2:1
- : -
TJ Turnov

TJ Turnov - FBC Česká Lípa 9:4
4. Lucie Veselá, 4. Karolína Koťátková, 7. Karolína Koťátková, 12. Karolína Bittnerová, 15. Lucie Veselá, 16. Marcela Urbanová, 36. Marcela Urbanová, 41. Pavla Klementová, 56. Kateřina Vacíková - 4. Šárka Minářová, 7. Lenka Ševčíková, 24. Lenka Ševčíková, 41. Lenka Ševčíková; rozhodčí: David Kodytek - Michal Honíšek; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Eva Horáková 23 - Veronika Rákosníková 36; po třetinách: 6:2, 1:1, 2:1;
60:00
Komentář trenéra hostů Jiřího Strožického: Nezachytily jsme vstup do zápasu, nepovedla se nám první třetina. Gratulujeme soupeři k vítězství a děkujeme za zápas.
60:00
Komentář trenéra domácích Jakuba Hakena: Každou třetinou jsme hrály lépe a lépe na míčku a došly jsme si pro supr 3 body. Cíl víkendu je ale 6, takže dneska opít a zítra se zase soustředit. Děkuji soupeři za zápas a přeji šťastnou cestu domů.
60:00
59:59
Střely ve třetí třetině: Turnov - 14 Česká Lípa - 8
55:36
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Kateřina Vacíková, asistoval Johana Fišerová (9:4).
48:10
Vyloučen hráč Kateřina Boleslavová družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
47:00
Utkání nám spěje ke konci, do haly nám přijeli i borci z Koberov.
44:25
Vyloučen hráč Leona Müllerová družstva TJ Turnov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:28
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Lenka Ševčíková bez asistence (8:4).
40:25
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Pavla Klementová, asistoval Leona Müllerová (8:3).
40:00
40:00
39:59
Střely ve druhé třetině: Turnov - 14 Česká Lípa - 9
35:58
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Marcela Urbanová, asistoval Karolína Koťátková (7:3).
35:58
gooool? trochu nezvyk, ale je to tak.
33:00
Skóre se nám zaseklo na stavu 6:3 a diváci se pomalu ukládají ke spánku.
27:56
Po několika šancích na obou stranách se stav utkání nemění.
23:46
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Lenka Ševčíková bez asistence (6:3).
23:46
Lípa snižuje! Ševčíková takzvaně na hulváta zpoza branky překonává Horákovou.
23:10
Přesilová hra hostujících hráček zůstala nevyužita.
21:26
Turnov hrál chvíli v 5, ale rozhodčí zůstávají v klidu.
21:10
Vyloučen hráč Pavla Klementová družstva TJ Turnov na 2 minuty za bránění ve hře.
21:10
A další početní výhoda pro Českou Lípu.
21:05
Střela Mullerové končí mimo.
20:01
Vše je připraveno, druhá třetina nám právě začalo.
20:00
20:00
19:59
Máme tu konec 1. třetiny, kromě pár šancí a gólů jsme tu málem usnuli.
14:14
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Lucie Veselá, asistoval Kateřina Vacíková (5:2).
11:49
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Karolína Bittnerová, asistoval Karolína Koťátková (4:2).
10:16
10:16
A máme tu i první vyloučení zápasu. Své tělo nastavila soupeřce Mullerová (s přehláskovaným u) a po právu si jde sednout na 2 minuty.
08:40
Utkání zatím probíhá v poklidném tempu.
06:40
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Lenka Ševčíková bez asistence (3:2).
06:40
Oba týmy přidaly po jedné brance a skóre je tak 3:2 pro domácí.
06:03
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Karolína Koťátková, asistoval Barbora Červová (3:1).
04:32
Konopková ve 100% šanci netrefuje zcela prázdnou branku.
03:51
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Karolína Koťátková, asistoval Pavla Klementová (2:1).
03:51
A už tu máme první góly zápasu. Turnov nejdříve šel do vedení, ovšem Lípa přišla s odpovědí, ale Turnov si vzápětí bere vedení zpět.
03:41
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Šárka Minářová, asistoval Kateřina Sedláčková (1:1).
03:03
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Lucie Veselá, asistoval Leona Müllerová (1:0).
00:01
Příjemný podvečer dámy a pánové. Vítám Vás u dnešního 13. kola 1. ligy žen mezi domácím týmem TJ Turnov a jejich soupeřem FBC Česká Lípa.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Kodytek a Michal Honíšek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Lípa: brankář: Veronika Rákosníková; hráči v poli: Markéta Cháberová, Aneta Pokorná, Martina Gembecová , Kateřina Boleslavová, Petra Pavlíková
00:00
Line-up domácích TJ Turnov: brankář: Eva Horáková; hráči v poli: Kateřina Vlková, Leona Müllerová, Barbora Bajerová, Lucie Veselá, Pavla Klementová