37:41
Zahradníková vystavěla zeď. Domácí Kašparová se o ni tvrdě zastavila. Je ale v pořádku.
37:34
Mýto vzdoruje co to jde.
36:45
Mýto musí trénovat střely z nulového úhlu. Tománková jejich chytání.
36:28
Všechny šance domácích bohužel nestíhám popsat. Lepší je to zažít.
35:21
Zastupující kapitánka lvic se hry u mantinelu nebojí. Standartka pro Mýto.
34:29
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Eliška Buchalová, asistoval Monika Pešková (7:2).
34:29
Buchalová má velmi dobré kamarádky, které jí míček servírují rovnou na stříbrném podnose.
33:06
Nyní nebezpečná situace před domácí bránou. Kašparová se s tím nesmíří a se svým pravým křídlem se vydává na tažení. Tyčka zvoní ještě teď.
31:51
Minářová promáchla a nabídla tím míček oslabeným soupeřkám. Moc oslabeny nebudou - dokázaly ohrozit bránu.
31:10
Vyloučen hráč Ivana Kohoutová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za hra rukou.
31:10
Kohoutová předvedla ukázkový zákrok. Rukou. Nyní uvidíme co umí hosté s přesilovkou.
30:45
Špulkovou výhoda zahnala do vlastního rohu. Rozhodčí jí balonek vracejí.
29:48
Svobodová z nulového úhlu přověřuje golmanku domácích. Zbytečně. Tománková prověřit nepotřebuje,
29:18
Nebezpečná přihrávka před bránu Mejta. O poznání méně nebezpečné řešení situace.
28:59
Spurná si ne a ne poradit s Drahokoupilovou v rohu. Domácí hráčka získává volný úder.
28:27
V hledišti se ozývá buben domácích fanoušků!
27:10
Útoky Vysokého Mýta vypadají jen tak mimochodem. O to nebezpečnější ale jsou. Tománková má naštěstí oči, ruce i nohy všude.
26:30
Přihrávku Spurné si nechává Záhorkouvá utéct a míček získávají domácí.
26:10
A pak že Miholová neumí střílet! Od mantinelu do levého rožku, to se u ní ale jen tak nevidí.
26:07
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Anna Miholová, asistoval Jitka Romančáková (6:2).
25:49
Spurná uniká mantinelu. Pouze do rohu.
25:10
Tománková výhoz na Romančákovou, ta před bránu na Miholovou. Bohužel nic z toho.
24:01
Hradeské obránkyně se nebojí jít do kličky ani jako poslední hráčky. To je panečku odvaha!
23:20
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Eliška Buchalová, asistoval Markéta Součková (5:2).
23:20
Buchalová by měla mít na svůj příklep zbrojní pas. Součková dodává náboje. Standartka jako do učebnice.
22:37
Hradec nikam nespěchá a pomalu si zakládá útok. V útočném pásmu ale jakoby nevěděly co s tím.
21:19
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Eliška Buchalová, asistoval Jitka Romančáková (4:2).
21:19
Buchalová nenechá Prokešovou na trestné vychladnout. Příklepem do rožku navyšuje skóre.
20:51
Vyloučen hráč Klára Minářová družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za vysoká hokejka.
20:51
Minářové se na trestné lavici poprvé líbilo a nyní si i s mírnými protesty posezení zopakuje pro vysokou hokejku.
20:00
20:00
19:59
Domácí zakončují první třetinu v útočné polovině.
19:59
Střely: Domácí 13 Hosté 9
19:59
V první třetině diváci sledovali spíše polovinu hostí, kde se hradecké lvice snažily překonat obranu protihráček. Soupeřky ale občas potrestaly nepozornost útokem na domácí bnránu.
19:38
Dvoumetrovou Prokešovou Buchalová nepřestřelí. Hosté jsou v plném počtu a přesilovka se do statistik zapíše jako nevyužitá.
18:57
Přesilovka působí trochu utahaně. Oživila ji Romančáková střelou do boční sítě.
18:10
Za půlminuty přesilovky dva střelecké pokusy Buchalové. Bartošová je pozorná.
17:41
Vyloučen hráč Klára Minářová družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
17:41
Minářová se prohřešila. Sekyru přes hokejku rozhodčí neodpouští.
15:13
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Tereza Češková, asistoval Kristýna Minářová (3:2).
15:13
Domácí se nechaly ukolébat sérií přihrávek svých protihráček. Mejto se pak jednoduše dostává na naši polovinu a po křižné přihrávce přes malé brankoviště se Češková nemýlí.
14:04
Drahokoupilová se s Kašparovou zamotaly na středu hřiště. Protihráčky přesto následně obírají o míček.
13:19
Další dlouhá. Mejtské hráčky zbytečně ztrácejí míček.
12:42
Bartošová si umí postavit bránu. Břevno!
12:35
Ani dlouhé náhozy vysokomejťačkám nepomůžou.
12:03
Soupeřky se nadechly k odporu, ale druhá hradecká lajna vrací hru na jejich polovinu.
11:06
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Michaela Špulková, asistoval Eliška Buchalová (3:1).
11:06
Buchalová krásně viděla svou spoluhráčku nahoře. Špulková křížnou přihrávku využívá a fantastickým padáčkem trefuje levý horní roh.
10:37
Hráčky v modré si vytvářejí mnoho šancí, žádná však nekončí gólem.
09:26
09:26
V nepřehledné situaci před bránou se nejlépe zorientovala domácí obránkyně.
08:50
Jestli se Tománková nenudí, tak Bartošová nestíhá. Před bránou má živo. Nejprve dorážka, poté střela a zase dorážka.
07:49
Dohnalová z půlky hřiště nahazuje na bránu hostí, Buchalové krásně na hokejku. Ta bohužel promáchla.
07:05
Tománková se nestihnu nudit v bráně. Mýto se probralo a hra je nahoru dolů.
06:22
Záhorková vysílá opět nebezpečnou střelu. Tománková krásnou rybičkou zachraňuje.
05:41
Miholová nyní dvakrát nepřesná. Ani v úniku ani spolu s Buchalovou neproměňuje.
04:31
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Iveta Záhorková, asistoval Lucie Prokešová (1:1).
04:31
Hosté rychle odpovídají na gól umístěním míčku k zadní tyčce Tománkové.
03:46
Drahokoupilové předměřická hala svědčí. Po dalším úniku posílá před bránou Kohoutové. Ta do odryté brány.
03:29
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Ivana Kohoutová, asistoval Denisa Drahokoupilová (1:0).
02:57
Hráčky z Mýta se poprvé dostávají k založení útoku. Minářová z mantinelu vysílá křižnou ale bez ohrožení brány.
02:21
Na míčku stále domácí, nyní už ale na polovině soupeřek.
01:45
Drahokoupilová v samostatném úniku. Mejtské obránkyně zastavují.
01:35
U balonku převážně domácí v modrých dresech
00:49
Záhorková vysílá nebezpečnou střelu na domácí bránu příklepem z velkého brankoviště. Nad.
00:01
Úvodní buly získávají domácí
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Jireček a Filip Ryant.
00:00
00:00
Line-up hostů FTC Vysoké Mýto: brankář: Anna Bartošová; hráči v poli: Aneta Suchomelová, Lucie Prokešová, Tereza Češková, Klára Minářová, Lucie Svobodová
00:00
Line-up domácích IBK Hradec Králové: brankář: Tereza Tománková; hráči v poli: Markéta Součková, Ivana Kohoutová, Andrea Kašparová, Jitka Romančáková, Denisa Drahokoupilová