0:2
3:2
- : -

IBK Hradec Králové - Florbal Vsetín 6:5
15. Eliška Buchalová, 17. Monika Pešková, 19. Denisa Dunajčáková, 42. Eliška Buchalová, 42. Sabina Labudová, 45. Eliška Buchalová - 16. Barbora Husková, 22. Michaela Strnadová, 30. Sára Seevaldová, 41. Barbora Husková, 53. Sára Seevaldová; rozhodčí: Nguyen Duc Trung - Ondřej Vašátko; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 43; zásahy brankářů: Jana Uhlířová 23 - Martina Franková 40; po třetinách: 3:1, 0:2, 3:2;
60:00
59:59
Střely ve třetí třetině: Hradec Králové 20 Vsetín 11
59:59
Při konci zápasu bylo předáno památeční tričko domácí hráčce Kristýně Šarounové k jejímu 250. ligovému zápasu!
59:59
Komentář trenéra hostí Patrika Seevalda: Škoda ospalé první třetiny a prvních pěti minut té třetí, nicméně jsem rád, že to holky nezabalily a bojovali do posledních sekund. Šance byly chybělo je proměnit. Příště budeme daleko nebezpečnější a budeme brát body. Díky soupeři, rozhodčím a divákům za utkání.
59:59
Komentář trenéra domácích Josefa Janečka: Dnes jsem s výkonem holek velmi spokojen. Holky předvedly spoustu věcí, které bychom chtěli vidět častěji, pár malých chybek se našlo a soupeř je trestal. Díky jim za zápas.
59:57
Ačkoliv Franková dnes předvádí neskutečné výkony, Uhlířová se nenechá zahanbit a tři sekundy do konce vyráží míček helmou.
59:17
Fanoušci směle ženou holky ke konci zápasu.
58:52
Domácí hrají s míčkem. Jen na vteřinku ho půjčí soupeřkám a hned je z toho střela na bránu.
58:16
Tak copak nám Vsetín vymyslel?
57:51
Timeout Florbal Vsetín
57:02
Součková se opřela do soupeřky u mantinelu. Posunula ji i s mantinelem cca o 84 cm. Rozhodčím se tato vzdálenost zdála moc.
56:59
Zápas připomíná rytmický kroužek. Tyčky zvoní, Hazuková poklepává hokejkou do rytmu.
56:18
A nyní zvoní tyčka na druhé straně. Oba tóny budou vyšší než komorní A.
56:02
Tyčka zvoní a Drahokoupilová jen kroutí hlavou.
55:16
Kohoutová s finální přihrávkou čekala tak dlouho, až byla skoro zbytečná. Dunajčáková se pokusila ji ještě vydolovat, ale co Franková schvátí, to už nikdy nenavrátí.
53:55
Labudová obíhá Goláňovou jako kužel. Franková ale opět fantasticky. A fantasticky na třikrát, teda potřetí.
52:36
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Sára Seevaldová, asistoval Barbora Husková (6:5).
51:20
Vyloučen hráč Eliška Buchalová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za bránění ve hře.
51:20
Buchalová zastavila hráčku unikající po mantinelu.
50:45
Kdyby to měla po ruce, kdyby to bylo o tři centimetry vedle. I přes pěknou přesilovku jsou všechna kdyby proti navýšení brankového náskoku.
49:31
Vyloučen hráč Kateřina Sedláčková družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání.
49:31
Po počátečních rozpacích se Hradečtí usazují na útočné půlce.
48:58
Duo Denisa neproměňuje za obdivného, leč zaúpění diváků.
48:29
Franková opět čape.
48:01
Vsetín vyvíjí silný tlak na domácí obranu.,
46:21
Franková se za svůj dnešní výkon rozhodně nebude muset stydět. Dokáže se zlomit v kolenou tak, že by anatomové koukali.
45:10
Nenápadná střela Mandíkové zezádu před Uhlířovou nebezpečně poskočila. Domácí brankářka ji ale zvládla zkrotit.
44:06
Buchalová má zrychlení hokejky tři světelné roky za sekundu. Museli bychom si pustit zpomalený záznam, abychom viděli její vytočení zezadu kolem tyčky.
44:05
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Eliška Buchalová, asistoval Monika Pešková (6:4).
43:40
Hradečtí jsou na balonu. Zdá se, že ožily jak ony, tak fanoušci.
41:52
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Sabina Labudová, asistoval Niké Hazuková (5:4).
41:52
Třetí útok se nenechá zahanbit a navyšuje skóre.
41:31
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Eliška Buchalová, asistoval Markéta Dohnalová (4:4).
41:31
Dohnalová opět vyváží a posílá cross Buchalové. Buchalová má levý mantinel tak oběhaný kolem, že by vyjmenovala reklamy zpaměti.
40:55
A než jsme se stihli nadát, Uhlířová musí likvidovat další střelu.
40:37
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Barbora Husková bez asistence (3:4).
39:59
V druhé třetině si hostující hráčky polepšily jak skórově, tak kvalitou hry. Stále však oběma týmům chybí cosi, co by zápas udělalo ještě zajímavějším.
39:43
Konec zápasu provázejí emoce hráček, trenérů i fanoušků.
39:39
Hostující golmanka se dosti zapotí, když je druhý útok na hřišti.
38:50
Franková teď předvedla kouzlo objevení se nohy, která předtím nebyla. Kličku Miholové tak neuvěřitelně zastavuje.
38:34
Mikšíková se zdá být v pořádku, když vysílá na hradeckou svatyni padáček z otočky.
37:43
"střílej" "Ne. Ty střílej" "Tak ať ona střílí" První hradecká lajna se nedokáže domluvit.
36:22
Tam a zpátky. Labudová se prokličkovala do rohu a zpět na střed. Zkusila střelu, ale branka jí byla malá.
35:42
Chtělo by to góla. Je to jako koukat na telenovelu bez milostné zápletky.
33:12
Mikšíková po zásahu do hrudníku zůstává ležet na zemi. Po chvíli se oklepala. Snad to bude v pořádku.
31:48
Trochu jsem se zahleděla. Tři souboje Buchalové s Frankovou za sebou byly pořádná florbalová paráda. Těžko říct, která z nich vytáhla lepší trumfy - spíše Franková, protože skore stále zůstává nerozhodné.
31:23
Množí se dohrávky u mantinelu na obou stranách.
30:40
Modrobílé jsou na balónu, ale moc potentní ne.
30:01
Přečíslení dva na jednu zvládla Součková bravurně a svou brankářku uchránila před střelou.
29:02
28:49
Mládí vpřed!!! Vsetíňanky se rozjely co do počtu střel a vytěžily z nich krásný gól od mantinelu.
28:10
"Tady byl faul", snaží se z rohu posunout spoluhráčku Romančáková. Rozhodčí jí moc nepomohli.
27:32
Hradečtí fanoušci jsou slyšet už od začátku třetiny. Dva bubny a hlasivky umí s holkama divy.
26:46
Volejníková je jako buldog na chůdách. Soupeřkám její napadání činí problémy.
26:16
Vsetínský celek už asi minutku okupuje domácí polovinu.
25:50
Labudová právě zjistila, že si míček nevyčeká, když ji hostující obrana předběhla.
25:11
Strnadová tvrdou střelou tahem prověřuje domácí brankářku. Je pozorná.
24:18
Už to jede, už to fičí! Franková chytá skákavou střelu z půlky.
24:01
Omlouváme se za výpadek, trochu nás pozlobil online.
21:42
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Michaela Strnadová, asistoval Tereza Goláňová (3:2).
20:00
20:00
19:59
Střely v první třetině: Hradec Králové 15 Vsetín 6
19:58
Souboj u mantinelu 2 na 1 končí plichtou, přerušuje ho zvuk sirény.
19:58
Kdyby se děti rodily takovou rychlostí, jako proběhla první třetina, tak se Evropa vyhynutí bát nemusí. Tempo je vražedné, ale hra zatím spíš nahoru dolů s převahou domácích.
19:25
Hradecké další gól nakopl a opět se usazují v útočném pásu.
18:29
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Denisa Dunajčáková, asistoval Jitka Romančáková (3:1).
18:29
Ne všechny výjezdy se Jíťe Romančákové podaří, ale tentokráte vyslala přihrávku Dunajčákové. Ta ji krásně šoupla pod tělo padající Frankové.
17:57
Domácí golmanka zatíná pěst na znamení krásně vychytané střely. To by jí opravdu mohlo dodat sebevědomí do zbytku zápasu.
16:45
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Monika Pešková, asistoval Eliška Buchalová (2:1).
16:45
"Pešule! Pešule!" křičí hradečtí fanoušci, ale zasloužila by si o připomenutí i Eliška Buchalová, která jí přihrávku zpoza brány poslala.
16:03
Opět zaváhání domácích, ale Vsetín naštěstí nic nevymyslel.
15:52
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Barbora Husková bez asistence (1:1).
15:52
Romančákové se nepovedlo balon vyvézt. Husková její chybu tvrdě trestá - přímo do rožku k bližší tyčce.
14:42
Dohnalová vyveze, posílá Miholové a ta opět křižnou Buchalové. Ta se do prázdné brány nemýlí. Skoro jako výměna na tenise.
14:41
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Eliška Buchalová, asistoval Anna Miholová (1:0).
13:57
Vsetín pravděpodobně trénuje backhandy od pravého mantinelu. Další vytáhla Mikšíková
13:06
Sedláčková prověřila pozornost hradecké obrany. Obkroužila si půlku hřiště.
12:21
S potížemi. Hradečanky sice ohrozily bránu, ale usadit se na útočné polovině není tak jednoduché, když jsou soupeřky proti.
11:44
A nyní přesilovka Hradce. Připrav se... hrajem.
11:38
Vyloučen hráč Monika Mikšíková družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání.
11:24
Útok vedený Jaškovou byl tak trochu bezzubý a končí v rohu.
10:04
Seknutí do domácí golmanky. Ale s jistotou drží míček v ruce.
09:57
Řezníčková posílá Frankové pozdrav. Ta s díky chytá a jede se dál.
08:58
Miholová se bude na sebe zlobit. Jedna tyčka, podruhé těsně. Buchalová doráží, Pešková zpracovává vysoký balón. Tlak na hostující bránu jako na guláš v papiňáku.
08:31
Dohnalová - 1, 2, 3, čtvrtou hráčku už ale neobalamutila.
07:40
Husková backhandem jak z partesu.
07:02
Volejníková středem skoro sama na bránu. Buďto jí to sjelo nebo se chtěla o úspěch podělit s Hazukovou. Kdo chce víc, nemá nic.
06:25
Dědková dává o sobě vědět u mantinelu. Tohle mohlo Romančákovou bolet. A fanouškům se to taky moc nezdá.
05:58
Krásná souhra druhého hradeckého útoku. Nad.
05:42
Dědková krouží ukazováčkem ve vzduchu, aby rozpohybovala své spoluhráčky. Takhle si to asi nepředstavovala.
05:14
Buďto máme špatný míček nebo špatné hokejky, ale každá přihrávka jakoby poskočí.
04:41
Franková znovu vytáhla krásný zákrok alá ryba.
03:59
Vsetínská obrana otočkou posílá přihrávku naslepo po mantinelu. Kohoutová sbírá a nebezpečnou střelou prověřuje Frankovou.
03:02
Dlouhý nához na maličkou Labudovou. Zatím ale všechno všem odskakuje od hokejky.
02:46
Hradecké lvice si připisují úspěšně ubráněnou přesilovku.
02:16
Střelu Goláňové blokuje domácí obrana. Dobře že tak, Uhlířová měla zakrytý výhled.
01:26
Únik Buchalové přerušuje přesilovku hostí. Po standartce ale získávají zpět míč a usazují se na domácí polovině.
00:33
Vyloučen hráč Denisa Dunajčáková družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
00:33
To bylo velmi rychlé. Dlouhý hvizd rozhodčího posílá domácí Dunajčákovou na trestnou.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Nguyen Duc Trung a Ondřej Vašátko.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Vsetín: brankář: Martina Franková; hráči v poli: Veronika Dědková, Sára Seevaldová, Monika Mikšíková, Barbora Husková, Renata Jašková
00:00
Line-up domácích IBK Hradec Králové: brankář: Jana Uhlířová; hráči v poli: Lenka Řezníčková, Jitka Romančáková, Denisa Dunajčáková, Ivana Kohoutová, Denisa Drahokoupilová
00:00
Dobrý večer, vítáme vás v hradecké tréninkové hale, kde se dnes utkají hradecké lvice se soupeřkami z Florbal Vsetín. Vsetíňanky ztrácejí na první Hradec 13 bodů. Povede se hostům urvat cenný skalp?