1:0
1:3
- : -

IBK Hradec Králové - FBC Ossiko Třinec 3:7
12. Lenka Řezníčková, 24. Denisa Dunajčáková, 59. Denisa Drahokoupilová - 6. Eliška Zetková, 7. Eliška Zetková, 15. Adéla Šibrová, 17. Kateřina Havlová, 42. Vladimíra Skalíková, 46. Vendula Copanidisová, 50. Lucie Giecková; rozhodčí: Nguyen Duc Trung - Jan Čečetka; vyloučení: 2:1; využití: 1:2; diváků: 87; zásahy brankářů: Jana Uhlířová 19 - Dagmar Velčovská 31; po třetinách: 1:4, 1:0, 1:3;
60:00
Komentář trenéra hostů: "Ti dobří trenéři v televizi vždycky říkají, že mohou vyhrát s kýmkoli, a že je to jen o nich. No, začínám věřit, že se to dá tvrdit i o našem týmu. Ve druhé třetině jsme přežili klinickou smrt, jinak jsme byli na zápas dobře připraveni. Děkujeme Hradci za supr přípravu na play off, těšíme se! A děkujeme i našim fanouškům u onlinu."
60:00
Komentář domácího trenéra: Dnes jsme nepředvedli dobrý výkon. První třetina úplně bez bojovnosti, když jsme jí v průběhu zápasu přidali, tak bychom zase netrefili vodu ani kdybychom vypadli z loďky. Jsme tým a společně vyhráváme i prohráváme. Díky soupeři za lekci a jedeme dál.
60:00
59:59
střely na bránu ve třetí části 14:6
59:59
střely na bránu celkem- ibk: 34 Třinec: 26
58:56
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Denisa Drahokoupilová, asistoval Jitka Romančáková (3:7).
53:10
Třinecké hráčky nabíhají zřejmě do sehraného signálu, Uhlířová vytěsňuje míček z předbrankového prostoru
52:32
Dembská obehrává dvě naše hráčky v rohu
51:26
Mišúnová míjí prázdnou bránu
49:30
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Lucie Giecková, asistoval Adéla Šibrová (2:7).
46:34
Buchalová si včera bohužel vystřílela zásobník a nic z její čepele tam nechce spadnou
45:52
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Vendula Copanidisová, asistoval Dagmar Velčovská (2:6).
41:23
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Vladimíra Skalíková bez asistence (2:5).
39:12
Šarounová prověřuje gólmanku životní střelou z beckhandu, Velčovská své tělo na poslední chvíli přesunula
38:40
Giecková s Kawulokovou zdvojují, domácí Špulková raději míček nahrává Dohnalové a neriskuje zbytečné ztráty
37:13
I obránkyně Součková se dostává ke střele kterou si sama vybojovala, střela lehce zaplavala, ale Velčovská chytá
35:45
Linhartová maže útok Šibrové
34:50
Dohnalová si plete hřiště s běžeckým oválem, dvě kolečka nestačí, až doběhne třetí tak se snad o míček rozdělí, je nezastavitelná.
33:06
Hazuková dnes bojuje, je při chuti. Zastavuje ji Zetková, která zase máchá okolo sebe vším co jde i po písknutí
32:15
Miholová sama před bránou, včerejší smůla se ji stále drží, a bránu netrefuje
29:40
Situace se změnila o 100% teď tu bouří celá hala, i fanoušči se zapojili aktivněji než doposud
27:40
Moc aktivity na hřišti teď vidět není lítá tu pouze míček, občas na čepelích domácích občas na čepelích hostí
26:40
Copanidisová vymazala Buchalovou, která ji šla napadat za bránu, Buchalová seká hostí se s výhodou ženou zase dopředu
25:10
Volejníková zhodnotila proporce svého těla a výstavně a zároveň čistě poslala protihráčku Šnajdrovou k zemi
23:01
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Denisa Dunajčáková, asistoval Anna Miholová (2:4).
22:39
Vyloučen hráč Vladimíra Skalíková družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
17:36
nához Šarounové nevypadal nebezpečně, ale neplechu udělal. Velčovská ho loví z pod kalhot
16:26
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Kateřina Havlová, asistoval Vendula Copanidisová (1:4).
16:05
Buchalovou si soupeřky dobře hlídají a faul nefaul o sobě dávají vědět že jí jsou v patách. Ta to pociťuje a pomalu se zvedá ze země
15:04
Dunajčáková u mantinelu má na zádech tři hráčky, nic jí nerozhodilo míček má stále na čepeli a míří si to jako tank přímo na útočnou polovinu
14:01
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Adéla Šibrová, asistoval Eliška Zetková (1:3).
13:22
Romančáková si dovoluje své "Jíťoviny" i v oslabení, podařilo se vyhodit. To už ale neplatí, protože míček se válí v síti za zády Uhlířové
12:24
Vyloučen hráč Eliška Buchalová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
11:40
Potička Buchalové se Zetkovou lítají lokty do zad i krosschecky
11:19
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Lenka Řezníčková, asistoval Jitka Romančáková (1:2).
10:23
Domácí Labudová v souboji se Zetkovou. Nevíme jestli soupeřili o míček nebo o to kdo má více centimetrů ;)
09:50
míček vyhozený gólmankou hostí podkopává nohy Martynkové a ta pocítila tvrdost země předměřické haly
08:10
Domácí mají rozehru v rohu, špatnou rozehrou získávají míček hosté a ženou se dopředu, zasahuje až Uhlířová
06:50
Nejistota na hokejkách obou týmů,, míček je dnes opravdu neposedný
06:24
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Eliška Zetková, asistoval Vladimíra Skalíková (0:2).
05:51
Vyloučen hráč Zuzana Volejníková družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
05:40
uvidíme přesilovku hostů
05:00
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Eliška Zetková, asistoval Petra Bieleszová (0:1).